29. září 2009 v 14:43 | rzolman |  - Výročí a gratulace
FAN CLUB gratuluje k narozeninám a přeje hodně štěstí a zdraví v měsíci Říjnu 2009 níže jmenovaným Sokolíkům a také hlavně hodně fotbalového štěstí:

28.10.2009 - Jaroslav DVOŘÁK

Ještě jednou gratulujeme !!!!!

Dolní Kalná

29. září 2009 v 11:16 | stricker12 |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže, všem příznivcům a Fan Clubu Sokolíků sdělujeme, že další zápas se odehraje v Dolní Kalné s výkopem již 16:00 hodin. Proto budeme muset vyrazit již kolem 15:00 hodiny, abychom na hřišti soupeře byli do 15:45 hodin. Fotbalu a Sokolíkům ZDAR !!!

Utkání TJ Sokol Staré Buky vs Sokol Bílá Třemešná

28. září 2009 v 22:58 | Zoli
Zápas zkončil 5:5 Staré Buky vyhrály na penalty 3:2

10 minuta Dává gól domácí hráč Tomáš Kaplan s číslem 7. Stav utkání 1:0

20 minuta Dostává žlutou kartu domácí hráč Roman nývlt s číslem 6

40 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává vlastní gól.Stav utkání 1:1

41 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól a zvyšuje tak skóre na 2:1

42 minuta Domácí střídají Honzu Prokopa za Petra Doležala.

43 minuta Domácí hráč Honza Gábrle nahrává Petrovi Doležalovi a ten dává gól. Stav utkání 3:1

44 minuta Domácí hráč Zdeněk Bělonožník dostavá žlutou kartu

58 minuta Dává gól domácí hráč Tomáš Kaplan s číslem 7. Stav utkání 4:1

62 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 4:2

65 minuta Domácí hráč Honza Gábrle dává gól z penalty. Stav utkání 5:2

66 minuta Domácí střídají Tomáše Kaplana za Michala Slavku.

70 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 5:3

75 minuta Domácí střídají Radima Vondráka za Radka Procházku.

85 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 5:4

88 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 5:5

Penalty
1. Honza Gábrle
1. Hosté srovnávají
2. Petr Holubec
2. Hosté srovnávají
3. Roman Nývlt
3. Brankář domácích Jarda Dvořák chytá penaltu hostů!!

Diváků: 260 !!!!

Zápas doma B.Třemešná

26. září 2009 v 21:30 | stricker12
Moc krásný zápas pro oko diváka...první půle hektická... v zápase jsme dali soupeři náskok vlastními chybami a góly.... za stavu 4:1 a posléze 5:2 pro domácí Sokolíky nikdo z nás nečekal takové drama až do konce.... v penaltovém roztřelu podržel mužstvo a fanoušky nad vodou branař domácího týmu Buky Jarda .... díky všem hráčům za dva bodíky z tohoto mače... za Fan Club stricker 12.... HOŠI DĚKUJEM

Brigáda 2

25. září 2009 v 12:49 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak dne 25.9.2009 byla silami Fan Clubu dokončena oprava zábran vedle branek a vytrháním staré trávy kolem zábralí a laviček . Současně byl proveden úklid hřiště a okolí od pet lahví a dalšího nepořádku . Dále bude pokračovat oprava vývěsky v obci, jejíž foto bude posléze také zde zveřejněno.

Hřiště

24. září 2009 v 20:49 | Zoli

Ať žije fotbal

24. září 2009 v 14:31 | Zoli

Narozeniny v Září 2009

24. září 2009 v 13:02 | rzolman |  - Výročí a gratulace
Fan Club gratuluje v měsíci Září 2009 a přeje hodně zdraví a štěstí jak v osobním životě, tak i samozřejmě při fotbalových zápasech za náš SOKOL:

21.9. - Marvan Lukáš

24.9. - Počekajlo Václav

28.9. - Houser Pavel

Ještě jednou gratulujeme k narozeninám !!!!

Brigáda

21. září 2009 v 22:10 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dne 19.9.2009 se na hřišti uskutečnila brigáda za pomoci části Fan Clubu. Došlo ke zvelebení fotbalového stánku a to kosením staré trávy a opravou zábran kolem hřiště, která bude pokračovat v následujících volných chvílích. Dále Fan Culb začal s opravou vývěsky Sokolu v obci. Až bude hotová, objeví se fotky také na našich stránkách. Takže fotbalu a práci zdar.

Mapa

21. září 2009 v 21:38 | Zoli

Utkání Tj Lánov vs TJ Sokol Staré Buky

21. září 2009 v 20:48 | Zoli
Zápas zkončil 5:1

11 minuta Dostává žlutou kartu host s číslem (10) Honza Prokop.

26 minuta Dostává žlutou kartu host s číslem (8) Lukáš Záplata.

32 minuta Dává gól domácí hráč Havránek. Stav utkání 1:0

Hosté střídají Honzu Prokopa za Marka Fikejze.

46 minuta hráč hostů Petr Doležal s číslem (11) vyrovnává na 1:1

60 minuta Dává gól domácí hráč Havránek. Stav utkání 2:1

74minuta Dostává červenou kartu hráč Marek Fikejz.

79 minuta Hosté Střídají Menglera s číslem (13) za Zdeňka Bělonožníka (4)

86 minuta Dává gól domácí hráč Havránek. Stav utkání 3:1

88 minuta Dává gól domácí hráč Schliegsbier. Stav utkání 4:1

89 minuta Dává gól domácí hráč Farský. Stav utkání 5:1

92 minuta Dostává žlutou kartu domácí hráč Farský.

zápas zkončil 7:1

20 minuta Domácí hráč Petr Doležal (11) dává gól a zvyšuje stav ukání 1:0

33 minuta Domácí hráč Petr Doležal (11) dává gól z asistence Petra Holubce (7) zvyšuje stav ukání 2:0

49 minuta Dává gól Petr Holubec (7) a zvyšuje stav utkání na 3:0

50 minuta Dává gól Aleš Vilám (9) a zvyšuje stav utkání na 4:0

55 minuta Dostává žlutou kartu hráč hostů s číslem (9)

60 minuta Domácí střídají Petra Doležala (11) za Tomáše Kaplana (12)

64 minuta Domácí hráč Lukáš Záplata (8) dává gól. Stav utkání 5:0

66 minuta Hráč hostů Emil Mačo dává gól a snižuje tak stav utkání na 5:1

71 minuta Domácí střídají Pavla Korce (5) za Radka Procházku

75 minuta Domácí hráč Honza Prokop (10) dává gól. Stav utkání 6:1

80 minuta Domácí hráč Roman Nývlt (6) dává gól. Stav utkání 7:1

Rozhodčí:Mahrla

Diváků: 125

Fotogalerii z utkání So Staré Buky - Baník Žacléř najdete také na:

(děkujeme Rudovi Flégrovi)

Domácí sokolíci ze Starých Buků nastoupili do zápasu s "bekobrankářem", hráčem z pole Fikejzem. Po vlažném začátku převzali otěže zápasu domácí, a až do konce byli lepším mužstvem. Do půle se jim podařilo dvakrát skórovat. Bylo jen otázkou na kolika gólech se zastaví ukazatel skóre. Starobučtí starci tak jedou dál na vítězné notě.