Vítěz Okresního přeboru Trutnov pro sezónu 2014-2015. Gratulujeme.

Říjen 2009

Rtyně - Staré Buky hodnocení

31. října 2009 v 23:06 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Rtyně - Staré Buky 0:2

Jsem rád, že zase mohu naše Sokolíky Ve všem pochválit. Zápas začal až neočekávaně dobře, kdy po penaltě (Gábrle) jsme šli do vedení. Další průběh prvého poločasu byl i za neutuchající podpory Fans zcela v rukách našich chlapců, kdy nechali soupeře zahrát pouze jeden rohový kop a nenechali jim připravit žádnou gólovou šanci. Za to naši měli nejméně 4 "loženky", které neproměnili. I přes toto byli jasně lepším týmem. Po změně stran poté opětovně vládli hře, přičemž toto korunovali nádherným druhým gólem (opět Gábrle) z přímého kopu. Dále vládli hrací ploše, kdy útoky soupeře zastavovali na hranici velkého vápna (a když něco prošlo, byl zde JARDA). Škoda poté neproměněné naší penalty, kdy domácí vycítili šanci a zatlačili nás k pokutovému území. I přes následný tlak domácích však vše končilo na "nohách" našich stoperů. Prostě vše fungovalo jak má !!!! Komentářem bych chtěl za Fan Club poděkovat všem našim hráčům za předvedený výkon a je vidět, že "to jde" a nemusí se bát soupeře, protože jsou "taky dobří". Ještě jednou děkujeme a proto jezdíme s Vámi, protože tento zážitek a fotbal stojí za to.

Ps: Nezapomeňte FAN CLUB JE STÁLE S VÁMI, jak jsem na začátku slíbili. (Myslím, že jsme byli ve Rtyni dnes slyšet jenom MY). Současně nesmím opomenout také fanoušky domácích, kdy i přes vypjaté utkání a atmosféru "nepředváděli" to co fanoušci Kocbeřští. Díky za to.

Zde diskutujeme

31. října 2009 v 21:50 | Fan Club pro nepřihlášené |  - Různé diskuse a příspěvky

Rtyně - Staré Buky

29. října 2009 v 15:55 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Další zápas hrajeme ve Rtyni. Fan Club opět zajíždí a v případě zájmu kontaktujte R.Zolmana, aby byl zajištěn odvoz. Plánovaný odjezd Fan Clubu bude ve 12:45 hodin.

Video Jiskra Kocbeře vs TJ Sokol Staré Buky

29. října 2009 v 13:40 | Zoli

Utkání Jiskra Kocbeře vs TJ Sokol Staré Buky

28. října 2009 v 22:46 | Zoli
Zápas zkončil 2:1

4 minuta Domácí hráč Horák dává gól. Stav utkání 1:0

9 minuta Hráč hostů Zdeněk Bělonožník dostává žlutou kartu.

27 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

34 minuta Domácí hráč s číslem 2 dostává žlutou kartu.

43 minuta Domácí hráč s číslem 11 dostává žlutou kartu.

47 minuta Domácí hráč Horák dává gól. stav utkání 2:0

53 minuta Hráč hostů Honza Gábrle dává gól z penalty. Stav utkání 2:1

60 minuta Domácí střídají hráče s číslem 2 za hráče s číslem 13.

65 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

75 minuta Hosté střídají hráče s číslem 7 za hráče s číslem 12.

80 minuta Hráč hostů Petr Doležal dostává žlutou kartu.

85 minuta Domácí střídají hráče s číslem 12 za hráče s číslem 9.

86 minuta Hráč hostů Honza Gábrle dostává žlutou kartu.

90 minuta Domácí hráč s číslem 14 dostává žlutou kartu.

Rozhodčí:Seidel
Diváků:80

Kocbeře - Staré Buky hodnocení

28. října 2009 v 19:23 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
KOCBEŘE - STARÉ BUKY 2:1

Tak a máme za sebou další ze strhujících zápasů, tentokrát se špatným koncem pro naše chlapy. Než se stačili rozkoukat prohrávali po laciné brance z cca 35m pod "víko". Potom byla hra zcela vyrovnaná a opět škoda neproměněných šancí. V druhé půli opět laciný gól po teči obrany skončil za zády Jardy. Od té chvíle však Sokolíci ukázali, že hrát fotbal umí a někdy až drtivým tlakem přitlačili domácí hráče. Toto však stačilo pouze na snížení z pokutového kopu. Poté však místy až příliš tvrdá hra domácích a hlavně za neutuchající přispění "domácího pomezního" vše zamezilo případnému vyrovnání, takže jsme prohráli 2:1. Hlavně za výkon ve druhé půli zaslouží všichni hráči Sokolíků poděkování, i když to byl hořký konec. Opět bylo vidět, že jsme na ně měli. Závěrem nechci opomenout chování "hrstky" domácích fanoušků a také domácího !! pomezního!!, kteří pokřikovali na naše hráče sprostými výrazy, které tady ani nechci publikovat. My se považujeme za Fan Club a přesto by nás nenapadlo pokřikovat na hráče hostů takovým to způsobem, byla to prostě hrůza (i po zápase), kterou jsem nikde jinde nezažil (můžete se podívat na video). Ani se teď nedivím, že na silně "nakloněném" pažitu a za podpory popřípadě domácího pomezního se nedaří hostům vyhrávat.
No zapomeňme na "Ne fotbal" v Kocbeři, Fan Club je i nadále s Vámi a teď zvedneme hlavy a jedeme do Rtyně. MY JSME TU S VÁMI !!!!

Ps: Nejhorší přístup k fotbalu, jak fanoušků domácích tak i především domácích fotbalistů, jaký jsme do současné doby viděli a to už jsme i s dětmi byli na hodně hřištích !!!

A tady je video

Narozeniny v Listopadu 2009

27. října 2009 v 9:08 | rzolman |  - Výročí a gratulace
Takže v listopadu neslavíme žádné výročí našich Sokolíků.

Kocbeře - Staré Buky

25. října 2009 v 15:20 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak ve středu 28.10.2009 zajíždíme do Kocbeře. Fan Club samozřejě nesmí chybět a proto odjíždíme v 13:00 hodin. Kdo má zájem, tak ať se dostaví k Zolmanom.

Staré Buky - Libeč hodnocení

25. října 2009 v 15:14 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak a zase máme jeden "nádherný" zápas za sebou. Určitě se musel každému fanouškovi líbit. Bylo zde napětí, fotbalový um i trocha toho štěstí, jak nám minule chybělo. A kdyby Sokolíci proměnili i další šance, utkání by skončilo ještě větším rozdílem. Nebýt chvilky, kdy jsme umožnili hostům snížit náskok na rozdíl jediného gólu, měli Sokolíci opratě utkání plně ve své moci. Závěrem uvádím, že to byl opravdu výborný výkon. Ve středu zajíždíme do Kocbeře, která je silný soupeř, ale Fan Club věří, že kdyby toto utkání naši chlapci takto pojali, věřím, že odvezeme zase nějaký ten bodík. My budeme samozřejmě u toho, protože jsme S VÁMI !!! Fan Club.

Utkání TJ Sokol Staré Buky vs Jiskra Libeč

25. října 2009 v 10:45 | Zoli
Zápas zkončil 4:2

1 minuta Domácí hráč Petr Doležal dává gól. Stav utkání 1:0

5 minuta Domácí hráč Petr Doležal dává gól. Stav utkání 2:0

65 minuta Domácí hráč Petr Holubec dává gól. Stav utkání 3:0

67 minuta Hráč Hostů Macela dává gól. Stav utkání 3:1

75 minuta Hráč Hostů Štěpánek dává gól. Stav utkání 3:2

80 minuta Domácí hráč Václav Počekajlo dostává žlutou kartu.

85 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkán 4:2

Rozhodčí:Rolf
Diváků:85

Než se všichni aktéři utkání na starobuckém pažitu pořádně rozkoukali, domácí vedli 1:0, když branku vstřelili už v 38. vteřině. Do konce prvního dějství další branka ani na jedné straně nepadla. Ve druhém poločase domácí přeci jen přitlačili na pilu a výsledkem byly dvě branky v síti hostů z Libče. Domácí poté zvolnili a důsledkem toho dvakrát inkasovali. Nakonec domácí vstřelili důležitý čtvrtý gól a bylo rozhodnuto, jinak by se museli strachovat o výsledek. Celé utkání se hrálo velmi slušně a ohleduplně.

Video TJ Sokol Staré Buky vs Jiskra Libeč

24. října 2009 v 22:45 | Zoli

Staré Buky versus Libeč

24. října 2009 v 19:09 | stricker12 |  - Zprávičky Fan Clubu
Zdravím všechny příznivce fotbalu ... dnešní zápas nám ukázal , jak na NĚ !!!!! Celým svým srdíčkem jsem fandil našemu celku a ve vypětí sil jsem věřil ve zdárný výsledek .... což se nakonec ukázalo jako správné a vděčím našemu družstvu SOKOLÍKÚ za pojetí hry ... stačí dát hlavy nahoru , koukat, kde se nachází spoluhráč a hned je to o něčem jiném , nežli se utápět v přihrávkách naslepo a urputném bránění vápna, kde to pak hapruje.... Ve středu, kdy máme státní svátek, jsme opět s vámi ,, přijedem v hojném počtu a náš hlas věřu uslyšíte !!!! Svátek oslavíme SPOLEČNÝM // Aston Villa //
Sportu zdar kulišníci -.....

Oprava termínu

23. října 2009 v 11:32 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže dnes vyšla termínová listina a utkání Strážné - Staré Buky se koná 15.11.2009 od 14:00 hod. takže změna v datumu !!!!!! ;-)

LIBEČ

20. října 2009 v 17:31 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak po nucené "zimní" přestávce nám pokračuje v sobotu fotbálek a to doma s Libčí. Fan Club má sraz v 15:00 hod. na hřišti nejdéle !!! Fotbalu zdar a doufám, že Sokolíci zase zapnou.

Strážné se NEKONÁ !!!

16. října 2009 v 22:52 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak a paní zima se nám přihlásila, takže zápas se Strážným byl komisí přeložen na 14.11.2009 od 14:00 hod. Tímto tedy rušíme výpravu za fotbalem. Tak snad příští týden Libeč doma.

Strážné

14. října 2009 v 17:49 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže Fan Club jede do Dolní Branné na fotbálek se Strážným, povzbudit chlapy po posledním ztraceném a psychicky náročném duelu. Odjezd ze Starých Buků bude ve 14:15 hod. nejdéle. Takže Fotbalu zdar a Strážnému zmar.
PS: Máme 4 volná místa !!!

Hodnocení zápasu s Podhůřím

12. října 2009 v 21:50 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
STARÉ BUKY - PODHůŘÍ 4:5

Kdo byl přítomen na tomto utkání jako divák, určitě nebyl zklamán "z počtu" branek. To bylo ale asi vše co "domácí" potěšilo. Výkon, kterým se naši chlapci prezentovali sice nebyl špatný, ale "koncovka" jinak silná zbraň byla tentokrát však slabá. Myslím si, že v tomto utkání chlapi měli tolik šancí, jako v předchozích zápasech dohromady. No nic, příště to už třeba zase vyjde. Dále obrana, také nebyla zcela pevná a hlavně v úvodu utkání "trochu" propadla. což byl asi hlavní důvod nečekané prohry. Asi jsme opravdu všichni "namlsaní" z úvodu sezóny, jejíž senzační začátek opravdu nikdo nečekal, ale dejme si ruku na srdce, to Podhůři se určitě taky dalo porazit. Závěrem opakuji, že výkon hráčů byl opravdu oproti Dolní Kalné o dost lepší, ale zase nám tam prostě něco chybělo, možná i to fotbalové štěstíčko., aby tam spadlo něco na víc.
Vím, že další zápas se Strážným bude dost těžký, ale věřím za celý FAN CLUB, že když do toho všichni společně vlítneme, tak máme "minimálně" bodík nebo dva. No a jak jinak bych měl zakončit než slovy: "MY JSME TU STÁLE S VÁMI !!!" a "BUDEME DÁL" , ať se daří nebo ne. Je to jenom "náš" fotbal a Vy na to máte.
S uvedeným komentářem nemusí někdo souhlasit - jedná se jen o jeden názor

Video TJ Sokol Staré Buky vs Jiskra Podhůří

11. října 2009 v 19:01 | Zoli

Utkání TJ Sokol Staré Buky vs Sokol vs Podhůří

11. října 2009 v 16:43 | Zoli
Zápas zkončil 4:5

4 minuta Hráč hostů Smejkal dává gól.Stav utkání 0:1

14 minuta Hráč hostů Smejkal dává gól.Stav utkání 0:2

15 minuta Domácí hráč Lukáš Záplata dává hlavičkou gól. Stav utkání 1:2

28 minuta Hráč hostů Mlejnek dává gól.Stav utkání 1:3

30 minuta Domácí hráč Lukáš Záplata dává hlavičkou gól. Stav utkání 2:3

32 minuta Domácí hráč Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

46 minuta Domácí hráč Honza Gábrle dává gól z penalty. Stav utkání 3:3

47 minuta Hráč hostů s číslem 2 dostává žlutou kartu.

47 minuta Hráč hostů s číslem 8 dostává červenou kartu.

60 minuta Domácí hráč Honza Prokop dostává žlutou kartu.

68 minuta Hráč hostů Velebil dává gól.Stav utkání 3:4

70 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

71 minuta Domácí střídají Tomáše Kaplana za Radka Procházku.

85 minuta Domácí vyrovnávají gólem Honzi Gábrleho z penalty. Stav utkání 4:4

86 minuta hráč hostů Mlejnek dává gól. Stav utkání 4:5

90 minuta Domácí hráč Honza Prokop dostává červenou kartu.

Rozhodčí: Mlíkovský
Diváků: 95

Než se domácí na hřišti pořádně rozkoukali prohrávali 0:2. Pak začala dotahovaná domácího týmu a první půle skončila divokým výsledkem 3:3. Ve druhém poločase se domácí fotbalisté neustále tlačili do útoku, přesto z toho nic nebylo a tři body brali nakonec hosté z Podhůří, kteří bojovali až do konce. Domácí duel asi podvědomě podcenili, což se jim nakonec výsledkově vymstilo.

Neuvěřitelné zklamání FANS

10. října 2009 v 20:35 | stricker12
FANS vůbec nevím čím začít .... snad rozhodnutím trenéra mužstva ,, nasadit do tohodle předem vyhraného utkání náhradním brankářem ,, na místo Jardy??!! Jarda by určitě nedopustil ve 4 minutě a následně 15 minutě skórovat hostím ,, // jednoznačné góly golmana // !!! ,, jak říkám, těžko se dále hovoří o tomto zápase ,, a posuzuje výsledek celkového výkovu manšavtu ,, .. Snad i průběh zápasu v souvislosti s vyvýjejícím se počasím, které udělalo své,, kdy naši přední útočníci,, jako / Prokop, Doležal a Kaplan / celkově zkolabovali při vyložených šancích našeho týmu .... Rovnocená remíza o poločasu 3 : 3 ,, by mohla kde koho natchnout s tím, že druhá půle přinese zvrat v utkání.. Zejména po vyloučení protihráče .... !!!! naši kluci nastoupili ve druhé půli v přesile - 1 ,, na hřišti a v herním přístupu SOKOLU BUKY to však nebylo nikde vidět ,, ba naopak ,, naše defenzivní hra , kterou nám předváděli naši hoši a na kterou jsme si sami zvykli v posledních čtyřech zápasech nám všem ukázala,, jak nevyspitatelná může být hra hostí dopředu a naše do zadu .... Zklamání, které nás všechny provází // nejen příznivců FANS CLUBU//,, ale celé fotbalové veřejnosti obce Staré Buky připisuji na vrub laksního přístupu celého družstva ,, které se samo musí vzchopit ,, vzedmout,, ukázat všem ,, že na to mají ,,a nesmějí se nechat ukolébat sedmi výsledného vítězství z počátku LIGY ,, kdy jsme si sami mysleli, že nás zastoupí hráči jako Prokop, Doležal, Kaplan, v záloze Bělonožník, Gábrdle a Počekajlo ...... HOŠI ,, kopaná je společenská hra ,, kolektivní sport !!!! hrajeme všichni ,, srdíčkem ,, společensky a hlavně MY JSME TU S VÁMI ..... kdo si myslíte ,, že je 13 hráč v poli .... VAŠI FANS !!!! a jedeme na HAVEX .... my jsme tu s Vámi .... váš stricker12..