Vítěz Okresního přeboru Trutnov - sezóna 2016-2017.

9. listopadu 2009 v 20:04 | Zoli |  - Taneční zábava TJ Sokol 7. 11. 2009

9. listopadu 2009 v 20:01 | Zoli |  - Taneční zábava TJ Sokol 7. 11. 2009

TJ Sokol Staré Buky - Taneční zábava

9. listopadu 2009 v 19:59 | Zoli |  - Taneční zábava TJ Sokol 7. 11. 2009

TANEČNÍ ZÁBAVA

4. listopadu 2009 v 15:33 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Jménem TJ Sokol Staré Buky Vás tímto zvu na taneční zábavu, která se pořádá dne 7.11.2009 od 20:00 hodin v restauraci U Smrku ve Starých Bukách. Všichni fotbaloví i nefotbaloví fanoušci jsou zváni, kdy jim k tanci a poslechu bude hrát skupina Traktor.

Hodnocení podzimu

4. listopadu 2009 v 15:01 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Chtěl bych na tomto místě krátce zhodnutit podzimní část "naší ligy". Myslím, že za celý Fan Club TJ Sokol Staré Buky, který letos vznikl oficiálně 9.8.2009 mohu říci, že tato část sezóny dopadla tak, jak asi nikdo z nás nečekal - 3. místo a to jenom na skóre. Zejména bravůrní začátek sezóny asi kde koho udivil. Nevadí pár nevydařených utkání, které však postihly všechna mužstva, prostě podzim byl "nádhera". Je vidět, že naši "Sokolíci" ve složení, v kterém hrají mají určitě na horní příčky tabulky. Závěrem opakuji stejnou větu "hoši děkujem" a "hoši jsme s Vámi", Váš Fan Club.

Ps: Škoda soboty 7.11.2009, kdy bylopřipraveno pro Sokolíky malé překvapení, které chtěli přijet podpořit i fanoušci z Liberce. Nevadí, dohodneme se určitě na jarní část.

Fotbalu zdar a Sokolíkům zvlášť Váš Fan Club.

Podzimní konec

4. listopadu 2009 v 14:49 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže z rozhodnutí OFS Trutnov byly všechny zápasy jak 7.11.2009 tak 14. a 15.11.2009 zrušeny a přeloženy na jaro. Tím pádem Fan Club TJ Sokol Staré Buky má také "přestávku". Fotbalu zdar !!!!

Zápas zkončil 0:2

2 minuta Hráč hostů Honza Gábrle dává gól z penalty. Stav utkání 0:1

9 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

44 minuta Hráč hostů Radim Vondrák dostává žlutou kartu.

46 minuta Hráč hostů Honza Gábrle dává gól. Stav utkání 0:2

58 minuta Domácí hráč s číslem 6 dostává žlutou kartu.

60 minuta Hosté střídají Petra Doležala za Honzu prokopa.

65 minuta Domácí hráč s číslem 8 dostává žlutou kartu.

68 minuta Hráč hostů Václav Počekajlo dostává žlutou kartu.

69 minuta Hosté střídají Václava Pocěkajla za Michala Slavku.

81 minuta Hosté střídají Lukáše Záplatu za Marka Fikejze.

Rozhodčí:Cerman