Vítěz Okresního přeboru Trutnov - sezóna 2016-2017.

Duben 2010

Strážné - Staré Buky 1:1 pen. 0:2

30. dubna 2010 v 16:24 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Strážné - Staré Buky 1:1 penalty 0:2

Sokolíci k tomuto zápasu přijeli opět v značně okleštěné sestavě a bylo to docela znát i když se jim snaha nedala upřít. Domácí měli optickou převahu, která však nevyústila v prvém dějství v žádný gól z jejich strany. To sokolík Korec z jedné z mála šancí, z 40m! trefil tak jak se má a bylo to 1:0 pro Sokolíky. Tento se neměnil ani ve druhé půli, kdy však tlak domácích vyústil po chybce zadáků ve vyrovnávací gól. Závěrečný tlak domácích byl opět neplodný a tak se šli kopat penalty. Za Sokolíky proměnil Kaplan, domácí neproměnil (samozřejmě bravurní výkon Jardy Dvořáka). Druhou proměnil Gábrle a když Jarda chytl druhou domácí "pentli", můžou se naší radovat z nádherných 2 bodíků, se kterými určitě nikdo, při pohledu na začátku zápasu na sestavu, nepočítal. Závěrem musím za oslabený Fan Club říct, že to bylo ze srdce vydřené utkání, které se muselo nám výsledkově líbit a proto Sokolíkům čest!!!

HAVEX Strážné vs TJ Sokol Staré Buky

28. dubna 2010 v 21:56 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 1:1 (Na penalty 0:2)
Žlutá

17 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Gól

32 minuta Hráč hostů Pavel Korec dává gól. Stav utkání 0:1.

Žlutá

44 minuta Hráč hostů Honza Gábrle Dostává žlutou kartu.

Žlutá

48 minuta Domácí hráč s číslem 8 dostává žlutou kartu.

Střídání

60 minuta Domácí střídají.

Gól

66 minuta Domácí hráč s číslem 2 dává gól a vyrovnává skóre na 1:1.

Střídání

80 minuta Domácí střídají.

26. dubna 2010 v 9:34 | rzolman

Tak jsme se konečně dočkali. Konečně výkon mužstva na který můžeme být hrdi! Po celý zápas s malou převahou, ale s takticky drženým stylem hry nepřipustili hráče Lánova k nějakému náporu. V druhé půli pak poprvé v jarní části jsme si všichni mohli zakřičet GÓÓÓÓLL ! Abyli opravdu pěkné. Nejprve krásná branka z trestného kopu Sokolíka Gábrleho a druhý pečetící gól dal po krásné akci Kaplan. I když si Lánov vytvořil pár slibných akcí, koncovka byla žalostná a nebo jsme měli v brance našeho Jardu. Za celý Fan club děkuji hráčům a konečně dobře předvedený výkon hodný našich Sokolíků. Jen tak dál.

Staré Buky - Svoboda 0:5

26. dubna 2010 v 9:33 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Takže první zápas na domácím "pažitu", který byl dosti pomáčený a těžkým našim Sokolíkům moc nevyšel. Je pravdou, že v sestavě chybělo celkem 5 hráčů základní sestavy, ale i tak to byl ustrašený boj. Hlavně v prvním poločase byli hosté lepším týmem, což stvrdil bývalý hráč Buků Dodo pěknými góly. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a i nějaké šance byly, jenže opět góly dávali jenom hosté. Naši se asi neumí trefit do branky. Myslím si, že výsledek 0:5 byl sice krutý, ale za předvedený výkon zasloužený. Opět chybělo větší nasazení a opět stagnace a smíření se s výsledkem porážky. Za Fan club mohu říci, že jsme celý zápas hlasitě povzbuzovali, ačkoli to na hřišti tak nevypadalo a po ukončení zápasu nebylo poděkování, což jsme hráčům vytkli. Doufám, že proti Lánovu v sobotu to bude lepší. Sokolíkům zdar.

TJ Sokol Staré Buky vs TJ Lánov

25. dubna 2010 v 17:13 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 2:0

Žlutá

16 minuta Hráč hostů s číslem 5 dostává žlutou kartu.

Červená

49 minuta Domácí hráč Radek Procházka dostává červenou kartu.

Střídání

53 minuta Domácí střídají hráče s číslem 6 za hráče Tomáše Wonku.

Gól

54 minuta Domácí hráč Honza Gáble dává gól. Stav utkání 1:0.

Červená

68 minuta Hráč hostů s číslem 5 dostává červenou kartu.

Gól

71 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 2:0.

Střídání

76 minuta Domácí střídají hráče Radima Vondráka za hráče s číslem 12

Rozhodčí

Rozhodčí:Káník                                          Diváků:96

V bojovném utkání měli domácí neplodnou mírnou převahu, ale i hosté občas zlobili a v některých fázích měli míč častěji na svých kopačkách. Domácí se po půli zlepšili a prosadili se i gólově. První branku vstřelil Gábrle nechytatelnou křížnou střelou ke vzdálenější tyči z trestného kopu. Druhou branku připojil Kaplan, když dokázal prostřelit hostujícího gólmana. I hosté měli dvě stoprocentní příležitosti, které ale trestuhodně zahodili. Pro Starobucké to jsou první tři body na jaře.

TJ Sokol Staré Buky vs SK Svoboda

25. dubna 2010 v 16:53 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010

Zápas skončil 0:5
Gól

29 minuta Hráč hostů Doležal dává gól. Stav utkání 0:1.

Gól

43 minuta Hráč hostů Doležal dává gól. Stav utkání 0:2.

Střídání

43 minuta Domácí střídají hráče s číslem za hráče s číslem 12.

Gól

46 minuta Hráč hostů Doležal dává gól. Stav utkání 0:3.

Žlutá

48 minuta Domácí hráč Radim Vondrák dostává žlutou kartu.

Střídání

48 minuta Domácí střídají hráče s číslem 10 za hráče s číslem 14.

Žlutá

50 minuta Hráč hostů s číslem dostává žlutou kartu.

Žlutá

55 minuta Hráč hostů s číslem dostává žlutou kartu.

Gól

60 minuta Hosté dávají gól. Stav utkání 0:4.

Žlutá

80 minuta Domácí hráč Honza Gábrle dostává žlutou kartu.

Gól

89 minuta Hráč hostů Doležal dává gól. Stav utkání 0:5.

Rozhodčí

Rozhodčí:Beránek                                          Diváků:55

Baník Žacléř - Staré Buky

21. dubna 2010 v 9:55 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Baník Žacléř - Staré Buky 1:0

Nevím jak začít hodnocení tohoto zápasu. Na rozdíl od prvého utkání na umělce v Trutnově se zdálo, že do Žacléře přijelo úplně jiné mužstvo Starých Buků. Na těžkém podmáčeném terénu se hrálo v první půli vyrovnané utkání s minimem šancí, ale hlavně s množstvím nepřesných přihrávek. Jedinou šanci Starých Buků vykopl z brankové čáry obránce domácích. Od té doby hrozili častěji hráči Baníku. Ve druhé půli se už Sokolíci nezmohli skoro na nic a tak zákonitě přišla odměna v podobě jediného gólu zápasu a to do jejich sítě. Závěrem bych citoval z diskusního fóra OFS Trutnov, mužstvo hostů bylo jenom stínem loňského mužstva. Za Fan Club mohu jen podotknout, že jsme byli z výkonu mužstva zklamaní. Snad to dnes 21.4.2010 proti Svobodě otočí, takže hodně zdaru Sokolíci.

Video Baník Žacléř vs Tj Sokol Staré Buky

18. dubna 2010 v 9:47 | Zoli |  - Zdokumentované zápasy Jaro 2010
Bohužel jsem nenatočil zádné video protože to nebyl fotbal.

Staré Buky - Hostinné

12. dubna 2010 v 20:54 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Hostinné A  0:3
Úvodem musím říci, že se mi toto hodnocení po zimní přestávce nepsalo zrovna dobře, z celého zápasu jsem měl rozpačitý dojem. Naši Sokolíci, opětovně za neutuchající podpory Fan clubu začali zápas opravdu famózně. Troufám si tvrdit, že během prvních 30 minut mohli do sítě hostů vsítit 6 gólů, což se jim však nepodařilo. Postupem času potom začali hosté vyrovnávat hru, a jak se říká nedáš dostaneš se ve druhé půli vrchovatě naplnilo. Naši chlapci ve druhé půli byli pomalejší a to snad u každého balónu a hosté toho náležitě využili. Závěrem, když už jsme mohli gól dát, balón se zastavil pře brankovou čárou. Prostě jedním slovem smůla jako hrom. Prostě první jarní utkání se moc nepovedlo i když začátek byl, jak jsem psal famózní. Kdyby se ujaly alespoň dva góly, utkání by určitě dopadlo jinak. No nic jedeme dál, fotbalu a našim Sokolíkům zdar.

Utkání TJ Sokol Staré Buky vs Ta Hostinné

10. dubna 2010 v 20:24 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010

Žlutá 2

43 minuta Hráč hostů s číslem 10 dostává žlutou kartu za faul.

Gól 1

55 minuta Hráč hostů s číslem 6 dává gól. Stav utkání 0:1.

Žlutá 2

56 minuta Domácí hráč s číslem 11 Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Střídání 2

59 minuta Domácí střídají hráče s číslem 9 za hráče s číslem 11 Tomáše Kaplana.
Žlutá 2

65 minuta Hráč hostů s číslem 12 dostává žlutou kartu za faul.

Gól 1

66 minuta Hráč hostů s číslem 2 dává gól. Stav utkání 0:2.

Střídání 2

67 minuta Domácí střídají hráče s číslem 2 Vendu  Počekajla za hráče s číslem 15 Pavla Korce.
Gól 1

77 minuta Hráč hostů s číslem 10 dává gól. Stav utkání 0:3.

duben 2010

2. dubna 2010 v 21:29 | rzolman |  - Výročí, gratulace, významné události
FAN CLUB gratuluje k narozeninám a přeje hodně štěstí a zdraví níže jmenovaným Sokolíkům a také hlavně hodně fotbalového štěstí:

KAPLAN  Tomáš - 9.4.
WONKA Tomáš - 25.4.

Vše nej a nej, hodně štěstíčka, hlavně fotbalového.

březen 2010

2. dubna 2010 v 21:27 | rzolman |  - Výročí, gratulace, významné události
FAN CLUB opožděně gratuluje k narozeninám a přeje hodně štěstí a zdraví níže jmenovaným Sokolíkům a také hlavně hodně fotbalového štěstí:

2. dubna 2010 v 21:11 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Upozorňuji, že zítra dne 3.4.2010 zajíždíme na první mistrovský zápas do Vrchlabí. Odjezd v 15:30 hodin od čp. 51 !!!!