HLAVNÍ SPONZOŘI :

Květen 2010


Jiskra Libeč vs TJ Sokol Staré Buky

30. května 2010 v 15:50 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas zkončil 1:3

Gól

56 minuta Hráč hostů Honza Prokop dává gól. Stav utkání 0:1.Žlutá

61 minuta Domácí kapitán dostává žlutou kartu.Gól

68 minuta Hráč hostů Roman Nývlt dává gól z penalty. Stav utkání 0:2.Gól

72 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 1:2.Gól

76 minuta Hráč hostů Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:3.Střídání

76 minuta Hosté střídají Nývlta Juniora za Lukáše ZáplatuStřídání

81 minuta Hosté střídají Pavla Housera za Tomáše Kaplana


Rozhodčí


Rozhodčí: Dyrtych                                Diváků: 60


V první půli domácí neproměnili dvě vyložené šance, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Z kraje druhého poločasu neproměnil další vyloženou šanci domácí Honza Sekera. Byli to naopak hosté, kteří ve druhém dějství potrestali chyby domácí obrany. Plný počet bodů tedy překvapivě putuje do Starých Buků. 

Libeč - Staré Buky 1:3

30. května 2010 v 12:08 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Libeč - Staré Buky 1:3

Takže konečně jsme se dočkali vítězství! V prvém poločase měli trochu více ze hry domácí, kteří však v případě ohrožení naší branky narazili na Našeho Jardu.
V případě našich Sokolíků to byla tvrdá dřina a obětování, která však nevedla k vážnějšímu ohrožení branky. Ve druhé půli byl obraz hry stejný, počáteční tlak jsme překonali a potom přišla tvrdá rána pro domácí z nohy Prokopa, GÓL. Když dal poté Roman Nývltu druhý gól z penalty, kdy jsme se opět tlačili do útoku, zdálo se být vše rozhodnuté. Domácím se však podařilo snížit na 2:1 a drama mohlo začít. Jenže místo tlaku domácích opět udeřili Sokolíci a Honza Prokop svým druhým gólem rozhodl na 3:1 pro Buky. Závěrem bych uvedl, že to bylo dramatické utkání se šťastným koncem. Takto se nám to líbí, Sokolíci makali až do konce a za to jim patří dík. Takže příště se uvidíme doma, fotbalu zdar a Sokolíkům zvlášť. Ps: Konečně naše vlajka zavlála vítězně !!!

Pravidelná údržba společného fotbalového stánku

25. května 2010 v 19:07 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže ve dne 21, 23 a 25.5.2010 provedl Fan Club svou brigádičku na zvelebení našeho fotbalového stánku, spočívající v pokosení a odvezení vzrostlé trávy kolem hřiště. vyčištění okolí od odpadků a trávy kolem laviček, branek a zábran. Dále jsme pro naše nejmenší posekali prostor za brankou k Dolcům, aby mohli v klidu trénovat, když je hřiště po neustálých lijácích jako houba. Celkem jsme zde strávili úctyhodných 13 hodinek za použití vlastních prostředků a nářadí. Doufáme, že úprava okolí přispěje k lepšímu fotbalovému zážitku při dalších zápasech. Chtěl bych jenom upozornit, že tuto činnost konáme dobrovolně a ze svého rozhodnutí a proto nepožadujeme žádné kompenzace. Fotbalu zdar a Sokolíkům zvlášť.

Staré Buky - Strážné 0:3

25. května 2010 v 18:51 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Strážné 0:3

Před začátkem utkání jsme svorně čekali, jak dopadne náš urputný hokejový zápas na mistrovství světa se Švédy. Když jsme zjistili, že jsme vyhráli na nájezdy, zavládla euforie, přičemž jsme mysleli, že tato bude i na hřišti. Ovšem v prvé půli to mělo k euforii opět dosti daleko. Hosté měli po celou první půli převahu, což vyústilo v nádherné góly, což musíme sportovně uznat. Dále také můžeme děkovat "Jardovi", že další minimálně dva góly chytil. Ve druhé půli se chlapci trochu vzpamatovali, ale stejně dostali dalšího. Teprve, když na hřiště přišel Nývlt, hra se obrátila a Sokolíci začali tlačit. Ovšem gólovým úspěchem, alespoň čestným to neskončilo. Závěrem uvádím, že v druhé půli se chlapci snažili, ale gól nedali, teď jim to štěstíčko chybělo. No výkon byl rozpačitý a vzhledem k tomu, že Sokolíci jsou zachráněni, smutné pocity rychle vypršely. Takže Sokolíci vzchopte se, ať nejsme pro smích. Sokolu a fotbalu zdar, Váš Fan club. Myslím, že by to už chtělo vyhrát.TJ Sokol Staré Buky vs Havex Strážné

23. května 2010 v 21:04 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas zkončil 0:3

Gól

16 minuta Hráč hostů s číslem 10 dává gól. Stav utkání 0:1.Gól

38 minuta Hráč hostů s číslem 8 dává gól. Stav utkání 0:2.Žlutá

39 minuta Domácí hráč Radim Vondrák dostává žlutou kartu.Gól

50 minuta Hráč hostů s číslem 8 dává gól. Stav utkání 0:3.
Rozhodčí


Rozhodčí:Teichmann             Diváků:60

Do stavu 0:3 byli hosté lepším mužstvem. Hosty poslal do vedení nechytatelnou střelou Hampl, který nedal Dvořákovi v domácí brance žádnou šanci. Na 0:2 zvyšoval lobem Brádler a třetí trefu přidal Skrbek. Domácí poté vystřídali, na hřiště přišel Roman Nývlt. Staré Buky poté začali konečně "zlobit" a byli i lepším týmem. Dnes jim ale nebylo souzeno, hosté si po právu odvezli všechny body. 

Podhůří-Staré Buky 5:1

19. května 2010 v 15:46 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Podhůří - Staré Buky 5:1

Toto utkání mělo být před svým začátkem' při pohledu na tabulku zcela jasnou záležitostí našich Sokolíků. Ovšem při pohledu na nástup už bylo zřejmé, že bude problém. Že až takové jsme však nečekali' opět torso našeho klubu na trávě předvedlo asi to, na co momentálně mělo. Domácí měli celý zápas převahu, i když fotbal to byl hrozný. Do konce půle jsme obdržely dvě branky, což vzhledem k průběhu hry docela šlo. Po změně stran Sokolici trochu přidali, a když Honza Gábrle snížil z penalty, ještě jsme věřili v obrat. Tento však nepřišel ba naopak, dostali jsme další 3 góly. Závěrem bych snad uvedl' že sice jsme letošní ,,ligu.. pro Buky zachránili, ale už proto by chlapi měli hrát pro svou zábavu a pro svůj Fan Club který opět ,,celý zápas povzbuzoval. Předvedený výkon dle mého názoru nebyl výkonem na okresní přebor. No nic., jako vždy se jede dál a doufám' že v sobotu už to bude jenom lepší. Sokolíkům a fotbalu zdar.


Jiskra Podhůří vs TJ Sokol Staré Buky

16. května 2010 v 16:28 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas zkončil 5:1.

Gól

25 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 1:0.Gól

25 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 2:0.Gól

48 minuta Hráč hostů Honza Gábrle dává gól. Stav utkání 2:1.Gól

73 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 3:1.Žlutá

77 minuta Hráč hostů Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.Gól

73 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 4:1.Gól

73 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 5:1.
Rozhodčí


Rozhodčí:Mahrla                                Diváků:70


Jiskra byla po celé utkání lepší a zaslouženě si připsala tři body.
Soupeř byl takřka neškodný, uzdravený David Zdržálek nasypal "čtyři".
V momentě, kdy padl čtvrtý gól, se vedoucímu Jiskry panu Korbelářovi narodil vnuk Václav. Gratulujeme! 

Sokol Vítězná vs TJ Sokol Staré Buky

14. května 2010 v 21:51 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas zkončil 3:0.

Gól

32 minuta Domácí hráč s číslem 8 dává gól. Stav utkání 1:0.
Střídání
36 minuta Hosté střídají hráče s číslem 6 za hráče s číslem 12.Gól

39 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 2:0.
Gól

47 minuta Domácí hráč s číslem 8 dává gól. Stav utkání 3:0.
Žlutá

99 minuta Hráč hostů Radim Vondrák dostává žlutou kartu.Rozhodčí


Rozhodčí:Kocurek                         Diváků:70
V utkání dvou předních celků tabulky se očekával vyrovnaný duel. Domácí ale k utkání přistoupili daleko zodpovědněji a hned od začátku měli otěže ve svých rukách. Bylo jen otázkou času, kdy domácí útočníci prostřelí matadora Dvořáka v hostující brance. Nakonec se jim to podařilo už v první půli, když hattrickem rozhodl výborně hrající Vágner. Ve druhém poločase mohli domácí přidat další branky, ale své tutovky neproměnili. Hosté mohli výsledek korigovat, ale nařízenou penaltu bravurně zlikvidoval domácí brankář Špůr. Vlajka "Ďáblík"

14. května 2010 v 20:46 | Zoli |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak  začal Fan Club především Zolik dělat vlajku :-).

ZačínámePokračujemeA těď  konečně výsledek


A takto vypadá na hřišti 

A na konec vlajka ve větru
Strávený čas na této vlajce je odhadem 17 hodin. Toto je vše doufám že se vám vlajka líbí jako mě.
:-P

Vítězná - Staré Buky 3:0

12. května 2010 v 22:31 | rzolman
Vítězná - Staré Buky 3:0

Dnešní utkání začalo pro naše Sokolíky jako vždy. Sestava značně okleštěná o marodku, se snažily za podpory Fans držet krok se soupeřem, což se jim ze začátku utkání dařilo. Postupem času však domácí dostávali naše pod tlak, i když si nevypracovali žádnou gólovouš anci. Poté však přišla chyba v obraně sokolíků a i první gól. Poté se neskutečně chlapi rozhádali, což mělo za důsledek odchod jednoho z hráčů. Zbytek už není nutné komentovat, obzvláště, když Vítězná dala druhý gól. Naši chlapci složili zbraně a Fan club se mohl ukřičet, nebylo to nic platné. Dále odešel Nývlt a ostatní dohrávali jen z vypětím všech sil. Druhá půle byla už jen opar našeho mužstva. Průběh této půle však dal fanouškům za pravdu, že kdyby se sokolíci nepoložili, mohlo to dopadnout jinak. Zvláště, když dohrávali skoro celou druhou půlku v 9 lidech. Nic na tom nemění ani neproměněná penalta.
Závěrem chce zamyšlení, proč je naše mužstvo každý zápas jiné a když už hrají, proč nemakají až do konce? Kam se ztrácí duch fotbalu? My jezdíme s Vámi a Vás to asi nijak nezajímá. Kde jsou všichni hráči Starých Buků? No snad příště to bude lepší. Dnes vyhrál lepší a hlavně psychicky vyzrálejší. Ps: Nepomohl ani nový transparent Fans !!! Doufám, že v sobotu to bude lepší :-) Také Vám Fan club vzkazuje: hrajte fotbal pro zábavu, pro sebe a pro lidi.


TJ Sokol Staré Buky vs FK Dolní Kalná

11. května 2010 v 20:25 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 3:0.

Střídání

14 minuta Hosté střídají.


Gól

19 minuta Domácí hráč Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:0.Žlutá

27 minuta Golman hostů dostává žlutou kartu.Žlutá

50 minuta domácí hráč s číslem 5 dostává žlutou kartu.Gól

66 minuta Domácí hráč Honza Gábrle dává gól. Stav utkání 2:0.Gól

78 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól. Stav utkání 3:0.Střídání

81 minuta Hosté střídají.Rozhodčí

Rozhodčí:Hertl                            Diváků:85


V prvním dějství se hrál vyrovnaný fotbal. Ve druhé půli převzali taktovku domácí, kteří dokázali hosty potrestat dvěma brankami. Nutno podotknout, že Starobučtí lvi další šance nedokázali proměnit, ale i tak zůstaly tři body zaslouženě doma. 

NOVINKA

10. května 2010 v 20:56 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak mám pro všechny doubrou zprávu. Začalo se s výrobou nové vlajky. Tady je malá ochutnávka.

Staré Buky - Dolní Kalná 3:0

9. května 2010 v 10:32 | rzolman
Staré Buky - Dolní Kalná 3:0

Na půdu domácích se dostavilo dosud na jaře neporažené mužstvo hostů. Už při jejich příjezdu je přivítala "Bukovská" atmosféra fans. Následný zápas byl opravdu nádherou pro fotbalového příznivce. V prvém poločase byla hra vyrovnaná a oba celky se snažili neudělat chybu. Jediný gól poločasu se však podařilo vsítit našim Sokolíkům, po krásné akci Prokop. Ve druhém poločase byli naši hráči lepším týmem, kdy za neutuchající podpory Fans vyprovodili hosty dalšími dvěma nádhernými góly a to Gábrleho a Nývlta. Když se prostě spojí 100% nasazení a výkonem našeho Jardy v brance, nemůže takovýto krásný fotbal dopadnout jinak, než výhrou. Za toto děkuje Fan club našim hráčům. Ps: A děkovačka na závěr super !!

Zápas s Vrchlabím

5. května 2010 v 22:13 | stricker12 |  - Zprávičky Fan Clubu
Sám za sebe !!!!!!!!

Neubránil jsem se, abych dnes napsal něco málo, co mám na srdci, ohledně fotbalu TJ SOKOL. Co jsem se dal na kopanou, FANS CLUB STARE BUKY , což v mém případě je už co říci , abych v pokročilém věku jezdil fandit fotbalu společně s rodáky ze Starých Buků, nemyslel jsem si nikdy, že mě to takhle vezme . Zápas co zápas, počasí nepočasí, úspěch či neúspěch, neustále jsme s naším klubem na cestách i na domácí půdě.  Fandíme jak se dá, dopomohli jsme si k nástrojům, vyrobili plakáty a jsme s mužstvem v dobrém i zlém. 

Proč to říkám ,, nelíbí se mi ,, jak se někteří členové kádru chovají na hřišti, byť by byli sebelepší a nenahraditelní hráči mužstva ...... Celkově pak strhávají tým , který se pak nedokáže koncetrovat na celkovou hru.... Výsledkem je pak hra, jakou předvedli dnes ve Vrchlabí .....

Měli by se ponaučit ze hry kluků v Bílé Třemešné , kde fotbal nic moc, ale celkový ráz mužstva , úplně o něčem jiném, Ti kluci hráli a chtěli hrát fotbal a bylo to na nich vidět. I kdyby výsledek byl 0:10, hra se musela líbit . Nakonec poděkování divákům, fandům a vše od NICH velice potěšilo.

Dnešní mužstvo, ať dopadlo jak dopadlo, až na vyjímku jednoho či dvou hráčů nepoděkovalo hledišti svých věrných, za vytrvalé povzbuzování v dost nepříznivém počasí ani náhodou....

Pokud si někdo ze zúčastněných tento komentář přečte , měli by se nad sebou zamyslet ... nejde přeci o první ligu .... no nemám pravdu ....

PS : pro funkcionáře : dejte přednost mládí....