HLAVNÍ SPONZOŘI :

Květen 2010

Vrchlabí B - Staré Buky 3:0

5. května 2010 v 22:01 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Vrchlabí B - Staré Buky 3:0

Za počasí, za které bychom se nestyděli na začátku zimy se odehrálo toto utkání. Již při nástupu domácích bylo jisté, že to nebude lehké, při nasazení poloviny mužstva Vrchlabí A !!!
Hosté, naši Sokolíci však přijeli v počtu žalostném, tedy pouze v 11 hráčích a to, jak je již zvykem, bez většiny hráčů základní sestavy. I přesto se do utkání pustili s nasazením za podpory zcela zmrzlého Fan clubu. Začátek utkání ovlivnil gól již v prvé minutě, kdy se Jarda při odkopu trefil do domácího hráče a bylo to 1:0
(nutné podotknout, že v dalším průběhu utkání toto zcela několikráte odčinil). Poté sice měli domácí převahu, ale naši Sokolíci v rámci možností odolávali a měli i několik slibných šancí. Druhá půle se odehrávala i nadále ve stejném duchu
impotentní převahy domácích. Rozhodnutí přinesla až druhá branka Sokolíků, ale tedy do vlastní sítě. Poté již jen vše zpečetila penalta, kdy si domácí mohli v klidu zakřičet gól, který dali konečně "sami". Závěrem uvádím, že vzhledem k tomu, že v mužstvu domácích bylo (dle neověřených zdrojů) 6 hráčů A týmu, a že naši byly v sestavě v jaké byli, je výsledek, na průběh utkání dost krutý. Děkuji všem Sokolíkům za předvedený výkon a v sobotu proti Dolní Kalné jsme opět s Vámi.
Ps: Děkovačka na závěr se fanouškům dělá i když se prohraje a hlavně v takovém počasí!!!! To byla největší kaňka na celém utkání. Nechcete přeci abychom přestali za Vámi jezdit ????

Sokol Bílá Třemešná vs TJ Sokol Staré Buky

2. května 2010 v 21:09 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 1:3

Gól

34 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 0:1.
Žlutá

37 minuta Hráč hostů Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.
Žlutá

40 minuta Hráč hostů Tomáš Wonka dostává žlutou kartu.

Žlutá

50 minuta Hráč hostů s číslem 6 dostává žlutou kartu.
Žlutá

51 minuta Hráč hostů Honza Prokop dostává žlutou kartu.

Žlutá

66 minuta Domácí hráč s číslem 6 dostává žlutou kartu.
Střídání

68 minuta Domácí střídají hráče s číslem 11 za hráče s číslem 13.

Střídání

73 minuta Hosté střídají hráče s číslem 6 za hráče s číslem 12 Michala Slavku.


Gól

80 minuta Hráč hostů Honza Gábrle dává gól. Stav utkání 0:2.Gól

83 minuta Domácí hráč s číslem 4 dává gól z penalty. Stav utkání 1:2.Gól

94 minuta Hráč hostů Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:3.
Rozhodčí


Rozhodčí:Mlynář                       Diváků:100

V utkání nevalné úrovně zvítězili nejtěsnějším rozdílem, avšak nakonec určitě zaslouženě domácí, kteří rozhodli v první čtvrthodině, když první šanci ještě obránci Pilníkova zažehnali odkopem na roh, druhé přečíslení však gólem do prázdné branky zakončil Hulík. Vedoucí branka jakoby domácí uspala a do konce první půle převzali iniciativu hosté, ale hlavička hostujícího záložníka minula branku a poté se dvakrát vyznamenal domácí brankář. Ve druhé půli byli pilníkovští směrem dopředu bezzubí, a tak domácí v poklidu vítězství uhájili, nutno však podoktnout, že spálili několik loženek na pojišťovací gól.

Bílá Třemešná - Staré Buky 1:3

1. května 2010 v 20:44 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Bílá Třemešná - Staré Buky 1:3

Jedním slovem neskutečný zápas s neskutečným výsledkem!!! Proto Fan Club jezdí s mužstvem a proto fandíme fotbalu. Před příjezdem a začátkem utkání si musíme přiznat, že domácí byli velkým favoritem a nikdo ani ve snu nepředpokládal, že by Sokolíci mohli odvést bodík nebo dokonce vyhrát. Značně zdecimované mužstvo Sokolíků, za které z 25 hráčů soupisky mohlo nastoupit pouze torso, předvedlo takticky úžasný výkon. Sice domácí tlačili a měli převahu, ale Sokolíci svou bojovností a hlavně za neutuchající podpory fanoušků (kteří překřičeli Fan club domácích) předvedli svým nasazením SUPR vystoupení. Nedovolili domácím skoro nic a když se domácí dostali do šance, tak tuto trestuhodně zahodili. Taktika vyčkávání na chybu a udeřit se tentokrát opět na 100% vyplatila. Nevím jak jinak vystoupení Sokolíků popsat. Toto bylo jednoznačně nejlepší vystoupení v jarní sezóně a proto Sokolíkům zdar a dík !!!!