Červen 2010

Staré Buky – Kocbeře 3:2

27. června 2010 v 20:10
Staré Buky - Kocbeře 3:2

Takže poslední utkání se hned před započetím změnilo v drama. Aby naši Sokolíci mohli být v plném počtu, musel nastoupit i Aleš Vilám. Ve hře to bylo znát. Hned od začátku měli naši chlapci mírně navrch. V prvé půli jsme vedli 1:0 po nádherném gólu Honzi Prokopa. Dále pak zápas ovlivnila červená karta, kterou rozhodčí uštědřil hráči hostů. Ve druhé půli začali hosté mírným náporem, ale opět udeřil Prokop, a vedli jsme 2:0. Potom však
20min. před koncem hosté snížili na 2:1 a mohlo se zdát, že bude drama. Toto však omítl dopustit Tomáš Kaplan, který zvýšil na 3:1. Nic už nezměnil gól z penalty hostů na 3:2, kdy rozhodčí odpískal konec utkání. Tento zápas se musel každému líbit, hlavně poté, když debakl v Kunčicích naznačoval, že Kocbeř si přijela pro 3 bodíky. Ps: Takže Chabci děkujem a doufám, že se na podzim opět uvidíme v plné síle :-D

TJ Sokol Staré Buky vs Jiskra Kocbeře

20. června 2010 v 12:43 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 3:2

Gól

19 minuta Domácí hráč Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:0.

Červená

30 minuta Hráč Kocbeře s číslem 10 dostává červenou kartu.

Gól

60 minuta Domácí hráč Honza Prokop dává gól. Stav utkání 2:0.

Gól

72 minuta Hráč Kocbeře s číslem 11 dává gól. Stav utkání 2:1.

Gól

81 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 3:1.

Žlutá

85 minuta Hráč Kocbeře s číslem 7 dostává žlutou kartu.

Gól

91 minuta Hráč Kocbeře dává gól z penalty. Stav utkání 3:2.

Rozhodčí

Rozhodčí: Žerovnický                            Diváků: 100

Starobučtí sokolíci museli do utkání, aby byli komplet, nastoupit i s jinak nehrajícím asistentem trenéra Alešem Vilámem. Po celé utkání měli domácí, co se týče držení míče, mírně navrch. Na obou stranách ale zůstala spousta šancí nevyužita. Přesto v místním derby body zaslouženě v závěrečném utkání sezóny zůstaly na domácím pažitu.

Sokol Kunčice vs TJ Sokol Staré Buky

14. června 2010 v 16:03 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 7:1

Gól

18 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 1:0.

Gól

29 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 2:0.

Žlutá

30 minuta Hráč Kunčic s číslem 3 dostává žlutou kartu.

Gól

34 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 3:0.

Žlutá

34 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Žlutá

45 minuta Hráč hostů Roman Nývlt dostává žlutou kartu.

Gól

45 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 3:1.

Gól

65 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 4:1.

Gól

65 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 5:1.

Gól

70 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 6:1.

Gól

85 minuta Hráč Kunčic dává gól. Stav utkání 7:1.

Rozhodčí

Rozhodčí:Rolf                                            Diváků:50

Domácím se poprvé na jaře podařilo získat tři body, když o výsledku rozhodli už v prvním poločase. Hosté hrající bez motivace nedokázali odpovědět na čtyři góly Jakuba Petráka. Toto vítězství je alespoň malou náplastí na jinak bezbodové a sestupové jaro v Kunčicích.

Kunčice n/L - Staré Buky 7:1

14. června 2010 v 13:34 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Jak zhodnotit uvedený zápas? Těžké, zdá se, že Sokolíci tento mač jednoznačně podcenili. Od prvních minut bylo zřejmé, kdo je na hřišti pánem. Domácí měli jasnou převahu a střely na bránu od našich Sokolíků by se za první půli daly spočítat na prstech jedné ruky. 3:0 tomu odpovídá. Začátek druhé půle byl jednoznačně v režii našich hochů, což přineslo snížení na 3:1. Poté ale přišlo zranění Nývlta ml. a v 10 hráčích se obrat nepodařil a naši již nestačili zachytávat útoky domácích. Když se poté přidalo neslušné skandování domácích na naše hráče, zejména Gábrleho, ostatní již rezignovali. Pak už jsme jenom čekali, kolik to vlastně dopadne. Závěrem bych uvedl, že s tímto výkonem bychom v sobotu s Kocbeří dostali nejméně 10 !! Takže Sokolíci hlavy vzhůru, jdem na poslední zápas s Vámi.

TJ Sokol Staré Buky vs Spartak Pilníkov

11. června 2010 v 8:46 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas zkončil 3:2

Gól

6 minuta Domácí hráč Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:0.

Žlutá

11 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

Žlutá

38 minuta Domácí hráč Radek Procházka dostává žlutou kartu.

Gól

60 minuta Hosté vyrovnávají na 1:1.

Gól

65 minuta Domácí hráč Radim Vondrák dává gól. Stav utkání 2:1.

Žlutá

65 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

Žlutá

70 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

Žlutá

70 minuta Domácí hráč Pavel Korec dostává žlutou kartu.

Gól

75 minuta Hosté vyrovnávají na 2:2.

Gól

80 minuta Domácí hráč Roman Nývlt ml. dává gól. Stav utkání 3:2.

Žlutá

85 minuta Domácí hráč Honza Prokop dostává žlutou kartu.

Žlutá

85 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

Žlutá

90 minuta Domácí hráč Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.

Rozhodčí

Rozhodčí: Josef Janota                                    Diváků:120

V rušném a zajímavém utkání se místy hrálo hodně tvrdě, někdy snad až za pomyslnou hranicí. Domácí měli po celý zápas mírnou územní převahu, která nakonec vyústila ve vítěznou branku, kterou vstřelil benjamínek Starých Buků Roman Nývlt mladší. Byla to jeho premiérová trefa v domácím dresu. Tři body tak zůstaly doma i díky starobuckému Fan Clubu.

Staré Buky - Pilníkov 3:2

10. června 2010 v 11:18 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Další z nervy drásajících utkání máme za sebou. Naši Sokolíci měli v prvém poločasu více ze hry, přičemž nemohli najít recept na pořádnou koncovku. Hosté spoléhali na rychlé brejky do obrany, což se jim v prvé půli párkrát podařilo, ale bez gólového efektu. Naši hoši se k bráně dostali poprvé už v 6min. kdy branku vstřelil Honza Prokop. Od té doby však bránu hostů skoro neohrozili. Ve druhé půli začali hosté náporem, přičemž se jim podařilo vyrovnat na 1:1.
Tento stav však změnil Radim Vondrák, kdy po 5 minutách vrátil vedení na naši stranu. Poté se hrál vcelku vyrovnaný boj, který přinesl vyrovnání ze strany hostů. Opět se ale naši hoši zvedli a premiérový gól Romana Nývlta ml. 10min. před koncem rozhodl utkání. Závěrem bych řekl, že se Sokolíci snažili, někdy až moc proto byla spousta přihrávek špatných. Nic to však nemění na tom, že jsme v derby uspěli a porazili Pilníkov, ačkoli jsme jak bývá zvykem nebyli v nejsilnější sestavě. Proto Sokolíkům zdar !

Staré Buky - Rtyně 2:2, pen. 1:0

8. června 2010 v 15:39 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Rtyně 2:2 pen. 1:0

Takže jsem rád, že mohu opět komentovat jeden z vydařených zápasů našich Sokolíků. Celé utkání bylo vyrovnané a hrálo se na obě branky. První se z gólu radovali naši chlapci už v 5 min. kdy se trefil Tomáš Kaplan. Radost nám však dlouho nevydržela a hosté využili sluníčka, kdy prostřelili Jardu, který míč viděl až v bráně. Poté se hrálo opět na obě strany, bez odpovídající koncovky. Do konce prvé půle jsme se však radovali podruhé, kdy Roman Nývlt vstřelil druhý gól z penalty. Ve druhé půli byl k vidění opět oboustranně vyrovnaný fotbal, kdy se však dokázali prosadit nádhernou střelou pouze hosté. Takže se šlo do penalt, kdy už však bylo zcala jisté, že náš Jarda Dvořák nezklame. A taky že nezklamal. První i druhou penaltu chytil a když penaltu neproměnil Kaplan, rozhodující dal on sám. Takže shrnutí je jasné, děkujeme hoši za předvedený výkon a nasazení a budeme s Vámi i proti Pilníkovu. Ps: Určitě k výhře přispěl i megafon a trumpeta darovaná Fan Clubu od tajného sponzora. Děkujeme.

TJ Sokol Staré Buky vs Baník Rtyně

6. června 2010 v 11:56 | Zoli |  - Statistiky zápasů Jaro 2010
Zápas skončil 2:2 na penalty 1:0

Gól

5 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól. stav utkání 1:0

Žlutá

7 minuta Hráč hostů s číslem 8 dostává žlutou kartu.

Gól

10 minuta Hosté vyrovnávají na 1:1.

Gól

24 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól. Stav utkání 2:1.

Střídání

56 minuta Domácí střídají Nývlta juniora za Pavla Housera.

Gól

57 minuta Hráč hostů s číslem 8 dává gól. Stav utkání 2:2.

Žlutá

73 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

1. Penalta->Tomáš Kaplan
2.Penalta->Jarda Dvořák

Rozhodčí

Rozhodčí:Mahrla                         Diváků:85

Po celé utkání se hrál vyrovnaný fotbal, který ale měl s úrovní nejvyšší okresní soutěže pramálo společného. Pohledný fotbal to nebyl, byla to spíše kopaná. Za zmínku stojí obě branky hostů, hlavně ta Hanákova by měla být minimálně gólem měsíce, možná i roku. Jinak zasloužená remíza. V penaltovém rozstřelu se zaskvěl penaltový nestor, brankář Starých Buků Jarda Dvořák, který dvě penalty s jistotou chytil a jednu s přehledem proměnil. Dva body tak po právu patří hlavně právě jemu.