HLAVNÍ SPONZOŘI :

Kunčice n/L - Staré Buky 7:1

14. června 2010 v 13:34 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Jak zhodnotit uvedený zápas? Těžké, zdá se, že Sokolíci tento mač jednoznačně podcenili. Od prvních minut bylo zřejmé, kdo je na hřišti pánem. Domácí měli jasnou převahu a střely na bránu od našich Sokolíků by se za první půli daly spočítat na prstech jedné ruky. 3:0 tomu odpovídá. Začátek druhé půle byl jednoznačně v režii našich hochů, což přineslo snížení na 3:1. Poté ale přišlo zranění Nývlta ml. a v 10 hráčích se obrat nepodařil a naši již nestačili zachytávat útoky domácích. Když se poté přidalo neslušné skandování domácích na naše hráče, zejména Gábrleho, ostatní již rezignovali. Pak už jsme jenom čekali, kolik to vlastně dopadne. Závěrem bych uvedl, že s tímto výkonem bychom v sobotu s Kocbeří dostali nejméně 10 !! Takže Sokolíci hlavy vzhůru, jdem na poslední zápas s Vámi.