HLAVNÍ SPONZOŘI :

Staré Buky - Pilníkov 3:2

10. června 2010 v 11:18 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Další z nervy drásajících utkání máme za sebou. Naši Sokolíci měli v prvém poločasu více ze hry, přičemž nemohli najít recept na pořádnou koncovku. Hosté spoléhali na rychlé brejky do obrany, což se jim v prvé půli párkrát podařilo, ale bez gólového efektu. Naši hoši se k bráně dostali poprvé už v 6min. kdy branku vstřelil Honza Prokop. Od té doby však bránu hostů skoro neohrozili. Ve druhé půli začali hosté náporem, přičemž se jim podařilo vyrovnat na 1:1.
Tento stav však změnil Radim Vondrák, kdy po 5 minutách vrátil vedení na naši stranu. Poté se hrál vcelku vyrovnaný boj, který přinesl vyrovnání ze strany hostů. Opět se ale naši hoši zvedli a premiérový gól Romana Nývlta ml. 10min. před koncem rozhodl utkání. Závěrem bych řekl, že se Sokolíci snažili, někdy až moc proto byla spousta přihrávek špatných. Nic to však nemění na tom, že jsme v derby uspěli a porazili Pilníkov, ačkoli jsme jak bývá zvykem nebyli v nejsilnější sestavě. Proto Sokolíkům zdar !