Vítěz Okresního přeboru Trutnov - sezóna 2016-2017.

Jiskra Podhůří vs TJ Sokol Staré Buky 1:5 komentář

28. srpna 2010 v 23:03 | rzolman |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 1:5

Gól

28. minuta Hráč hostů Jan Prokop dává gól. Stav utkání 0:1.

Gól

30. minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dává gól. Stav utkání 0:2.

Žlutá

32. minuta Hráč domácích s číslem 5 dostává žlutou kartu.

Žlutá
Červená

55. minuta Hráč domácích s číslem 5 dostává druhou žlutou kartu a tedy červenou.

Gól

60. minuta Hráč hostů Jan Prokop dává gól. Stav utkání 0:3.

Střídání

68. minuta Střídání hráč hostů Zdeněk Bělonožník střídá za Marka Fikejze.

Žlutá

69. minuta Hráč hostů Marek Fikejz dostává žlutou kartu.

Žlutá

73. minuta Hráč hostů Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.

Střídání

76. minuta Střídání domácích hráč  číslo 11. za hráče č. 12.

Gól

80. minuta Hráč hostů Jan Prokop dává gól. Stav utkání
0:4.

Žlutá

80. minuta Hráč domácích č. 4 dostává žlutou kartu.

Žlutá

89. minuta Hráč hostů Marvan Ondřej dostává žlutou kartu.

Gól

85. minuta Hráč domácích č. 2 dává vlastní gól. 0:5.

Žlutá

87. minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

Gól

88. minuta Hráč domácích číslo 10 dává gól. Stav utkání 1:5.

Rozhodčí

Rozhodčí: Cerman                                                Diváků:100

V Podhůří se hrál fotbal nevalné úrovně, v němž domácí z herní převahy nedokázali vytěžit prakticky nic, naopak hosté ze čtyř brejků vstřelili čtyři branky. V závěru utkání, kdy už domácí hráli v deseti a dokázali si dát i vlastní branku, stačil jen jednu z mnoha šancí Podhůří proměnit David Zdržálek. Stanovil tím konečný výsledek 1:5.

Podhůří A - Staré Buky 1:5

28. srpna 2010 v 22:14 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dnešní utkání se odehrálo na mokrém pažitu za podpory oslabeného Fan clubu a také s tím, že poslední dvě utkání naši Sokolíci prohráli 4:5 a 1:5. Začátek utkání však tomu nenasvědčoval a jak jsme zvyklí, naši chlapci prvních 15 min. zvládli a domácím nic nedovolili. Když se vyčasilo a přestalo pršet, ke slovu přišel i Fan club, který i bez bubnu nezapomněl na svou povinnost a začal povzbuzovat. Výsledkem byla první branka v síti domácích, kterou ve 28 min. vsítil Honza Prokop. A když ve 32 min. navršil skóre na 0:2 Lukáš Záplata po krásné hlavičce, bylo to ještě příjemnější. Jenže posledních 10 min. zesílil tlak domácích, kdy naše mužstvo opět podržel zkušený brankář Jarda Dvořák. Po první půli se mnohým mohlo zdát, že tedy domácí zavelí k útoku a zvrátí stav utkání. Tlak domácích sice přišel, ale chytrou hrou Sokolíků a po chybě obrany domácích musel hráč domácích hrát za hranou pravidel a dostal druhou žlutou a od 55 min. domácí hráli o 10 hráčích. Navíc jsme v 75 min. využili zaváhání obrany a zvýšili stav Honzou Prokopem na 0:3. 0d této chvíle
se začalo v utkání přitvrzovat, přičemž výsledkem byly žluté karty na obou stranách a domácí převzali taktovku utkání. Na toto však čekali Sokolíci, kteří z rychlých protiútoků navýšili skóre v 80 min. opět Honzou Prokopem na 0:4. Když po dalších 5 min. si po dalším rychlém brejku domácí hráč vsítil gól na 0:5 bylo utkání rozhodnuto. Nic na tom nezměnila ani upravující branka domácích v 88. min. na 1:5. Jednoznačně prostě supr takticky zvládnuté utkání, kdy Sokolíci domácí hráče k ničemu nepustili a když, tam tam, byl Jarda. Jednoznačně kolektivně a takticky zvládnuté utkání a za to si naši Sokolíci zaslouží pochvalu. Hoši děkujeme a doufáme, že Dolní Kalná padne i na našem pažitu, kde snad bude Fan club i s bubínkem. Ps: Díky všem hráčům za předvedený výkon a jsme rádi, že Tomáš Kaplan a Honza Prokop začali v útoku pěkně spolupracovat !!! Také samozřejmně gratulujeme Honzikovi k HETRIKU !!!!

Staré Buky - Rtyně 2:1

28. srpna 2010 v 22:08 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Utkání odehrané za pěkného počasí a za kvalitní divácké návštěvy bylo v prvních 15. min. jak je zvykem v režii jasně domácích hráčů. Poté se hosté osmělili a začali se hnát více do útoku. První půle vyzněla mírně pro domácí, kdy však několik šancí hostů z rychlých protiútoků zlikvidoval brankář Tomáš Vonka. Vzhledem k tomu, že naši nevsítili gól, první půle zůstala bez branek. I po změně stran se snažili domácí vzít taktiku do svých rukou,
což se jim povedlo v 60. min krásnou střelou kapitána Romana Nývlta. Poté se hra opět vyrovnala, kdy se také ukázal opět Tomáš Vonka jako branař domácích, ale i branař na straně hostů, který chytil pár ložených šancí. Když se zdálo, že se na stavui již nic nezmění, v 80 min. Tomáš Kaplan po nádherné akci zvýšil na 2:0. Zdálo být se vše rozhodnuto, domácí kontrolovali hru. I přes některé chyby v obraně se však utkání vyvíjelo v prospěch domácích. Malé vzrušení způsobila branka hostů v 87. min. ale to však bylo vše, k čemu v utkání došlo. Vzhledem k vývoji utkání a vyrovnanosti děkujeme chlapcům za 3 bodíky. PS: Děkujeme za krásné 3 bodíky a doufám že k tomu přispěl i kvalitní výkon Fan clubu. V Podhůří to budě těžší, ale budeme s Vámi.

Rozpis zápasů Okresního přeboru přípravky, podzim 2010

28. srpna 2010 v 11:48 | rzolman |  - Zdokumentovaný okresní přebor přípravky 2010-11

Střídání

53 minuta Domácí střídají Vladimíra Jecha za Lukáše Marvana.

Gól

60 minuta Domácí hráč Roman Nývlt st. dává gól. Stav utkání 1:0.

Gól

80 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 2:0.

Gól

87 minuta Hráč hostů s číslem 3 dává gól. Stav utkání 2:1.

Rozhodčí

Rozhodčí:Rolf                                                             Diváků:120

V ne příliš pohledném utkání měli více šancí hosté, ty ale likvidoval gólman domácích Wonka, který inkasoval až tři minuty před koncem, to už ale domácí vedli 2:0.

SK MFC Svoboda vs TJ Sokol Staré Buky

16. srpna 2010 v 22:43 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 5:3

Gól

11 minuta Domácí hráč s číslem 11 dává gól. Stav utkání 1:0.

Žlutá

24 minuta Hráč domácích s číslem 6 dostává žlutou kartu.

Střídání

27 minuta Hosté střídají Honzu Prokopa za Davida Menglera.

Gól

30 minuta Domácí dávají gól z ofsajdu. Stav utkání 2:0.

Žlutá

32 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

Gól

34 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 3:0.

Gól

39 minuta Hráč hostů Honza Prokop dává gól. Stav utkání 3:1.

Žlutá

44 minuta Hráč domácích s číslem 4 dostává žlutou kartu.

Gól

60 minuta Domácí hráč s číslem 5 dává gól. Stav utkání 4:1.

Žlutá

69 minuta Hráč domácích s číslem 11 dostává žlutou kartu.

Střídání

71 minuta Domácí střídají hráče s číslem 2  za hráče s číslem 14.

Žlutá

72 minuta Domácí brankář dostává žlutou kartu.

Gól

74 minuta Hráč hostů Aleš Vilám dává gól. Stav utkání 4:2.

Žlutá

75 minuta Hráč domácích s číslem 9 dostává žlutou kartu.

Střídání

80 minuta Domácí střídají hráče s číslem 11 za hráče s číslem 13.

Gól

81 minuta Domácí hráč s číslem 13 dává gól. Stav utkání 5:2.

Gól

89 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 5:3.

Rozhodčí

Rozhodčí:Teichmann                               Diváků:70

Na těžkém terénu se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí zvítězili díky chybující obraně hostů. Starobučtí fanoušci ale vytvořili báječnou fotbalovou atmosféru, která se už moc nevidí.

Svoboda - Staré Buky 5:3

16. srpna 2010 v 11:24 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak máme za sebou nervy drásající utkání, které se odehrálo na těžkém terénu ve Svobodě, v bráně s náhradníkem Tomášem Vonkou. Začátek utkání byl zcela v režiji našich Sokolíků, kteří do 15 min. nedovolili soupeři vůbec nic, přičemž tento se dostal asi 2x za polovinu. O to smutnější byl fakt, když z prvého centru před naši branku, při nedorozumění v obraně padl úvodní gól na 1:0. Po tomto byli hráči dost zaražení, a když ve 27 min. vystřídal zraněný Roman Nývlt, dostala obrana Sokolíků děravý kabát. Navíc hráči Svobody začali hru vyrovnávat, a když se Sokolíci opět zvedli, přišla druhá rána, druhý gól ze sporné situace. Když za dalších 5 min. domácí zvýšili po další hrubce obrany na 3:0, zdálo se být vše rozhodnuté. Naši ale nesložili zbraně a zvýšili opět tlak, což vyústilo ve snížení Honzou Prokopem na 3:1 a těsně před přestávkou mohl Vilám upravit skóre, když se ocitl po nádherné akci sám před brankařem domácích, avšak neproměnil. Po přestávce hned v úvodu měl slibnou šanci Kaplan, ale nedotáhl tuto dokonce. Naopak opět udeřili domácí a bylo to už 4:1. Sokolíci opět měli v této fázi hry navrch, což vyústilo v 74 min. v pokutový kop, který proměnil Aleš Vilám - 4:2. Zdálo se opět, že bychom mohli zvrátit stav utkání, ale jako vždy po chybě v obraně, domácí korigovali stav na 5:2. Nic poté na prohře nezměnil ani gól 5 min. před koncem, od Tomáše Kaplana na konečných 5:3.
Závěrem bych uvedl, že výsledek neodpovídá průběhu utkání, kdy po většinu utkání byli Sokolíci lepším týmem, prohra byla až moc krutá. Opět se potvrdilo, že obrana je letos naší slabinou. No nic hlavy vzhůru a v sobotu na Rtyni jsme opět s Vámi.

Soupiska mužstva sezóna 2010-2011

13. srpna 2010 v 9:37 | rzolman |  - Soupiska
SOUPISKA TJ SOKOL STARÉ BUKY SEZÓNA: 2010 - 2011

BRANKÁŘI:                               1)  D V O Ř Á K Jaroslav
                                                 2)  W O N K A  Tomáš

OBRÁNCI:                                    3)  B Ě L O N O Ž N Í K Zdeněk                                                                                                       4)   N Ý V L T  Roman st.- kapitán mužstva

26)  S L A V K A  Michal

REALIZAČNÍ TÝM:                   Trenér Mužstva:  P O Č E K A J L O  Václav st.
                                                  Asistenti trenéra:  V I L Á M  Aleš
                                                                              D V O Ř Á K Jaroslav
                                                  Vedoucí mužstva:  T U R E K Karel
                                                   Masér mužstva:  T A M C H Y N A  Jiří
                                                   Předseda oddílu:  Š U L C  Josef
                                                   Sekretář oddílu:  V I L Á M  Aleš
                                                   Jednatel oddílu:  M E N G L E R Jaroslav sn.

11. srpna 2010 v 19:35 | rzolman |  - Výročí, gratulace, významné události
Takže tímto Fan club TJ Sokol Staré Buky společně s přáteli fotbalu ve Starých Bukách přeje vše nejlepší, hodně zdraví a hráčům taky hodně gólů za Sokolíky, následujícím oslavencům :
MENGLER Petr dne 4.7. a TUREK Karel dne 17.7.
Ještě jednou vše nejlepší i když opožděně.

Staré Buky - Pilníkov 2:2, pen. 0:2

11. srpna 2010 v 12:06 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Pilníkov 2:2
- penalty 0:2
Takže máme za sebou první kolo nové sezóny, kterou Sokolíci začali s obměněnou sestavou. Dá se říci, že po celý zápas měli mírnou územní převahu, ale v koncovce se dost trápili. Hosté poté kontrovali z rychlých protiútoků, přičemž se jim už ve 14. min. podařilo otevřít skoŕe. Sokolíkům se poté podařilo vyrovnat pěkným gólem Lukášem Záplatou. Obraz hry se defakto po celý první poločas nezměnil a když hosté zaútočili nejeden pokus likvidoval nestárnoucí Jarda Dvořák. Ve druhé půli se hrál opět stejný fotbal, pod taktikou domácích. AAvšak jako v prvé půli tak i zde úřadovali hosté, kteří vstřelili opět vedoucí branku. Závěrem sílil tlak Sokolíků, což přineslo zasloužené vyrovnání v podobě vlastní branky hostující obrany. No myslím, že dělba bodů byla asi za předvedený výkon zasloužená. Penaltový rozstřel, ve kterém se nám tolik dařilo však
zde nebyl pro nás úspěšný. Obě naše penalty zlikvidoval brankář hostů a tak, když Jarda nebyl ani jednou úspěšný, druhý bodík si ze zápasu odvezl Pilníkov. Závěrem uvádím, že na úvod sezóny to nebyl špatný fotbal, ale je vidět, že Sokolíci mají co vylepšovat. Hodně zdaru Za Fan club a doufám, že příští zápas již bude výhra. V neposlední řadě je také nutné připomenout výbornou diváckou návštěvu, kdy se bylo na derby podívat 230 diváků !!!

TJ Sokol Staré Buky vs Spartak Pilníkov

9. srpna 2010 v 13:46 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
zápas zkončil 2:2 (2:3 na pelnaty)

Gól

14 minuta Hráč hostů s číslem 2 dává gól. Stav utkání 0:1.

Žlutá

20 minuta Hráč hostů s číslem 5 dostává žlutou kartu.

Žlutá

23 minuta Domácí hráč Láďa Jech dostává žlutou kartu.

Gól

28 minuta Domácí hráč Lukáš Záplata vyrovnává skóre na 1:1.

Střídání

39 minuta Domácí střídají Ondru Marvana za Viláma Aleše.

Gól

54 minuta Hráč hostů s číslem 10 dává gól. Stav utkání 1:2.

Žlutá

64 minuta Hráč hostů s číslem 11 dostává žlutou kartu.

Střídání

67 minuta Domácí střídají Lukáše Marvana za Tomáše Kaplana.

Červená

72 minuta Hráč hostů s číslem 11 dostává červenou kartu.

Gól

74 minuta Pilníkov si dává vlastní gól. Stav utkání 2:2.

1 penalta => Holubec Petr (nedal)
           2 penalta => Prokop Honza (nedal)

Rozhodčí

Rozhodčí: Mlíkovský                                       Diváků:240

Na úvod nové sezóny se hrál poměrně dobrý a slušný fotbal s mírnou převahou pro domácí, kteří své šance nedokázali zužitkovat. Ale i hosté měli šance, které nestor v brance Starých Buků Jarda Dvořák s bravurou likvidoval. V místním derby si nakonec o bod více připsali po penaltovém rozstřelu šťastnější hosté. Utkání hráno před fantastickou diváckou kulisou.

Výsledek turnaje

5. srpna 2010 v 14:20 | rzolman |  - I.ročník BUKA CUP v malé kopané
I. ročník Buka Cupu v malé kopané ve Starých Bukách.

Dne 31.7.2010, za krásného slunečného počasí se uskutečnil I. Ročník Buka Cupu v malé kopané smíšených družstev a to na hřišti TJ Sokol Staré Buky, za organizace místního Fan clubu. Fotbalového setkání se zúčastnilo celkem 8 mužstev a klání probíhala v době od 10:00 hodin do 15:30 hodin. Fotbalových nadšenců a diváků se celkem sešlo ve fotbalovém stánku na 130 a osobně si myslím, že za krásného počasí museli být všichni spokojeni.

Účel sledovaný pořádáním tohoto turnaje, tedy především pobavit diváky, zpříjemnit si sobotu sportovní akcí a to za účasti něžného pohlaví byl zcela naplněn. I přes nějaké zádrhele, které se při prvním pořádání takového turnaje vždy vyskytnou, proběhl turnaj tak, jak jsme si představovali. Pro příští ročník jsme si vzali ponaučení, a proto si myslím, že poslední červencový víkend v roce 2011 oslavíme společně při dalším skvělém, už II. Ročníku turnaje.

Závěrem bych chtěl poděkovat TJ Sokol Staré Buky za propůjčení místního fotbalového stánku a dále za pomoc při přípravě a organizaci, zejména p. Jaroslavu Menglerovi, p. Stanislavu Lamberskému, p. Josefu Trojanovi a p. Josefu Šulcovi. Současně p. Václavu Čápovi z Fan clubu za náročné vytrvání v grilování kýty, dále p. Ladislavu Marvanovi za nepřekonatelné komentování fotbalových utkání, manželům Leoně a Markovi Bernardovým, za bezchybné vedení místního stánku s občerstvením a v neposlední řadě hlavně p. Tomáši Lamberskému, který již určitě ví za co. Prostě všem, kteří přišli ať se již jen dívali nebo se aktivně zúčastnili. Závěrem děkuji všem zúčastněným a věřím, že se příští rok opět sejdeme.

Za celý Fan club TJ Sokol Staré Buky Rostislav Zolman st.