TJ Sokol Staré Buky vs Havex Strážné

30. září 2010 v 21:37 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 0:2.

Žlutá

35 minuta Domácí hráč Tomáš Wonka dostává žlutou kartu.

Střídání

42 minuta Domácí střídají Procházku za Wonku.

Gól

49 minuta Hráč hostů s číslem 7 dává gól. Stav utkání 0:1.

Žlutá

59 minuta Domácí hráč Lukáš Marvan dostává žlutou kartu.

Žlutá

66 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Žlutá

78 minuta Hráč hostů s číslem 3 dostává žlutou kartu.

Gól

80 minuta Hráč hostů s číslem 7 dává gól. Stav utkání 0:2.

Žlutá

98 minuta Domácí hráč Zdeněk Bělonožník dostává žlutou kartu.

Rozhodčí

Rozhodčí:Pilný                        Diváků:65

Utkání se hrálo na těžkém, podmáčeném terénu, který byl na hranici regulérnosti. Obě mužstva vzhledem ke stavu hrací plochy předvedla slušný a chvílemi i dobrý výkon. Domácí branku nedali, a tudíž nemohli pomýšlet na tři body. První branku hostů vstřelil hlavou po centru Danihelka, druhou přidal z rychlého protiútoku Jan Jiřička. Body tak putují do Strážného.

Staré Buky - Strážné 0:2

29. září 2010 v 10:31 | rzolman |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Dnešní utkání se neslo ve znamení těžkého, mokrého terénu a dále značně oslabeným Fan clubem. Vlastní zápas se v první půli odehrával v platonické převaze domácích, která končila u brankáře hostů. Nikdo se za první poločas nevytvořil vyloženou gólovou šanci. Nelze upřít snahu našich Sokolíků a vstřelení branky, ale terén to moc neumožňoval. Proto poločas skončil 0:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala a to čeho nedokázali naši využít v prvém poločase - těžký terén se zastavováním balónu v loužích vody, dokázali hosté v 49.min, kdy vstřelili první branku 0:1.
Domácí se potom vrhli do útočení, kdy hosty začali přehrávat, to vše za účelem vyrovnání. Opět jim ale stál v cestě dobře chytající hostující brankář. Akdyž se jim toto nedařilo, hosté udeřili podruhé v 80 min. kdy vstřelili branku a upravili na konečných 0:2. Vzhledem k průběhu zápasu a za předvedenou hru by si naši Sokolíci zasloužili alespoň bodíka, ovšem dnes bylo vše proti nim. No nevadí jedeme dál a v sobotu to snad vyjde v Hostinném. Fan club je tu s Vámi.

Staré Buky - Lánov A 3:3, pen. 2:0

28. září 2010 v 14:19 | rzolman |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Dnešní utkání nám opět nabídlo nervy drásající zápas se vším všudy. Už od začátku utkání byli domácí týmem, který určoval tempo. Už od začátku se Sokolíci tlačili k brance, ale koncovka nebyla zrovna nejlepší. V útoku nahradil chybějícího Prokopa, Tomáš Vonka. Pardoxně však hosté byli týmem, který se ujal v utkání vedení 0:1. Domácí však nesložili zbraně a za 8 min. bylo vyrovnáno Romanem Nývltem, po nahrávce Ládi Jecha. I v dalším průběhu utkání byli domácí lepším týmem, přičemž hosté spoléhali na brejky do domácí obrany, kde však stál opět Jarda Dvořák. Útočným snažením domácích bylo ve 39 min. ujetí se vedení brankou opět Romana Nývlta. Tímto rozdílem také skončil první poločas. Do druhé půle se šlo ve stejném obrazu hry, ale opětovně hosté dokázali vyrovnat v 51. min. po chybičce obrany a Jardy. Sokolíky to však nepoložilo a tlačili se dále dopředu, kdy opět v krátké době za 3 min. vedení na domácí stranu strhl Aleš Vilám z nařízené penalty. V této době už hosté hráli o 10.-ti hráčích. Když se už zdálo, že utkání konečně dovedeme do 3 bodového zisku, odpískal rozhodčí v 85. min. neskutečně přísnou penaltu proti Sokolíkům a hosté vyrovnali na 3:3 a šlo se opět do penaltového rozstřelu. Zde se však pravda ukázala a poté, když Sokolíci proměnili obě penalty a naopak
Jarda Dvořák obě penalty chytil, zaslouženě dva bodíky zůstali doma. Takže jen tak dále Sokolíci a v úterý vlítneme na Strážné. Fotbalu zdar.

TJ Sokol Staré Buky vs TJ Lánov

26. září 2010 v 13:15 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 3:3 na penalty (2:1)

Žlutá

13 minuta Hráč hostů s číslem 7 dostává žlutou kartu.

Gól

20 minuta Hráč hostů s číslem 8 dává gól. Stav utkání 0:1.

Gól

28 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól a tím vyrovnává skóre na 1:1.

Žlutá

38 minuta Hráč hostů s číslem 6 dostává žlutou kartu.

Žlutá

38 minuta Domácí hráč s číslem 3 dostává žlutou kartu.

Gól

39 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól a tím zvyšuje skóre na 2:1.

Žlutá

43 minuta Domácí hráč Marek Fikejz dostává žlutou kartu.

Žlutá

48 minuta Domácí hráč Vladimír Jech dostává žlutou kartu.

Gól

51 minuta Hráč hostů s číslem 10 dává gól. Stav utkání 2:2.

Červená

53 minuta Hráč hostů dostává červenou kartu.

Gól

54 minuta Domácí hráč Aleš Vilám dává gól a tím zvyšuje skóre na 3:2.

Střídání

65 minuta Domácí střídají hráče s číslem 13 za hráče s číslem 3.

Žlutá

70 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

Střídání

70 minuta Hosté střídají hráče s číslem 12 za hráče s číslem 6.

Žlutá

73 minuta Hráč hostů s číslem 11 dostává žlutou kartu.

Žlutá

85 minuta Domácí hráč Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.

Gól

85 minuta Hráč hostů s číslem dává gól. Stav utkání 3:3.

Střídání

86 minuta Hosté střídají hráče s číslem 13 za hráče s číslem 5.

Rozhodčí

Rozhodčí:Seidel                                  Diváků:150

Ve vyrovnaném utkání, ve kterém chyběla oběma hráčům řada hráčů základní sestavy, vyrovnali hosté v poslední minutě přísně nařízené penalty. V penaltovém rozstřelu chytil domácí Jarda Dvořák 2 penalty, čímž napravil svoji hrubou chybu při druhé brance.

20. září 2010 v 10:14 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dnešní utkání se opět neslo ve znamení jiné sestavy oproti poslednímu utkání. Začátek se nesl ve znamení 15. minut tlaku domácích Sokolíků, který však byl celkem neplodný. Postupem času se dostávali hosté do hry a přebírat taktiku utkání. Toto vyústilo v gól hostů ve 27. minutě po zmatcích v obraně. V dalším průběhu nebylo možné upřít snahu domácích o vyrovnání, což se podařilo za 5 minut Pavlem Korcem. Do konce prvé půle byli hosté aktivnější v brankových příležitostech, které likvidoval Jarda Dvořák. Ovšem v poslední minutě přišla studená sprcha v podobě gólu hostů a do kabin se šlo za stavu 1:2. Druhá půle potom začala ve znamení tlaku hostů, kteří byli fotbalovější. Fan club svým hlasem však stále hnal domácí za vyrovnáním, což se zdařilo v 57 minutě premiérovým gólem Ondřeje Marvana. Poté se na hřišti odehrával pro někoho nelíbivý fotbal, kde hosté opět přebrali otěže utkání. Toto se jim vyplatilo v 86 min. kdy opět vzali vedení na svou stranu. Sokolíci potom vše vrhli do útoku s jasným cílem vyrovnat. A proto již nebylo těžké pro hosty ve 3. minutě nastavení z rychlého brejku upravit konečné skóre na 2:4. No musíme sportovně uznat, že hosté byli fotbalovějším týmem a i přes dva neuznané góly dokázali vstřelit další. Musíme se dívat dále a v sobotu se musíme připravit na Lánov, což bude další těžké utkání. My budeme s Vámi a budeme slyšet. Fotbalu zdar a držíme palce.

TJ Sokol Staré Buky vs Jiskra Kocbeře

19. září 2010 v 20:34 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 2:4.

Žlutá

14 minuta Hráč domácích Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Střídání

20 minuta Hosté střídají.

Gól

27 minuta Hosté dávají gól. Stav utkání 0:1.

Gól

29 minuta Domácí hráč Pavel Korec dává gól. Stav utkání 1:1.

Žlutá

39 minuta Hráč hostů s číslem 10 dostává žlutou kartu.

Gól

45 minuta Hráč hostů s číslem 10 dává gól. Stav utkání 1:2.

Střídání

51 minuta domácí střídají Slavku za Viláma.

Gól

57 minuta Domácí hráč Ondřej Marvan dává gól. Stav utkání 2:2.

Žlutá

63 minuta Hráč hostů s číslem 9 dostává žlutou kartu.

Střídání

68 minuta Hosté střídají.

Žlutá

76 minuta Domácí hráč Vladimír Jech dostává žlutou kartu.

Střídání

77 minuta Domácí střídají.

Gól

86 minuta Hosté dávají gól. Stav utkání 2:3.

Žlutá

86 minuta Branař hostů dostává žlutou kartu.

Gól

93 minuta Hosté dávají gól. Stav utkání 2:4.

Rozhodčí

Rozhodčí:Dvořák                              Diváků:85

V sousedském derby se hrál průměrný a vyrovnaný fotbal. Hosté šli do vedení Kulhánkem po hrubých chybách v domácí obraně. Domácí kontrovali na 1:1 Korcem. V závěru poločasu hosté o branku odskočili, když se prosadil Kacetl. Ve druhém dějství domácí Marvan vyrovnal. Poté převzali taktovku v utkání hosté a po brance Šmída znovu vedli. Poslední řebíček zasadil v úplném závěru hostující Chytráček, to když už hráli domácí vabank. Vcelku po právu tak brali všechny body Kocbeře.

Bohuslavice - Staré Buky 2:2, pen. 1:3

12. září 2010 v 22:03 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Takže již před začátkem utkání jsme se hrozili, jak to dnes asi může dopadnout. Značně improvizovaná sestava, kdy k zápasu nastupovalo 10 hráčů Buků a na poslední chvíli, se přidal do jedenáctky nestárnoucí a zasloužilý matador Vondráček, dávala najevo těžký zápas. Opak však byl opět pravdou. Utkání bylo ze začátku značně vyrovnané, což bylo i tím, že domácí také nastoupili se značně oslabenou sestavou. Takže utkání, které řídil rozhodčí, na kterého nás tížili vzpomínky s Dolní Kalnou, začala ve vyrovnaném duchu. Ba co, Sokolíci se ujali vedení po pokutovém kopu, který proměnil Aleš Vilám. Postupem času však taktovku utkání přebírali domácí, kteří začali tlačit, přičemž vyrovnání bránil opět vynikající Jarda Dvořák se svými bravurními zákroky. I přesto se domácí dočkali vyrovnání. Do kabin se však šlo za svatu 1:2 pro Sokolíky, když druhou penaltu proměnil opět Aleš. Ve druhé půli se čekal tlak domácích, který také přišel, ovšem bez gólového zakončení. Když se už zdálo, že překvapivě naši hoši získají 3 body, přišel gól domácích a opět bylo drama. Do konce utkání tak museli hoši čelit tlaku domácích, který však ustáli a šlo se na penalty. No a když domácí přestřelili první již se zdálo být jasné kdo vyhraje. Za sokolíky skóroval Aleš (blahopřejeme k hetriku), Láďa Jechu a Roman Nývl a "bylo vymalováno". Krásné a zlaté dva bodíky jsou doma. Hoši děkujem a už se těšíme na další zápas doma. Ps: Doufáme jen, že z počtu hráčů na soupisce se k utkání dostaví alespoň polovina!!!

JI RAKO Bohuslavice vs TJ Sokol Staré Buky

12. září 2010 v 17:45 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 2:2 na penalty (1:2)

Gól

17 minuta Hráč hostů Aleš Vilám proměňuje penaltu. Stav utkání 0:1.

Gól

32 minuta Domácí hráč s číslem 8 dává gól. Stav utkání 1:1.

Gól

39 minuta Hráč hostů Aleš Vilám proměňuje penaltu. Stav utkání 1:2.

Žlutá

57 minuta Hráč hostů Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Žlutá

74 minuta Hráč hostů s číslem 12 dostává žlutou kartu.

Gól

76 minuta Domácí hráč s číslem 8 dává gól. Stav utkání 2:2.

Žlutá

79 minuta Hráč hostů David Mengler dostává žlutou kartu.

Rozhodčí

Rozhodčí:Říha                                         Diváků:75

Obě mužstva nastoupila v silně improvizovaných sestavách, což nasvědčovalo remízovému zápasu. Hosté se v utkání ujali vedení z rozporuplného pokutového kopu. Domácí se snažili křivdu překonat zvýšeným tlakem a vstřelením branky. To se nakonec povedlo Najmanovi po individuální akci. Před koncem poločasu opět sporná penalty pro hosty, Vilám se nemýlil. Ve druhém poločase se hra odehrávala převážně na polovině Starých Buků, domácí ale z množství šancí dokázali využít jen jedinou, kdy hlavou překonal brankáře Najman. V penaltové loterii měli pevnější nervy hosté, kteří tak získali dva body.

Staré Buky - Dolní Kalná A 1:4

5. září 2010 v 22:00 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Dolní Kalná 1:4
Dnešní utkání začalo pro naše Sokolíky neslavně. Už začátek byl poznamenán oslabenou sestavou, kdy se k  utkání dostavilo pouze 12 hráčů a možná proto, byl jasně v režii hostů, kteří nenechali nic náhodě a hodni prvního místa v tabulce tlačili domácí. Výsledkem byla už v 6 min. "penalta", takže stav byl 0:1. Od této chvíle se ale domácí zvedli a paradoxně převzali taktovku utkání, kdy měli více ze hry. Povolili hostům pouze pár brejků, které likvidoval nestárnoucí Jarda Dvořák. Výsledkem tlaku domácích byl vyrovnávací gól v 38.mmin. Alešem Vilámem. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Každý z domácích fandů tak věřil, že v druhé půli příjde zlom v utkání a domácí se ujmou vedení, opak byl ale pravdou. Sokolíci opět zaspali úvod druhé půle a když se k tomu přidal "nevýrazný" výkon rozhodčího, který opětovně zapískal penaltu, bylo to v 52 min. 1:2. Od této chvíle se opět domácí snažili smazat vedení hostů, k čemuž však nedošlo a v 76. min opět za výrazného přispění rozhodčího, dostal za protesty červenou kartu sokolík Záplata. Od teď už bylo jenom otázkou času, kdy hosté vsítí další gól. K tomuto došlo v 78.min a následně v 90.min. si dal vlastní gól Roman Nýylt. Závěrem bych zhodnotil utkání tak, že mimo prvních 10 min. první půle a do vyloučení domácího hráče byl celek Sokolíků jasně lepším týmem, který měl více ze hry. Škodou bylo, že nedokázali tuto převahu využít a vsítit gól. Vzhledem k tomu, že Dolní Kalná A je prvním celkem tabulky, věřím, že při sestavě, která nastoupila za domácí v Podhůří, byl by výsledek úplně jiný. Také si neodpustím závěrem podotknout, že výkon rozhodčího byl hodně podivný a ovlivnil zápas. Vzhledem k průběhu zápasu, kdy Sokolíci měli více ze hry, je porážka 1:4 hodně krutá. No nic jedeme dál a příště budeme zase s Vámi. Váš Fan club. Na jaře budeme mít co oplácet.

TJ Sokol Staré Buky vs FK Dolní Kalná

4. září 2010 v 20:46 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 1:4.

Gól

6 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 0:1.

Žlutá

33 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dostává žlutou kartu.

Žlutá

34 minuta Domácí hráč s číslem 7 dostává žlutou kartu.

Gól

38 minuta Domácí hráč Aleš Vilám dává gól. Stav utkání 1:1.

Žlutá

45 minuta Hráč hostů s číslem 7 dostává žlutou kartu.

Žlutá

46 minuta Hráč hostů s číslem 2 dostává žlutou kartu.

Gól

52 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 1:2.

Žlutá

54 minuta Domácí hráč Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.

Střídání

74 minuta Domácí střídají Radka Procházku za Aleše Viláma.

Červená

76 minuta Domácí hráč Lukáš Záplata dostává červenou kartu.

Gól

78 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 1:3.

Žlutá

80 minuta Domácí hráč Aleš Jech dostává žlutou kartu.

Gól

90 minuta Hráč hostů dává gól. Stav utkání 1:4.