Vítěz Okresního přeboru Trutnov - sezóna 2016-2017.

HLAVNÍ SPONZOŘI :

Říjen 2010

Jánské Lázně B - Staré Buky 2:2, pen. 1:2

31. října 2010 v 23:15 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Před dnešním utkáním se mohlo našim fanouškům zdát, že si jedeme pro tři bodíky. Ale už nástup mužstva ukazoval, že to nebude jednoznačné utkání. 11 hráčů Sokolíků, kteří odehráli celých 90.min. si zaslouží obdiv. Proto také taktika a vlastně i průběh zápasu vypadal tak jak vypadal. Domácí hráči měli od začátku mírnou převahu, kdy naši spoléhali na brejky do otevřené obrany. Hlavně díky domácím hráčům a také nestorovi Jardovi Dvořákovi, se nepodařilo domácím vsítit gól. Naopak naši udeřili ve 32.min. Petrem Holubcem a otevřeli skóre na 0:1. Do konce půle se poté obraz hry příliš neměnil. Po změně stran opět začali domácí aktivě a tlačili Sokolíky, ale bez gólového efektu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a jen díky oběma brankářům skóre zůstávalo stejné. Zvrat přišel v 67.min., kdy opět Petr Holubec po rychlé akci rozvlnil síť domácích a bylo to 0:2. Jenže jsme se nestihli rozkoukat a po parádní akci domácí vzápětí snížili na 1:2 a o drama bylo postaráno. K tomuto došlo v 81.min. , kdy domácí pomezní odmával najednou 2x neexistující ofsajd v rychlém protiútoku našich Sokolíků a hlavní rozhodčí, i když věděl, že se o ofsajd nejednalo, tento odpískal. Následoval odchod pomezního a jeho vystřídání. Ovšem z následného protiútoku domácí po zmatcích v obraně hostů srovnali na 2:2. Do konce utkání se již skóre nezměnilo a tak se šlo na penalty. Zde se opět ukázal náš gólman Jarda Dvořák. I když jsme neproměnili první penaltu, Jarda další dvě vychytal a když naši už neminuli, vyhráli jsme alespoň 2:1 na penalty. Závěrem bych chtěl opětovně poděkovat všem Sokolíkům, kteří vydrželi 90.min bojovat za čest Starých Buků a celého Fans, který opět za nimi přijel. Už jenom Pilníkov a bude pauza, takže za týden jsme opět s Vámi. Díky Sokolíci.

Baník Žacléř vs TJ Sokol Staré Buky

30. října 2010 v 11:13 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 3:0.

Žlutá

25 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

Žlutá

51 minuta Hráč hostů Marek Fikejz dostává žlutou kartu.

Červená

53 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává červenou kartu.

Gól

53 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 1:0

Žlutá

55 minuta Domácí hráč s číslem 6 dostává žlutou kartu.

Červená

60 minuta Domácí hráč s číslem 6 dostává červenou kartu.

Gól

65 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 2:0

Žlutá

75 minuta Hráč hostů Petr Holubec dostává žlutou kartu.

Střídání

76 minuta Hosté střídají Počekajla za Slavku.

Gól

80 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 3:0

Rozhodčí

Rozhodčí: Seidel                Diváků: 60

Utkání bylo jen o čekání na první branku. Tu se domácím ale podařilo vstřelit až ve druhé půli. Maňuch se prokličkoval do vápna, obešel i brankáře a před prázdnou brankou byl zezadu sražen. Červená karta a gól z penalty zlomil odpor hostů a bylo po zápase. Ani přísná kompenzace v podobě vyloučení Popelky hostům nepomohla. Pikantní byl souboj dvou bývalých spoluhráčů Dvořáka a Kovačíka, který vyhrál domácí útočník, když kuriózně tečí překonal výborného brankáře hostů.

Žacléř - Staré Buky 3:0

28. října 2010 v 20:34 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Toto utkání se hrálo převážně v režii domácích hráčů. Ihned od začátku začali naše Sokolíky tlačit, ale bez gólového efektu. Jejich snaha končil jak jinak buď na dobře hrající obraně nebo v rukou Jardy Dvořáka. Naši spoléhali na rychlé protiútoky, přičemž měli min. dvě gólové šance, které však nevyužili. Proto poločas skončil zaslouženě 0:0. Ve druhé půli se na hřišti odehrával stejný fotbal a to až do 53.min. Černá minuta začala nejdříve vyloučením Lukáše Záplaty po druhé žluté kartě a dále, dle mého názoru rozhodující velmi přísně nařízená penalta pro domácí, kdy Jarda nedosáhl a bylo to 1:0. Do této doby se nedařilo domácím ohrozit přímo branku Sokolíků. Od této chvíle se sice hosté snažili, ale za cenu vytažení z obrany. Nic nepomohlo ani vyloučení hostujícího hráče. Naopak domácí v 65.min. zvýšili stav na 2:0. I nadále se Sokolíci snažili, ale už to byla křeč. V pohodě hrající domácí tak závěrem upravili stav v 80.min. na 3:0. Vzhledem k vývoji utkání, a že jsme hráli s prvním celkem tabulky, tak to bylo vydařené utkání, které rozhodla již zmíněná sporná penalta. No nevadí, v neděli v Jánkách, při dalším důležitém utkání si snad spravíme chuť. Budeme s Vámi, Váš Fans.

POSLEDNÍ VÝKOP PŘÍPRAVKA

26. října 2010 v 17:14 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dne 24.10.2010 se na Rybářské baště - Severka konal poslední výkop našich nejmenších nadějí - přípravky. V příjemném a nádherném prostřední byla vedením klubu a trenéry zhodnocena právě skončená polovina sezóny. Všichni jsme se shodli na tom, že kluci to zvládli opravdu dobře a celkové 4. místo je opravdu dobrým výsledkem. Všichni doufáme, že jarní část sezóny dopadne stejně dobře. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří se o toto zasloužili, hlavně našim malým Sokolíkům, dále hlavnímu koučovi panu Jaroslavu Menglerovi, Pavlu Štraserovi, Martinu Adamcovi, dále všem rodičům a také vedení klubu v čele s Josefem Šulcem, kdy všichni z toho existenčního finančního mála, které klub má a s kterým musí hospodařit, dokázali takovéto věci. Dále bych chtěl poděkovat panu Josefu Ožďanovi za nádherně připravený poslední výkop a hlavně za připravené občerstvení. Tedy všem díky, kterým není mládežnický fotbal ve Starých Bukách lhostejný a bez kterých by zde už asi opět nebyl.

Za Fan club TJ Sokol Staré Buky Rostislav Zolman st.

Ps: Zde jsou fota:

TJ Sokol Staré Buky vs Dolní Branná

25. října 2010 v 17:33 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 9:1.

Gól

10 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól. Stav utkání 1:0.

Gól

17 minuta Hosté vyrovnávají na 1:1.

Střídání

27 minuta Domácí střídají Marvana Ondru za Janase Miroslava.

Gól

30 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól. Stav utkání 2:1.

Gól

32 minuta Domácí hráč Jarda Dvořák dává gól. Stav utkání 3:1.

Gól

44 minuta Domácí hráč Tomáš Kaplan dává gól. Stav utkání 4:1.

Střídání

45 minuta Domácí střídají Počekajla Václava za Marvana Lukáše.

Gól

50 minuta Domácí hráč Petr Holubec dává gól. Stav utkání 5:1.

Žlutá

65 minuta Domácí hráč Jarda Dvořák dostává žlutou kartu.

Gól

75 minuta Domácí hráč Petr Holubec dává gól. Stav utkání 6:1.

Gól

85 minuta Domácí hráč Radek Procházka dává gól. Stav utkání 7:1.

Žlutá

86 minuta Hráč hostů s číslem 1 dostává žlutou kartu.

Gól

86 minuta Domácí hráč Jarda Dvořák dává gól. Stav utkání 8:1.

Gól

87 minuta Domácí hráč Roman Nývlt dává gól. Stav utkání 9:1.

Rozhodčí

Rozhodčí:Mlíkovský                           Diváků:75

Jednoznačná záležitost starobuckých sokolíků, kteří měli po celý zápas naprostou jednoznačnou převahu a otěže zápasu drželi pevně v rukách. Konečně se probudili z podzimní letargie a s chutí si zastříleli. Konečné skóre mohlo být i vyšší, ale další stoprocentní šance domácí neproměnili. S konečným hvizdem hlavního arbitra zavládla ve Starých Bukách spokojenost, protože si domácí po dlouhé době zahráli fotbal pro své potěšení.

Staré Buky - Dolní Branná A 9:1

24. října 2010 v 21:22 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dnešní utkání se neslo ve stínu zranění v domácím kádru po posledním zápasu ve Vrchlabí a dále absencí vylučených hráčů. Přesto se naši chlapci pustili do zápasu s vervou a nadšením a hned od začátku bylo znát, kdo je doma. Už od začátku zápasu začali domácí tlačit a diktovat tempo hry. Už v 10.min tlak využil Roman Nývlt a vstřelil první gól zápasu. Hosté spoléhali na rychlé brejky do obrany, což se jim v 17.min. podařilo a srovnali na 1:1. I nadále byli domácí lepším týmem, ale hosté několikrát nebezpečně zahrozili z brejků, ale zde je zklamala koncovka anebo je zastavil opět vynikající domácí gólman Jarda Dvořák. Neustálý tlak se pak domácím vyplatil ke konci prvé půle, kdy nejprve Roman Nývlt v 30. min. strhl vedení na naši stranu 2:1, za dvě minuty na to Jarda Dvořák proměnil chladnokrevně pokutový kop 3:1 a v poslední minutě Tomáš Kaplan upravil na 4:1 v prvé půli. Do druhé poloviny zápasu opět nastoupili domácí s chutí hrát a dávat góly a byli opět lepším týmem. Toto zužitkovali v 50.min. kdy se trefil Petr Holubec 5:1.  Dále Sokolíci tlačili na pilu, ale z mnoha šancí se jim nepodařilo vsítit gól. Až v 75.min. se opět trefil Petr Holubec a upravil na 6:1. V této době už na hřišti existovalo jenom jedno mužstvo. Jak dopadne koncert domácích už pak bylo jenom otázkou koncovky. V 85.min. Radek Procházka svým premiérovým gólem upravil stav na 7:1, v 86.min. opět Jarda Dvořák jak jinak než chladnokrevně do šibenice z penalty na 8:1 a v 87.min. opět Roman Nývlt na konečných 9:1. Závěrem pouze uvádím, že tento zápas ukázal, že fotbal se může hrát pro zábavu a Sokolíci to konečně ukázali. Skóre sice bylo až nemilosrdně kruté k hostujícímu týmu, ale druhá polovina zápasu byla jasně ve prospěch našich a to ještě řadu šancí zahodili. Za Fans Vám gratuluji a děkuji za předvedený výkon.

Vrchlabí B - Staré Buky 2:1

19. října 2010 v 17:55 | rzolman
Máme opět za sebou smolné utkání, které mohlo dopadnout úplně jinak. Začátek utkání byl ve znamení mírné převahy domácích, kdy už v první minutě jsme zachraňovali z brankové čáry. Domácí byli i nadále mírně lepším týmem, ale paradoxně jsme se ve 14. min. ujali vedení po krásné střele z trestného kopu Láďou Jechem. O této chvíle se utkání ze strany domácích hodně přitvrdilo, což vedlo ke střídání ve 20.min., kdy musel hřiště opustit zraněný Zdenda Bělonožník a ve 33.min. pro zranění odstoupil Láďa Jech. I nadále měli domácí mírnou převahu a naši Sokolíci chtěli překvapit z brjeků, kde však bylo vidět, že Honza Prokop měl zápasový výpadek. Domácí tak ve 34. min srovnali na 1:1. Do druhé půle však naši Sokolíci nastoupili s velkou chutí a musím přiznat, že byli lepším týmem na hřišti. Škoda, že toto nevyužili ke vstřelení branky. Naopak domácí po jednom z útoků se ujali vedení v 56.min. na 2:1. I poté jsme se snažili alespoň vyrovnat, ale tvrdá hra domácích nebyla to pravé, i když nám to umožnilo kopat proti domácím penaltu. Tuto však zahodil Roman Nývlt a tak i přes závěrečný mírný tlak jsme už gól nevstřelili a navíc jsme přišli na další zápas o vyloučeného Počekajla ml., který určitě bude v dalším zápase chybět. Vzhledem ke konečnému výsledku jsme se nakonec přiblížili sestupovým vodám. Chtěl bych za Fans poděkovat hráčům za předvedený výkon zejména ve druhé půli a teď se musíme soustředit na důležité poslední domácí utkání s Dolní Brannou, kde Vás určitě podpoříme. Hlavy vzhůru jsme tu s Vámi chlapi.

FC Vrchlabí vs TJ Sokol Staré Buky

17. října 2010 v 18:23 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 2:1.

Gól

14 minuta Hráč hostů Vladimír Jech dává gól. Stav utkání 0:1.

Střídání
20 minuta Hosté střídají hráče s číslem 11 za hráče s číslem 4.

Střídání
33 minuta Hosté střídají hráče s číslem 2 za hráče s číslem 12.

Gól

34 minuta Domácí vyrovnávají na 1:1.

Žlutá

36 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dostává žlutou kartu.

Gól

56 minuta Domácí dávají gól. Stav utkání 2:1.

Žlutá

64 minuta Hráč domácích s číslem 9 dostává žlutou kartu.

Žlutá

71 minuta Hráč domácích s číslem 5 dostává žlutou kartu.

Žlutá

78 minuta Hráč hostů s číslem 3 dostává žlutou kartu.

Červená

78 minuta Hráč hostů s číslem 10 dostává červenou kartu.

Žlutá

88 minuta Hráč domácích s číslem 11 dostává žlutou kartu.

Rozhodčí

Rozhodčí:Jandera                               Diváků:50

Utkání, které bylo hráno za mírné převahy domácích, rozhodl dvěma góly kapitán Jirsa. Hosté za stavu 2:1 neproměnili přísně nařízený pokutový kop a poté, když byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující hráč, dovedli domácí zápas do vítězného konce.

Vrchlabí vs Staré Buky

16. října 2010 v 22:36 | Zoli

TJ Sokol Staré Buky vs Jiskra Libeč

11. října 2010 v 18:42 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 4:2.

Gól

5 minuta Domácí hráč Petr Holubec dává gól. Stav utkání 1:0.

Střídání

51 minuta  Domácí střídají Slavku Michala za Tomáše Kaplana.

Střídání

53 minuta Hosté střídají hráče s číslem 13 za hráče s číslem 2.

Gól

60 minuta Domácí hráč Petr Holubec dává gól. Stav utkání 2:0.

Střídání

63 minuta Hosté střídají hráče s číslem 12 za hráče s číslem 10.

Gól

68 minuta Hosté proměňují penaltu. Stav utkání 2:1.

Žlutá

71 minuta Hráč hostů dostává žlutou kartu.

Střídání

73 minuta  Domácí střídají hráče s číslem 12 za hráče s číslem 4.

Gól

80 minuta Domácí hráč Petr Holubec dává gól. Stav utkání 3:1.

Střídání

80 minuta  Domácí střídají hráče s číslem 13 za hráče s číslem 2.

Gól

84 minuta Hosté dávají gól. Stav utkání 3:2.

Gól

86 minuta Domácí hráč Michal Slavka dává gól. Stav utkání 4:2.

Rozhodčí

Rozhodčí: Teichmann                               Diváků: 75

V dalším mistrovském utkání místních rivalů se hrál slušný a průměrný fotbal s mírnou domácí převahou. Hosté hlavně v první půli nedokázali na rozdíl od domácích své šance proměnit. Vůdčími osobnostmi zápasu byli domácí Petr Holubec, který dokázal vstřelit hattrick a gólman Jarda Dvořák. Domácí kanonýr vstřelil první branku po přesné přihrávce od Kaplana, druhou vymetl šibenici hostující branky a třetí přidal střelou z hranice vápna. Čtrtou branku domácích přidal lobem Slavka. Hosté skórovali z penalty a poté jen korigovali hlavičkou Zimy.

Staré Buky - Libeč 4:2

10. října 2010 v 21:25 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dnešní utkání nám opět nabídlo nervy drásající zápas se vším všudy a musel se určitě každému líbit. Celkem pohledný fotbal s akcemi na obou stranách, kdy žádné mužstvo nespoléhalo jen na obranu. Už v 5 min. se krásným lobem trefil Petr Holubec a vedli jsme 1:0. Potom začali hosté tlačit, ale my jsme měli v bráně opět Jardu, který v prvém poločase chytl min. 4 tutovky hostů. Sice jsme měli mírně navrch, ale byli to hosté, kteří hrozili z brejků no a když se k výborně chytajícímu Jardovi přidala špatná koncovka hostů, šlo se do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas začal tak, jak první skončil, rychlá kopaná se přelévala z jedné strany na druhou. Když hosté znovu začali tlačit, v 60min. se opět trefil Petr Holubec a bylo 2:0. Dále pokračoval pěkný fotbal až do 68 min. kdy rozhodčí odpískal přísnou penaltu proti domácím, kterou hosté proměnili a bylo sníženo na 2:1. Když se zdálo, že je zaděláno na drama, kdy hosté vycítili šanci a korigování výsledku přišla 80min. a kdo jiný, než Petr Holubec zvýšil na 3:1. V závěru utkání hosté ještě snížili na 3:2, ale v 86 min.Michal Slavka nádherným lobem z velké dálky přehodil hostujícího branaře a bylo rozhodnuto 4:2. Závěrem shrnu, že na takovéto zápasy se opravdu vyplatí chodit a konečně taky hoši zabrali a i to potřebné štěstíčko při nich stálo. Jen tak dál, teď nás čekají těžké zápasy, tak fans budou s Vámi. Ještě jednou gratuluji Petru Holubcovi k hetriku !!!

Rozbitá vytrína

5. října 2010 v 22:12 | Zoli

Dne 20. 9. 2010 Nám někdo vymlátil sklo ve vitríně.

...

...

...

Narozeniny říjen 2010

4. října 2010 v 13:38 | rzolman |  - Výročí, gratulace, významné události
FAN CLUB gratuluje k narozeninám a přeje hodně štěstí a zdraví v měsíci Říjnu 2010 níže jmenovaným Sokolíkům a také hlavně hodně fotbalového štěstí:

4. října 2010 v 13:34 - Výročí, gratulace, významné události
Fan Club gratuluje v měsíci Září 2010 a přeje hodně zdraví a štěstí jak v osobním životě, tak i samozřejmě při fotbalových zápasech za náš SOKOL:

21.9. - Marvan Lukáš

24.9. - Počekajlo Václav

28.9. - Houser Pavel

Ještě jednou gratulujeme k narozeninám !!!!

Hostinné - Staré Buky 6:2

4. října 2010 v 13:06 | rzolman
Dnešní utkání nezačalo pro Sokolíky dobře. Už v 7.min po hrubé chybě v obraně jsme hostům umožnili otevření skóre 1:0. Od začátku utkání měli domácí převahu, ovšem gólově toto nedokázali využít. Hosté poté spoléhali na rychlé brejky, což se jim však také nedařilo a brankáře domácích moc nezaměstnávali. Naopak opět jak je zvykem, před odchodem do šaten se domácí prosadili po sporné situaci, kdy měl být odmáván ofsajd zvýšili na 2:0. V probíhajícím nastavení 46.min rozhodčí odpískal nesprávně pokutový kop a bylo upraveno na 3:0. Tomu to předcházelo vyloučení našeho Aleše Viláma. V tuto chvíli bylo o utkání rozhodnuto. Ve druhém poločase oslabení hosté odráželi útoky domácích, ale tito se v 51. a 60. min opět prosadili a hrozilo to debaklem, stav 5:0. Jen díky Jardovi však rozdíl nenarůstal. Poté domácí vystřídali brankáře a v domění jasného vítězství polevili, čehož využil Lukáš Záplata a snížil v 66. min. na 5:1.Poté bylo utkání vyrovnané s mírnou převahou domácích, kteří ještě v 77.min vsítili branku na 6:1. Konečný výsledek stanovila proměněná penalta Jardou Dvořákem, který tak upravil na 6:2. Závěrem bych řekl, že toto utkání bylo ovlivněno v první půli dvě góly domácích, které padly po sporných situacích. Nic to však nemění na tom, že si domácí svým výkonem 3. body zasloužili. Nic, jedem dál a doufáme, že doma s Libčí již musíme naplno bodovat. Fan club bude s Vámi.