HLAVNÍ SPONZOŘI :

Staré Buky - Dolní Branná A 9:1

24. října 2010 v 21:22 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dnešní utkání se neslo ve stínu zranění v domácím kádru po posledním zápasu ve Vrchlabí a dále absencí vylučených hráčů. Přesto se naši chlapci pustili do zápasu s vervou a nadšením a hned od začátku bylo znát, kdo je doma. Už od začátku zápasu začali domácí tlačit a diktovat tempo hry. Už v 10.min tlak využil Roman Nývlt a vstřelil první gól zápasu. Hosté spoléhali na rychlé brejky do obrany, což se jim v 17.min. podařilo a srovnali na 1:1. I nadále byli domácí lepším týmem, ale hosté několikrát nebezpečně zahrozili z brejků, ale zde je zklamala koncovka anebo je zastavil opět vynikající domácí gólman Jarda Dvořák. Neustálý tlak se pak domácím vyplatil ke konci prvé půle, kdy nejprve Roman Nývlt v 30. min. strhl vedení na naši stranu 2:1, za dvě minuty na to Jarda Dvořák proměnil chladnokrevně pokutový kop 3:1 a v poslední minutě Tomáš Kaplan upravil na 4:1 v prvé půli. Do druhé poloviny zápasu opět nastoupili domácí s chutí hrát a dávat góly a byli opět lepším týmem. Toto zužitkovali v 50.min. kdy se trefil Petr Holubec 5:1.  Dále Sokolíci tlačili na pilu, ale z mnoha šancí se jim nepodařilo vsítit gól. Až v 75.min. se opět trefil Petr Holubec a upravil na 6:1. V této době už na hřišti existovalo jenom jedno mužstvo. Jak dopadne koncert domácích už pak bylo jenom otázkou koncovky. V 85.min. Radek Procházka svým premiérovým gólem upravil stav na 7:1, v 86.min. opět Jarda Dvořák jak jinak než chladnokrevně do šibenice z penalty na 8:1 a v 87.min. opět Roman Nývlt na konečných 9:1. Závěrem pouze uvádím, že tento zápas ukázal, že fotbal se může hrát pro zábavu a Sokolíci to konečně ukázali. Skóre sice bylo až nemilosrdně kruté k hostujícímu týmu, ale druhá polovina zápasu byla jasně ve prospěch našich a to ještě řadu šancí zahodili. Za Fans Vám gratuluji a děkuji za předvedený výkon.