HLAVNÍ SPONZOŘI :

Staré Buky - Libeč 4:2

10. října 2010 v 21:25 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dnešní utkání nám opět nabídlo nervy drásající zápas se vším všudy a musel se určitě každému líbit. Celkem pohledný fotbal s akcemi na obou stranách, kdy žádné mužstvo nespoléhalo jen na obranu. Už v 5 min. se krásným lobem trefil Petr Holubec a vedli jsme 1:0. Potom začali hosté tlačit, ale my jsme měli v bráně opět Jardu, který v prvém poločase chytl min. 4 tutovky hostů. Sice jsme měli mírně navrch, ale byli to hosté, kteří hrozili z brejků no a když se k výborně chytajícímu Jardovi přidala špatná koncovka hostů, šlo se do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas začal tak, jak první skončil, rychlá kopaná se přelévala z jedné strany na druhou. Když hosté znovu začali tlačit, v 60min. se opět trefil Petr Holubec a bylo 2:0. Dále pokračoval pěkný fotbal až do 68 min. kdy rozhodčí odpískal přísnou penaltu proti domácím, kterou hosté proměnili a bylo sníženo na 2:1. Když se zdálo, že je zaděláno na drama, kdy hosté vycítili šanci a korigování výsledku přišla 80min. a kdo jiný, než Petr Holubec zvýšil na 3:1. V závěru utkání hosté ještě snížili na 3:2, ale v 86 min.Michal Slavka nádherným lobem z velké dálky přehodil hostujícího branaře a bylo rozhodnuto 4:2. Závěrem shrnu, že na takovéto zápasy se opravdu vyplatí chodit a konečně taky hoši zabrali a i to potřebné štěstíčko při nich stálo. Jen tak dál, teď nás čekají těžké zápasy, tak fans budou s Vámi. Ještě jednou gratuluji Petru Holubcovi k hetriku !!!