10. listopadu 2010 v 22:16 | Zoli |  - Zdokumentované zápasy Podzim 2010

TJ Spartak Pilníkov vs TJ Sokol Staré Buky

9. listopadu 2010 v 17:23 | Zoli |  - Statistiky zápasů Podzim 2010
Zápas skončil 1:3

Žlutá

27 minuta Domácí hráč s číslem 3 dostává žlutou kartu.

Střídání
27 minuta Hosté střídají Marka Fikejze za Tomáše Wonku.

Gól

35 minuta Domácí hráč s číslem 11 dává gól. Stav utkání 1:0.

Gól

48 minuta Hráč hostů Lukáš Záplata dává gól. Stav utkání 1:1.

Gól

57 minuta Hráč hostů Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:2.

Gól

60 minuta Hráč hostů Honza Prokop dává gól. Stav utkání 1:3.

Střídání
62 minuta Domácí střídají hráče s číslem 12 za hráče s číslem 8.

Žlutá

76 minuta Domácí hráč s číslem 4 dostává žlutou kartu.

Žlutá

81 minuta Hráč hostů Vladimír Jech dostává žlutou kartu.

Rozhodčí

Rozhodčí: Říha                   Diváků: 50

Pilníkov opět, znovu standardně nevyužil své příležitosti a chyby v obraně zapříčinily prohru 1:3.

Pilníkov - Staré Buky 1:3

7. listopadu 2010 v 21:01 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Závěrečné utkání podzimu - derby, se odehrálo na hřišti v Pilníkově. Derby podle prvních odhadů mělo být jasnou záležitostí našich Sokolíků, ale opak byl ale pravdou. Sice Sokolíci měli mírnou převahu, ale domácí naopak hrozili z nebezpečných brejků. Pokud jsme se dostali k bráně, nedokázali jsme šance zakončit nebo zde stál dobře chytající brankář domácích. Naopak v naší bráně se opět vytáhl Jarda Dvořák, no jak jinak. Úder přišel ve 35.min. kdy domácí vsítili gól po pěkné akci na hranici ofsajdu a bylo to 1:0. Do konce půle se opět přelévala hra z jedné strany na druhou s převahou Sokolíků, ale bez gólového efektu na obou stranách. Do druhé půle přišlo hostující mužstvo s jediným cílem a to zvrátit nepříznivý stav utkání ve svůj prospěch. Tomu odpovídala i hra a hlavně nasazení, které se nedalo srovnat s první půlí zápasu. Toto přineslo už ve 48.min. zasloužené vyrovnání Lukášem Záplatou na 1:1. Dále byli naši Sokolíci lepším týmem a bylo vidět, že nechtějí ponechat nic náhodě a o 10.min. později v 57.min. Honza Prokop obrátil skóre na naši stranu a bylo 1:2. Dále se hrálo za nepříznivého počasí a za povzbuzování fan clubu převážně na polovině domácích, přičemž v 60.min. svou druhou brankou Lukáš Záplata zvýšil na 1:3. Protože se v dalším průběhu už nepodařilo vsítit žádnému mužstvu gól, oplatili jsme Pilníkovu porážku z úvodu sezóny. Závěrem bych chtěl poděkovat všem Sokolíkům hlavně za výkon ve druhé půli, a že zvýšeným nasazením udělali všem svým fanouškům radost a v posledním utkání podzimu zvítězili. Díky a těšíme se na jaro. Poděkování zaslouží i hlavní arbitr, za předvedený výkon.