HLAVNÍ SPONZOŘI :

Duben 2011

Přípravka v Mladých Bukách

27. dubna 2011 v 22:35 | rzolman
Takže jsem se dozvěděl z fóra OFS, že naše přípravka prohrála derby v Mladých Bukách v poměru:

Mladé Buky - Staré Buky 5:0 a 7:3

No omlouvám se za fans, že jsme s Vámi nebyli, ale důvod je zřejmý. No v sobotu 30.4.2011 již budem na domácím pažitu proti Svobodě držet palec, i když to bude hodně těžké :-D

KONEC

23. dubna 2011 v 19:43 | rzolman
Tímto děkuji všem hráčům, kteří se podíleli na dobrém jménu Starých Buků, kteří zde hráli fotbal pro zábavu, dále děkuji všem, kteří dnes si mnou ruce nad tím, že ve Starých Bukách už nic pro normální lidi není. Děkuji za Fan Club, ža pěkné 2 roky strávené spolu a že jsme se proslavili v celém okresu, ale doba jde dál, lidi v naší obci chtějí něco jiného, takže zdar všem a doufám, že alespoň přípravka dohraje jarní sezónu Všem co s námi jezdí, do Lánova už nemusíte.
DĚKUJI TÍMTO OBCI STARÉ BUKY ZA PODPORU FOTBALU, KTERÝ TÍMTO ZDE KONČÍ Referát ze zápasu bude zítra Dnes na to nemám náladu :-)

Rybí hody

20. dubna 2011 v 13:09 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Také bych chtěl příznivcům dobrého jídla a pití připomenout že ve dnech 22. až 24.4.2011 se na Rybářské baště Severka konají rybí hody, takže kdo má chuť na nějakou tu mokrou potvůrku, může se dostavit (v sobotu s hudbou od 20:00 hodin.)

Staré Buky - Vítězná 3:1, 5:3.

20. dubna 2011 v 13:06 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Ještě bych se zde chtěl zmínit o prvním soutěžním, jarním utkání přípravky, která ve svém dvojzápase zvládla úlohu favorita a přehrála Vítěznou 3:1 (0:0) a 5:3 (3:0), kdy však to nebyla jednoduchá záležitost, protože hosté se na zápas dostavili pouze s přesným počtem hráčů bez možnosti střídání. Proto bych jim chtěl touto cestou pogratulovat a za předvedený výkon a to hlavně ve druhém poločase druhého zápasu, kdy byli místy lepším týmem a jen žalostná koncovka jim bránila ke zdramatizování zápasu. Našim klukům potom přeji další vyhrané zápasy.

Staré Buky - Bohuslavice 5:1

20. dubna 2011 v 13:00 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Bohuslavice 5:1 (2:1)
Dnešní utkání patřilo mezi ty "existenční" jak se říká. Povinný zisk bodů byl asi hlavní překážkou, která svazovala sokolíkům nohy ze začátku prvního poločasu. Zde jak je již asi tradicí již v 10 minutě hosté využili chyby v obraně a otevřeli skóre 0:1. Od této chvíle se výkon paradoxně domácích zvedal. Bojovný duch vedl v 18.min. k vyrovnání a to z kopačky Aleše Viláma, kdy proměnil pokutový kop a srovnal na 1:1. Dále sehra přelévala z jedné strany na druhou a byla zcela vyrovnaná a také tedy otevřená. Ke konci poločasu si však domácí vytvořili mírný tlak, z čehož vytěžil v poslední minutě nádherný gól Miroslav Janas a tímto se sokolíci ujali vedení 2:1. Po začátku druhé půle jsme nestačili ještě ani pořádně zahřát buben fan clubu a v 47. min. Michal Slavka zvýšil na 3:1. Začátek byl opět ve znamení mírného tlaku domácích, kdy neproměnili několik tutovek, na druhé straně se zase ukázal při několika zákrocích pardál Jarda Dvořák. Ten se také postavil k exekuci druhé penalty, kterou však poprvé neproměnil. V polovině druhého poločasu se hra začala vyrovnávat a hosté začínali hrozit z rychlých brejků. To však nezabránilo nestárnoucímu Zbořilovi ve 82.min. zvýšit po hezké střele na 4:1. Závěr utkání se pak již jen dohrával bez vyložených šancí, kdy Miroslav Janas však stihl ještě v 88. min. upravit na konečných 5:1. Závěrečné zhodnocení vyplynulo sice jako jasná záležitost domácích, ale na hřišti tomu tak nebylo. Řekl bych že vyjma konce prvé půle a začátku druhé, se hrál vyrovnaný fotbal, který však rozhodlo proměňování šancí. Výborně tedy důležité 3 body zůstali doma, ale příští zápas v Kocbeřích bude tvrdým oříškem a proto Vás přijedem povzbudit. Fotbalu zdar.

Dolní Kalná A - Staré Buky 3:0 (kontumačně)

14. dubna 2011 v 18:10 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak přátelé a "příznivci" Starobucké kopané, máme zde první kontumaci za existenci fan clubu ve Starých Bukách. Vzhledem k tomu, že se naši hráči nesešli, nemohli odehrát ani utkání v Dolní Kalné a tudíž následovala kontumace zápasu a dále bude následovat nemalá pokuta. Pravděpodobně i na hráčích se promítá celková situace kolem vedení klubu TJ Sokol Staré Buky. Nechci zde dále tuto situaci rozebírat, ale doufáme, že to není první známka ZÁNIKU fotbalu ve Starých Bukách. Po další ráně, kterou vedení klubu utrpělo včerejšího dne (rezignace dalšího funkcionáře), budeme zvědaví, jak dopadne sobotní kolo, které hodně napoví. No my tam budeme, zda tam budou hráči to teď nikdo neví, ale Fan club doufá, že si sáhnou do svého svědomí VŠICHNI, kterým není lhostejný fotbal ve Starých Bukách a příjdou. To je asi vše co mohu v této chvíli napsat.

Staré Buky : Podhůří A 3:7

8. dubna 2011 v 22:55 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Je za námi první utkání v roce 2011, které se odehrálo za přijatelného počasí, na těžkém terénu a za absence "občerstvovací stanice". Určitě před nástupem chtěli sokolíci zopakovat podzimní utkání a vyhrát, no ale následný průběh utkání byl jiný. Vše začalo už v 6. Minutě, kdy hostě otevřeli skóre po rychlé akci 0:1. Našim se poté podařilo za přispění oslabeného fans srovnat ve 21. Min. kdy se trefila nová posila Zbořil. Radost nám však dlouho nevydržela a rychle hrající hosté opět změnili skóre na 1:2 ve 28. Min. Opět jsme však ve 34. Minutě srovnali a to Tomášem Kaplanem. Do této doby se hra přelévala z jedné strany na druhou, přičemž bylo zřejmé, že hosté jsou rychlejší a mají více ze hry a samozřejmě že nestárnoucí Jarda Dvořák, gólman sokolíků se musel činit svými bravurními zákroky. Závěr poločasu však přeci jenom vyzněl pro sehranější hosty, kteří po trefách ve 38. A 43. Minutě šli do kabin s vedením 2:4. Po změně stran si možná někdo z domácích myslel, že dojde opět ke srovnání skóre, ale opak byl pravdou. Po né příliš jistém výkonu obrany, kam se musel pro posílení stáhnout z útoku Zbořil a hlavně po rychlých akcích hostů bylo skóre v 54. Minutě navýšeno na 2:5. Na dalším průběhu hry nezměnila nic ani penalta domácích, kterou v 59. minutě proměnil Aleš Vilám, po pěkné akci Kaplana. Za dvě minuty byl stav totiž hosty opět změněn na 3:6. V těchto chvílích bylo již zřejmé kdo je na hřišti pánem a hosté kontrolovali hru. Následně ještě v 75.minutě upravili hrající již v 10.-ti hráčích na konečných 3:7. No zhodnotit kladně lze vlastně jen první poločas, kdy se nám podařilo ještě kontrovat hostům, druhá půle byla již zcela v jejich režiji. No nic jedeme dál, věříme ve zlepšení a lepší zítřky.