HLAVNÍ SPONZOŘI :

Srpen 2011

Kunčice nad Labem - Staré Buky 5:1 (2:0)

30. srpna 2011 v 14:21 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže úvodem k tomuto utkání bych řekl, že takto smolný zápas jsem opravdu ještě neviděl a výsledek je horší než předvedená hra. Začátek utkání byl jasně v režuji hostů, kteří ovládli polovinu domácích, kteří se snažili k útokům využívat brejky. Kdyby to ve 20.min. bylo 0:3 určitě by se nikdo nedivil. Sokolící pod taktovkou povzbuzování Fans měli ve 2.min., 12.min. a 20.min. více jak 100% šance, kdy si však Jarda Zbořil, dle svých slov vzal asi špatné kopačky. Všechny tyto akce skončili mimo bránu domácích, ač to bylo někdy neuvěřitelné. Mezi tímto měli i další šance, přičemž se opět ukázalo staré rčení, "nedáš, dostaneš" a ve 28.min. se domácí ujali překvapivě vedení, hezkou střelou k tyči Tomášovi branky. Do té doby lepší hosté poté byli jak opaření, přičemž tempo hry od této doby určovali domácí, kteří si vytvořili několik šancí, ale bez gólového efektu. Když se Sokolíci po 10.min. tlaku vzpamatovali, přišla 36.min, a hlavička Zbořila a poté 39.min. a další šance Kaplana + Zbořila, opět však bez gólového efektu, ba ani alespoň střely mezi tyče. Zákonitě se pak opakovalo první gólové dějství. Vysunutá obrana a rychlý brejk hostů, kdy ve 45.min. nádherným přehozením vyběhnuvšího Tomáše Vonky, zvýšili domácí na 2:0. Do druhého dějství vystřídal v obraně Pavel Korec. Úvodní minuty naznačily, že by se stav mohl obrátit, když ve 47.min. po zajímavě odpískané penaltě Aleš Vilám snížil na 2:1. Následně se však hra přelévala z jedné strany na druhou, kdy zaujalo břevno po útoku domácích v 55.min. Zvrat v utkání nastal asi v 57.min. kdy byla nařízena další penalta, tentokrát pro domácí, kteří tak zvýšili stav na 3:1. Poté došlo k dalšímu střídání v celku hostů a poslední záchvěv Sokolíků byl v 59.min, kdy však Tomáš Kaplan z další velké akce pálil mimo branku. Dále už hru na hřišti ovládli domácí, kteří poté ještě v 76.min. a 78.min. zvýšili na konečných a krutých 5:1. Závěrem pak bylo ještě nechutné vystoupení hráčů ve 40.min., kdy po v tomto utkání běžném faulu na domácího hráče tento nesportovně atakoval hráče hostů a korunu tomu dal pořadatel, který vtrhl svévolně na hřiště a chytl "do kravaty" našeho hráče. Oba hráči poté dostali červené karty. No chování pořadatele však bylo víc než divné a velice se divím, že si toho rozhodčí nevšimli. No máme za sebou jedno z těch opravdu smolných utkání, na které raději zapomenout a příště s Vrchlabím B už musíme zabrat (hlavně do branky). Fans bude u toho.

Staré Buky – Lánov A 4:1 (2:1)

22. srpna 2011 v 22:08 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Lánov A 4:1 (2:1)
Ke druhému utkání jsme došli na domácí pažit ve Starých Bukách a to za podpory našeho bubeníčka. Již před začátkem bylo jasné, že utkání nebude jednoduché, protože hosté mají jednoznačně mladší kádr. A ihned po hvizdu to bylo znát, kdy hosté rychlými přesuny se snažili dostat do obrany domácích. Toto se jim povedlo už v 5.min, kdy nepříjemnou střelou vyzkoušeli našeho gólmana, který byl však připraven. Následně se hra odehrávala střídavě na obou polovinách. Důležitá chvíle přišla v 11.min., kdy byl před pokutovým územím faulován Tomáš Kaplan a hráč hostů viděl za zákrok červenou kartu. Kdo si však myslel, že z přímého kopu dáme gól, se však mýlil. Odražený balón od zdi se dostal k hráči hostů a rychlým brejkem a střelou podél brankaře se hosté ujali vedení 0:1. Za povzbuzování Fans se domácí snažili otočit skóre, ale i přes hru v deseti byli hosté nebezpeční. Mírná převaha se vyplatila až ve 30.min., kdy po nevinném sólu zavěsil krásnou střelou Lukáš Záplata a bylo srovnáno na 1:1. I nadále měli domácí mírně navrch, kdy hosté však hrozili z rychlých brejků. Obranu však řídil náš starý známý Roman Nývlt. A tak přišla 41.min. kdy právě Romča se nádherně trefil a do kabin se šlo za stavu 2:1. Kdo si myslel, že druhá půle bude procházkou růžovým sadem se však mýlil. Sice Sokolíci začali pěkně střelou vedle, ale poté přišla hrůzná 5.minutovka, kdy Tomáš Vonka musel 2x likvidovat útoky a střely hostů. Nejlepší odpověď však na toto dal ve 58.min. Jarda Zbořil, který hlavou zvýšil na 3:1. O 9.min později - 67.min. poté náš špílmachr Aleš Vilám upravil na konečných 4:1. Ve zbytku utkání už žádný gól nepadl, i když se hrálo stále nahoru dolů. Bylo prostě vidět, že Sokolíci si již výhru pohlídali a nenechali hosty zdramatizovat utkání. Závěrem musím poděkovat hráčům, že si vzpomněli na slušnost a poděkovali neúnavnému Fans za povzbuzování a dále musím smeknout před hosty, kteří ač skoro celý zápas v deseti byli rovnoceným soupeřem. Takže v neděli se uvidíme v Kunčicích.

Staré Buky - Lánov 4:1 (2:1)

20. srpna 2011 v 22:18 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Supr zápas, report bude déle. Nádherný zápas a výsledek docela krutý k hostům. Podrobný komentář bude později. Díky kluci za vítězství.

Rtyně v Podkrkonoší - Staré Buky 2:0 (1:0)

20. srpna 2011 v 9:30 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže máme za sebou první kolo nové sezóny, kterou Sokolíci začali s obměněnou sestavou. První utkání naši Sokolíci celkem zvládli, i když výsledek tomu moc neodpovídá. Ze začátku první půli se hrál vyrovnaný fotbal a to zejména ve středu hřiště, bez výraznějších akcí. Bylo znát, že žádné z mužstev nechce udělat chybu, po které by padl gól do jejich sítě. S přibývajícím časem, si občas na obou stranách mužstva šanci vytvořili. U nás to byl Aleš Vilám, který ve 23.min měl šanci na svých kopačkách, ale tuto zahodil. Naopak ve 35.min. po nevinné akci z pravé strany prošel míč domácích obranou až k volnému hráči, který byl sám břen brankařem Tomášem Vonkou a nekompromisně zavěsil 1:0. Od této chvíle do konce první půle byli Sokolíci pod tlakem domácích, kteří poté ještě ve 40.min nastřelili tyč naší branky. Do druhé půle jsme nastupovali s cílem zvrátit skóre. V prvních minutách jsme měli mírně navrch a vytvořili si několik šancí ať už ze standardních šancí, zejména v 50.min a dále v 56.min, kdy se otřáslo břevno domácí branky. A právě jak to tak bývá, nedáš dostaneš se opět potvrdilo. 69.min a domácí opět udeřili a zvýšili skóre na 2:0. Od této doby se hra značně přiostřila a rozkouskovala. Do konce druhé půle se poté hrál vyrovnaný fotbal bez vyložených šancí na obou stranách. Sokolíkům se již nepodařilo odpovědět a tak zápas skončil 2:0 pro domácí. Závěrečným zhodnocením byl uvedl, že utkání mělo dobrou úroveň, kdy jsme však nakonec jak se říká, tahali za kratší konec. No doufám, že proti Lánovu v sobotu budeme v koncovce lepší.
Jednu věc si však nakonec neodpustím zmínit. Vzhledem k tomu, že Rtyní se nesl zvuk fandění fans Starých Buků, mrzelo nás, že nikdo z našich hráčů nepřišel poděkovat Fan clubu za podporu. Bylo to pro nás zklamání a doufám, že i při prohraných utkáních se příjdou s námi hráči rozloučit.

Rtyně v/P. - Staré Buky 2:0 (1:0)

13. srpna 2011 v 21:11 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
No předběřně uvádím, celkem smolné utkání pro nás, ve kterém jsme tahali bohužel nakonec za kratší konec provazu. Report podám zítra.

Staré Buky - Janské Lázně 5:5 (2:1)

10. srpna 2011 v 22:55 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak vám dlužím výsledek sobotního přátelského utkání s Janskými Lázněmi. Tento skončil jako správný přáítelák 5:5, i když 15.min. před koncem jsme vedli ještě 5:3. Vzhledem k vývoji utkání si myslím, že remíza je spravedlivá. Průběh utkání byl jak na houpačce a především jsme stále vedli. Hosté však dokázali vždy srovnat, většinou po chybách obrany. I tak byl však výkon sokolíků celkem dobrý vzhledem k začátku sezóny. No uvidíme v sobotu ve Rtyni v Podkrkonoší, kde začínáme první kolo.

Příprava: Staré Buky - Janské Lázně

5. srpna 2011 v 10:10 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže v sobotu 6.8.2011 od 17 hodin se uskuteční další přípravný zápas a to našich Sokolíků s mužstvem Janských Lázní. Prijďte pobejt a zafandit.