Vítěz Okresního přeboru Trutnov pro sezónu 2014-2015. Gratulujeme.

Říjen 2011

Staré Buky - Bohuslavice 2:2 (0:1) penalty 2:3

30. října 2011 v 18:17 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Máme za sebou předposlední utkání podzimu, ke kterému na Starobucký pažit přijelo mužstvo Bohuslavic. Jasné všem bylo, že v současné pozici nesmíme zaváhat a brát všechny 3 body. Začátek tomu, ale nedopovídal. Sokolíci začali ve vlažném tempu, čehož hosté využili a ve 3.min. Wonka poprvé chytá při rozehrání přímého kopu hostů. V 5.min. opět hosté zahrozili, ale Tomáš byl opět na svém místě. Až v 11.min. se dostali poprvé do šance domácí, kdy přímák rozehraný Holubcem však jen olízl břevno branky hostů. V této době již domácí začali ovládat hru, kdy v 12.min. po pěkné akci s chutí hrajícího Tomáše Kaplana Michal Slavka v jasné šanci míří jen do branaře hostů. V následných minutách se hra odehrávala především ve středu pole a hlavní slovo měli pokažené přihrávky. Hosté vycházeli ze zajištěné obrany s rychlými výpady do obrany domácích. Ve 20.min. opět aktivní Tomáš Kaplan po rychlé akci míří nad bránu hostů. Potom ale přišlo potrestání, když ve 28.min. po chybě v obraně se hosté ujímají vedení 0:1. Po obdržené brance se domácí za podpory Fan clubu začali více snažit ve směru dopředu. Výsledkem byla akce Josefa Širokého, který však ve vyložené šanci neproměnil. Šanci domácí dostali v 34.min., kdy byl odpískán pokutový kop, který však Petr Holubec promarnil a směřoval střelu pouze do tyče brankové konstrukce. Domácí poté jako opaření přenechali aktivitu hostům, kdy ve 37.min. Wonka chytá loženku hostů. V závěru prvé půle se však domácí opět probrali a snažili se vyrovnat, ale ani šance Živného ve 42.min. - střela nad, nebo Aleše Viláma - opět nad, neznamenali změnu skóre a proto se šlo do kabin za stavu 0:1. Do druhé půle domácí nastoupili s jasným cílem o změnu skóre. V 51.min. po pěkné akci Miloše Součka, brankář hostů jeho střelu vyráží. O minutu později Tomáš Kaplan míří z přímého kopu do zdi. V tuto chvíli byl tlak domácích velký, ale žádná ze šancí nebyla proměněna. Hosté se dostali do prvé, zato do 100% šance v 58.min., kdy opět Tomáš Wonka chytá samostatný brejk. Zasloužené vyrovnání přišlo ve 65.min., kdy po rozehrání přímého kopu si krásně naběhl na hlavičku Josef Široký a nekompromisně vyrovnal 1:1. Když následně o minutu později Tomáš Kaplan po krásné samostatné akci skóruje a zvyšuje na 2:1, zdálo se, že je rozhodnuto. I v dalších minutách byli domácí lepším týmem, ale opět se ukázalo, že potřebujeme hodně akcí na vstřelení gólu. A přišla 78.min. a zase otřepané nedáš dostaneš, kdy se hosté zmocnili odraženého míče a využili nesformované domácí obrany a na podruhé překonali Tomáše, který stihl jen vyrazit míč k protihráči, který srovnává na 2:2. V závěrečném tlaku domácích však ani Tomáš Kaplan ani David Suk neproměnili své šance a proto se šlo do penaltové loterie. No a když hosté proměnili všechny své 3 penalty a na naší straně zklamal Aleš Vilám, hosté si odvezli 2. body, které nám mohou chybět. Závěrečným hodnocením bych uvedl, že se vzhledem k průběhu zápasu asi opravdu jednalo o remízové utkání, kdy hosté byli šťastnější v penaltovém rozstřelu. Utkání se neslo ve znamení značných nepřesností a hlavně z domácí strany z neproměněných šancí, zejména ze začátku zápasu a poté konce zápasu. No nic, musíme držet hlavu vzhůru a připravit se na veledůležité utkání ve Svobodě nad Úpou, které se hraje dne 5.11.2011 od 14:30 hod., tak přijďte dodat klukům motivaci v boji o záchranu. Fan club tam určitě bude.
Ps: Ještě bych chtěl poděkovat fans z Bohuslavic, kteří se také podíleli za suprovém fotbalovém prostředí :-D.

Foto ze zápasu:

Utkání v sobotu 29. 10. 2011

26. října 2011 v 19:06 | Zoli |  - Zprávičky Fan Clubu
Poslední utkání se v roce 2011 odehraje na Bukovském pažitu dne: 29. 10. 2011

!!!!!! Utkání přípravky bylo odloženo na jaro !!!!!!!

Muži se utkají v důležitém utkání s Bohuslavicemi od 14:30 hodin.

Přijďte pobejt a povzbudit naše Sokolíky. Fan Club bude přítomen. S přáním hezkého zbytku týdne Fans.

Jiskra Kocbeře – Staré Buky 3:5 (3:2)

23. října 2011 v 17:19 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Jiskra Kocbeře - Staré Buky 3:5 (3:2)
Úvodní větou bych řekl, že do Kocbeře naši přijeli s tím, že už musí bodovat, aby neztratili kontakt se spodními týmy tabulky a vědělo se, že to nebude jednoduchý zápas. A opět se toto potvrdilo. První poločas začal neskutečným přídělem do branky sokolíků. Za bubnového povzbuzování Fan clubu hosté působili ustrašeným dojmem. Nastartovaní domácí už ve 2.min. otevřeli skóre, když si Pavel Korec srazil míč do vlastní brány a bylo to 1:0. I nadále se zápas odehrával na polovině hostů a hned ve 3.min. domácí střílí vedle branky po rohovém kopu. Ve 4.min. již ale po centru z levé strany domácí krásnou hlavou zvyšují na 2:0. I nadále se hosté nemohli dostat k brance domácích, naopak tito pokračovali v útocích na branku Tomáše Wonky. V 10.min. však Tomáš musel kapitulovat po přesné střele domácích borců, kteří zvýšili už na 3:0 a zdálo se, že to bude opět debakl !!!!! Ukolébaní domácí však zvolnili tempo a toho využil v 11.min. Josef Široký, jehož střela však šla mimo svatyni domácích. V dalším průběhu začali Sokolíci vyrovnávat hru a domácí vědomi si svého náskoku, přestávali napadat naše hráče, kteří se častěji ocitali před domácím gólmanem. V 17.min. zahrával Tomáš Kaplan přímý kop, z kterého krásně zavěsil do branky domácích 3:1. Fan club vytušil, že by se s výsledkem dalo ještě něco dělat a začal hlasitě Sokolíky povzbuzovat. Ti začali ve větším tempu napadat domácí hráče a vysouvali se více do útoku. To sebou neslo i odkrytí obrany, ale v bráně byl náš Tomáš Wonka. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, kdy domácí měli větší šance ke skórování a v 29.min. Tomáš vychytal 100% šanci domácích. Ve 31.min. naopak měl vyloženou šanci Tomáš Kaplan, ale i branař domácích byl na svém místě a vychytal ho. Ve 39.min. však po přesné nahrávce Lukáše Záplaty krásně zavěsil Josef Široký, který odehrál supr zápas, snižuje na 3:2 a zadělal tak na pořádné drama. V prvém poločase pak stojí ještě za zmínku šance domácích, kdy Tomáš opět krásně chytá hlavičku od domácích. Druhý poločas začal ve znamení tlaku domácích, kteří si nechtěli nechat vzít vítězství a chtěli vsítit rozhodující gól a ve 48.min. a poté v 49.min. v jasných šancích nejdříve střílí nad a poté Tomáš chytá. Když prvních 5.min. druhé půle domácí gól nedali, hra se opět začala vyrovnávat a v 51.min. Josef Široký nepřekvapil domácího branaře pěkným lobem. Následně Tomáš Wonka chytá v 52.min. a v 53.min. šance domácích. Na druhé straně nedali své šance Tomáš Kaplan a Petr Holubec. Potom ale přišla 66.min. kdy Petr Holubec nádherně srovnává na 3:3 a nikdo z přítomných domácích nevěří tomu, co se na hřišti děje. Když se následně v 68.min. po krásné střele Petra Šťovíčka sokolíci ujímají vedení 3:4, domácí hráči "kolabují". Do konce zápasu se již nedostali z křeče a snaha o vyrovnání většinou končila nepřesnými přihrávkami, nebo v rukách Tomáše Wonky, jako loženka v 73.min. V dalším průběhu zápasu již na rozdíl od předešlých utkání sokolíci kontrolují hru a dokonce ještě v 83.min Josef Široký zahazuje vyloženou šanci. A když už se zdálo, že utkání takto skončí v 86.min. Josef Široký dokonal zkázu domácích a dokončil dokonalý obrat v zápase - 3:5. Do konce utkání pak hostující borci již domácím nepovolili nic a tak si překvapivě odváží z Kocbeří zaslouženě cenné 3.body. Závěrem bych chtěl poděkovat za Fans všem hráčům za předvedený výkon a že se nevzdali po fatálním začátku. Proto s Vámi jezdíme a je vidět, že jste ještě nezapomněli hrát pořádný fotbal. Díky Vám za to a přejeme, aby Vám to vydrželo i v sobotu 29.10.2011 kdy v 14:30 hodin, v důležitém utkání hostíme tým Bohuslavic.

Komentář hostů:

Mladší přípravka: Kocbeře – Staré Buky 1:11 (1:6), 1:10 (0:5).

23. října 2011 v 16:17 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Mladší přípravka: Kocbeře - Staré Buky 1:11 (1:6), 1:10 (0:5).

Hosté přijeli na zmrzlé hřiště do Kocbeří jako lídr tabulky a favorit. Už od začátku prvého poločasu bylo jasné, že svou úlohu jistě zvládnou. Už v prvé minutě Pavel Štraser otevřel skóre zápasu 0:1. Hosté sice ve 3.min. po hrubé chybě v obraně vyrovnali na 1:1, ale to bylo v prvé půli z jejich strany vše. Už v 6.min. Tomáš Herman napravil svou chybu a zvýšil na 1:2. I dále byli hosté lepším celkem a i proto v 8.min. Pavel Štraser zvýšil na 1:3. Poté v 9.min. Jan Gruz svým premiérovým gólem zvyšuje na 1:4. V 10.min. domácí mohli zahrozit z rohového kopu, ale šanci promarnili a branku neohrozili. Ve 12.min. se pěknou střelou z boku trefil Radek Procházka - 1:5 a v 17.min. upravil skóre prvé půle opět Pavel Štraser po rohu Tomáše Hermana na 1:6. Ve druhém poločase se chvíli hosté hledali, ale z prvé akce se krásnou střelou z dálky trefil Tomáš herman - 1:7. Ve 3.min. si poté domácí dávají vlastní gól - 1:8. V 7.min. poté opět pěknou střelou z boku zvyšuje Radek Procházka - 1:9 a v 8.min. po chybě obrany opět Radek procházka - 1:10. V 15.min. se domácí dostali k prvé akci před hostujícím branařem, ale střela skončila vedle branky. Zápas už se poté dohrál ve znamení zahazování šancí hostů a v 19.min. upravil na konečných 1:11 po samostatné akci Tomáš Nýč.
Druhý zápas začal opět ve znamení tlaku hostů, kdy už v 2.min. si domácí dali vlastní gól 0:1. Ve 3.min. Radek Procházka opět využil chyby branaře při výkopu a zvýšil na 0:2. V 6.min. Tomáš Herman pěknou střelou -0:3. 10.min. Vojta Slavík po chybě v obraně domácích zvyšuje na 0:4. V 11.min. se hosté dostali k prvé akci, kdy střelu však branař hostů chytá. V 16.min. poté Radek Procházka pěknou střelou podél branaře uzavřel skóre prvé půle na 0:5. Druhý poločas začal ve znamení vyrovnané hry, která se odehrála ve středu hřiště. Až v 5.min. po chybě branaře domácích Tomáš Herman zvyšuje - 0:6. V 7.min. Tomáš Nýč opět po chybě v obraně a důrazem upravuje na 0:7. V 8.min. Pavel Štraser po samostatné akci střílí na 0:8. V 11.min. Opět Tomáš Nýč pěknou střelou z dálky zvyšuje - 0:9 a v 15.min. opět Tomáš Nýč krásným lobem přes branaře - 0:10. Když už se zdálo, že hosté druhý zápas vyhrají "bez ztráty kytičky", domácí se dostali do své prvé akce u brány, kde po chybě stanovili konečný výsledek 1:10. Závěrem bych uvedl, že toto byl opět profesorky zvládnutý zápas a to i díky pokynům trenérům. Jen tak dál kluci držíme palce.
Statistiky gólů: první zápas - 3x Pavel Štraser, 3x Radek Procházka, 2x Tomáš Herman, 1x Jan Grus a 1x Tomáš Nýč, -druhý zapas: 3x Tomáš Nýč, 2x Tomáš Herman, 2x Radek Procházka, 1x Vojta Slavík a 1x Pavel Štraser.

Konečně supr den Bukovské kopané !!!!!

22. října 2011 v 18:35 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže máme za sebou supr den pro všechny příznivce Bukovské kopané !!!!!

Mladší přípravka:
Kocbeř-Staré Buky 1:11 (1:6), 1:10 (0:5)
a muži !!!!!
Kocbeř-Staré Buky 3:5 (3:2) - předběžně upozorňuji, že Sokolíci po 10.min. prohrávali 3:0 !!!!

Podrobný report bude zítra, omlouvám se ale DNES OSLAVUJEME !!!!!

TIP NA VÍKEND 21.-23.10.2011

18. října 2011 v 18:39 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tímto Vás všechny zvu na supr VEPŘOVÉ HODY, které se uskuteční dne 21.-23.10.2011 a to na "naší" Rybářské baště SEVERCE. Kdo se chce dobře najíst a pobejt v příjemném prostředí, no a možná trochu zachrochtat, dorazí
Reservace míst na tel. 724-222-984. Za Fan Club Vám přeji dobrou chuť.

Utkání v sobotu 22.10.2011

18. října 2011 v 18:35 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže příští utkání se uskuteční dne 22.10.2011 a obě na Kocbeřském pažitu:

- Přípravka se v 10:00 hod. představí stále jako lídr tabulky a bude se snažit porazit mužstvo Kocbeře. Doufám, že alespoň někdo příjde povzbudit naše borce.

- Muži se utkají od 15:30 hodin v dalším důležitém utkání opět s mužstvem Kocbeře, takže kdo ještě nezavrhl Sokolíky přijde povzbutit náš tým.

Staré Buky – Podhůří A 2:4 (2:0)

18. října 2011 v 14:11 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Podhůří A 2:4 (2:0)
No úvodem snad napsat jen, že další hororové utkání máme za sebou a série prohraných utkání je na 4. zápase. Utkání začalo ve znamení převahy hostů, kteří již ve 2.min. vyzkoušeli pozornost našeho gólmana Tomáše Wonky, který se nedal překvapit. Další šance přišla v 11.min., kdy však hostující hráč pálil vedle naší brány. Domácí Sokolíci se dokázali prosadit až ve 20.min., kdy se však z přímého kopu netrefili do svatyně. Ve 25.min. však po dalším přímém kopu domácích a k radosti domácích fandů si míč sráží do branky hostující hráč 1:0. I nadále se hrál rychlý fotbal, kdy se hosté nechtěli smířit s vývojem utkání. Ve 32.min. zahrávali hostů 3 rohy za sebou, ale bez gólového efektu. Naopak ve 36.min. mohl skóre zvýšit Tomáš Kaplan, ale tutovku namířil vedle tyče. Dále se hra přelévala z jedné strany hřiště na druhou, kdy za zmínku dále stojí hlavička hostů, ve 38.min., kterou Tomáš chytá. Ve 42.min. naopak Jarda Zbořil pěknou střelu opět namířil vedle branky hostů. Potom však přišla 44.min. kdy selhala domácí obrana čehož využil Tomáš Kaplan a zvýšil na 2:0, jak skončil i první poločas. V této chvíli jen málo kdo věřil, že by soupeř mohl utkání zvrátit. Ovšem nástup druhé půle byl zase katastrofální. Aktivní hosté již ve 46.min. po chybě v obraně snížili na 2:1 a bylo zaděláno. Hosté vycítili šanci a v 55.min. dokončili zvrat pěknou hlavičkou na 2:2. V této chvíli se domácí začali snažit, aby strhli opět vedení na svou stranu, z čehož plynuly rychlé protiútoky hostů do otevřené obrany. Za zmínku zde stojí 65.min, kdy rozhodčí odmával 2x ofsajd domácím, při rychlých akcích, které byly více jak sporné. A tak když domácí nedali své šance, přišel jak jinak než trest v 69.min. kdy po rychlé akci bylo dokonáno a hosté se ujali vedení 2:3. Dále se hra vyrovnaně odehrávala na obou polovinách hřiště, ale bez gólového efektu. V 90.min. však hosté upravili dílo zkázy na konečných 2:4. No co dodat, srdce Bukovského fandy opět zaplakalo a musíme se s tím smířit. Stále věřím v sílu našich kluků, že to nevzdají a budou bojovat dál, i když jinde, než jsme si před sezónou přáli. Fan club Vám věří a doufá v obrat. I když vím, že to nebude jednoduché na hřišti příštího soupeře v Kocbeřích, kam zajíždíme 22.10.2011 od 15:30 hod. Fans budou s Vámi a věříme, že se zvednete.

Mladší přípravka: Staré Buky - Hostinné 4:0 (2:0), 5:1 (3:1).

18. října 2011 v 13:35 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Další z vítězných zápasů mají za sebou naši nejmladší. Bez nemocného Radka Procházky začali prvé utkání na zmrzlém trávníku, s teplotou -5 st. C, ale se sluníčkem v zády trochu rozpačitě. Až ve 4. Min se dokázal prosadit v obraně samostatnou akcí Tomáš Nýč a bylo to 1:0. V další části se hra odehrával zejména ve středu pole. Až v druhé části poločasu se začali prosazovat domácí. Nejdříve opět aktivní Tomáš Nýč střílel vedle branky a v 19.min. nakonec Tomáš Herman po pěkné samostatné akci zvýšil na 2:0. V druhém poločase domácí opět začali na půl plynu a byla z toho akce hostů, kdy Adam Merta vychytal v 5.min. soupeře. Naopak z protiútoku se opět ze samostatné akce prosadil Tomáš Nýč a zvýšil na 3:0. Od této chvíle byli domácí lepším týmem, kdy na hřišti byl zejména vidět Tomáš Nýč a Tomáš Herman. V 16.min. gólman hostů chytá 2 střely domácích. Konečné skóre uzavřel v 11.min. opět Tomáš Nýč pěknou střelou na 4:0
Druhý zápas začal oproti obvyklému koloritu tlakem domácích, už v 1.min. mohl skórovat Tomáš Herman, ale ještě netrefil. Z následné domácí akce po krásné přihrávce Tomáše Hermana otevírá skóre prvním gólem Pavel Štraser 1:0. Poté se začali prosazovat i hosté v ojedinělých útocích, kdy největší šanci měli v 6.min, kdy z přímého kopu ovšem nedali. Z následného protiútok potom Pavel Štraser mířil vedle. V 8.min. se však Pavel Štraser prosadil a zvýšil na 2:0. V 9.min. však hosté ukázali také svou sílu a po pěkné akci snížili na 2:1. I nadále jsme však měli více ze hry, přičemž snaha končila většinou vedle branky hostů. Až v 15.min. Pavel Štraser dotlačil míč do branky a zvýšil na 3:1. Ve druhém poločase hned v první minutě Tomáš Nýč zvyšuje na 4:1 a když ve 2.min. zvýšil Tomáš Herman na 5:1, bylo rozhodnuto. Zbytek posledního poločasu dvojzápasu se poté nesl v poklidném duchu, kdy se již žádný hráč nedokázal prosadit a tak druhé utkání skončilo 5:1.
Takže další zápas bude předzápasem mužů a uskuteční se 22.10.2011 od 10:00 hod. na hřišti v Kocbeři, tak se přijďte podívat.
Statistiky gólů: první zápas - 2x Tomáš Nýč, 2x Tomáš Herman, -druhý zapas: 3x Pavel Štraser, 1x Tomáš Nýč a 1x Tomáš Herman.

foto ze zápasu:

Nábor fotbalistůů

12. října 2011 v 21:41 | Zoli

Utkání v sobotu 15.10.2011

12. října 2011 v 20:00 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže příští utkání se uskuteční dne 15.10.2011 a obě na Starobuckém pažitu:

- Přípravka se v 09:00 hod. představí jako lídr tabulky a bude hostit mužstvo Hostinného. Doufám, že příjdete povzbudit naše nejmladší.

- Muži se utkají od 15:30 hodin v důležitém utkání, dá se říci již v boji o záchranu, s mužstvem Podhůří A, takže přijďte povzbutit náš tým v těžkých dobách.

Horní Staré Město - Staré Buky 11:0 (5:0)

8. října 2011 v 21:17 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Nevím úvodem, co bych k danému zápasu uvedl, snad jen to, že takovýto zápas jsem ještě neměl a doufám, že už nebudu mít možnost komentovat. Takže Sokolíci přijeli k zápasu v dobré sestavě. Pouze Fan club byl značně oslaben a přijel ve "3 pozůstalých". Hosté překvapivě začali v dobrém stylu a v úvodu byli vyrovnaným soupeřem. Už v 1.min. mířil mimo Aleš Vilám. Další akci si hosté vytvořili v 11.min. kdy se po nahrávce Holubce nejdříve neprosadil a poté po zpětné přihrávce mířil hlavou vedle Josef Široký. Ovšem z následného protiútoku však hosté pěknou kombinací otevřeli skóre 1:0. Od této chvíle se domácí začali více prosazovat a měli více ze hry. Ve 20.min. domácí po hrubce ve středu pole nedokázali využít situace a pálili vedle. Ve 23.min. hosté zahrávali rohový kop, kdy Roman Nývlt mířil vedle tyče. Z následného protiútoku likvidoval šanci brankář Tomáš Wonka. Za zmínku ještě stojí hlava Holubce ve 26.min., kdy mířil do náruče domácího gólmana. Poté již začal kolotoč domácích, kteří zcela ovládli hru. Nejprve v 28. a 29.min. Tomáš Wonka vychytal jejich šabce, ale v 30.min. rychlým protiútokem domácí zvyšují na 2:0. Následně v 33.min. po další pěkné akci zvyšují na 3:0. Další úder domácích přišel ve 38.min. 4:0 a v 43.min. 5:0. V tuto chvíli, už asi málo kdo věřil v přijatelné skóre. Takto skončil i první poločas. Druhý poločas však začal tak, jak skončil první, jasnou převahou domácích. Už v 47.min. Tomáš Wonka chytá šanci domácích. O minutu později však po hrubé chybě Pavla Korce musí kapitulovat a je to 6:0. Od této chvíle ztichlý Fan Club jen sledoval koncert domácích a marnou křeč Sokolíků. Za zmínku snad stojí jen 53.min., kdy Suk po pěkné akci z pravé strany střílí do brankaře domácích, který vyráží na roh. Od této chvíle však nemám co komentovat. Domácí již v poklidném tempu si hlídali výsledek a naopak s přehledem v 55., 69., 73., 79. a 80.min. upravili konečný výsledek na neuvěřitelných a ostudných 11:0. Co závěrem dodat, nemám slov o utkání, kde jsme prohráli rozdílem několika tříd. Za dobu co jsem ve Fan Clubu jsem zažil hodně, ale toto bylo i na mne dost velké sousto a na konci jsem opět nenacházel slov. Nevím, co bylo příčinou této okresní ostudy, ale srdce fandy dostalo tvrdě na frak. No nic musíme se již zaměřit na soupeře nám blízkým, vzhledem k propadu na poslední místo tabulky, a to už v sobotu 15.10.2011 v 15:30 hod., kdy hrajeme doma s Podhůřím. Chlapi zapomeňte a pojďte hrát dál, ukažte že umíte hrát fotbal, my budeme s Vámi.

Foto soupeře:

Mladší přípravka: Žacléř – Staré Buky 1:7 (0:2), 1:8 (0:2).

8. října 2011 v 21:11 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Mladší přípravka: Žacléř - Staré Buky 1:7 (0:2), 1:8 (0:2).

Tak máme za sebou další z vydařených utkáních našich nejmenších a to na půdě druhého celku tabulky. První zápas se nesl ve znamení neproměnění i těch nej. Vyloženějších šancí malých Sokolíků. Už ve druhé minutě se v šanci objevil Pavel Štraser po nahrávce Radka Procházky, ovšem střela mířila přímo na brankaře. O minutu později domácí gólman a obrana zlikvidoval 3x střelu mezi tyče. Až v 5.min. se krásně trefil Tomáš Nýč a otevřel skóre 0:1. Domácí si v prvním poločase vytvořili jen jednu šanci a to v 8.min. kdy však po pěkné akci mířili vedle tyče. Dále se obraz hry neměnil, neustálý tlak hostů, kdy šance končili buď mimo bránu, nebo v náručí domácího gólmana. Až v 15.min opět Tomáš Nýč rozvlnil síť domácí branky a bylo to 0:2, což byl i výsledek prvé půle. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kdy však hosté začali i šance "občas" proměňovat. Do 15.min druhé půle se postupně trefil v 1.min. Pavel Štraser, ve 3.min. Radek procházka, ve 4. a 8.min. potom Tomáš Nýč a v 15.min. Patrik Vítek. Domácí pak v 15.min. po akné akci snížili na konečných 1:7.
Druhý zapas začal ve stejném duchu jako první. Řada nepřesností a nedůraz v koncovce však do 7.min. nevedl ke vstřelení gólu. Až poté se strefil po teči domácí obrany Tomáš Nýč a otevřel skóre na 0:1. Domácí se dostali do první šance až v 14.min., kdy náš brankař tečoval na rohový kop, po kterém obrana závar před brankou vyřešila odkopem. Zde přišla překvapivě 5.-ti minutovka domácích kdy měli více ze hry a hrálo se před naší brankou, ale bez gólového efektu. Až ve 20.min. poté opět Tomáš Nýč pěknou střelou zvýšil na 0:2, konečné skóre prvé půle. Ve druhém poločase poté už naši opět dominovali a jak jinak zahazovali vyložené šance. Postupně se jim však dařilo navýšit skóre góly ve 2.min. a 3.min. Pavlem Štraserem, po pěkných akcích, dále v 6.min. Patrik Vítek důrazem v obraně vsítil gól na 0:5.. V 8.min. poté domácí snížili po pěkné akci na 1:5, ale to bylo z jejich strany vše. Naopak Sokolíci v 11.min. Tomášem Nýčem, v 12.min. Pavlem Štraserem a v 13.min. Tomášem Nýčem po krásném úniku upravili konečné skóre na 1:8. Díky kluci, supr fotbal a i přes několik nepřesností, jste byli jasně lepší.
Statistiky gólů:
-první zápas - 3x Tomáš Nýč, 2x Radek Procházka, 1x Pavel Štraser a 1x Patrik Vítek,
-druhý zapas: 4x Tomáš Nýč, 3x Pavel Štraser, 1x Patrik Vítek.

!!! POZOR ZMĚNA !!!

7. října 2011 v 12:51 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Pozor změna utkání mladší přípravky !!!!!
V sobotu 8.10.2011 zajíždí ml. přípravka na horkou půdu do Žacléře, kde začínají až od 11:15 hodin !!!!!!!! Proto kdo se jedete podívat, můžete si přispat Mrkající

Další zápasy v sobotu 8.10.2011

5. října 2011 v 15:04 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Vážení přátelé nejen Bukovské kopané.

V sobotu 8.10.2011 zajíždí ml. přípravka na horkou půdu do Žacléře, kde začínají od 09:00 hodin. Přijďte je povzbudit, jako první mužstvo tabulky.

Mužstvo mužů zajíždí v sobotu 8.10.2011 k těžkému zápasu na půdu prvního celku tabulky Horního Starého Města, kde začínají od 16:00 hodin. Přijďte je povzbudit v těžkých dobách.

Staré Buky – Dolní Kalná A 1:5 (0:2)

3. října 2011 v 19:06 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Dolní Kalná A 1:5 (0:2)
Tak máme za sebou další utkání, které se myslím dalo zvládnout daleko lépe, i když se hrálo s do té doby druhým celkem tabulky. Utkání se hrálo za krásného skoro letního počasí, za povzbuzování Fan clubu. Domácí Sokolíci od úvodního hvizdu naznačili, že nechtějí hrát druhé housle a snažili se o útočnou hru sice první náznak šance měli hosté již v prvé minutě ale poté již domácí měli navrch. První šanci zahodili v 11.min. a následně se v 15.min. po faulu v pokutovém území kopala penalta. Tuto však jinak výborný exekutor Aleš Vilám špatně kopl a tedy chytá branař hostů. Po té zmrazení domácí nechávají hrát hosty, kteří mají ve 20.min. velkou šanci, kdy 2.střely vychytal Tomáš Wonka. Vzápětí z protiútoku mohli domácí korigovat, ale branař hostů chytá. Poté se hra vyrovnala, přičemž ještě ve 31.min. ve vyložené šanci Tomáš Kaplan míří vedle tyče. Poté již přišla hluchá 5. minutovka, kdy se hosté ve 32.min. po hlavičce ujímají vedení 0:1 a následně v 37.min. upravují na 0:2, když se nečekaně ujal tečovaný centr, který skončil za Wonkovými zády. Takto následně skončil i první poločas. V této době ještě nikdo neházel flintu do žita, natož fan club se svým bubeníkem. Začátek druhé půle však opět vyšel lépe hostům. Než jsme se rozkoukali, přišla 52.min., kdy se nádherně trefil hráč hostů z přímého kopu, kdy obstřelil zeď a o tyč skóruje 0:3. Poslední hřebík však hosté zaťali o minutu později, kdy po hrubé chybě v obraně zvyšují na 0:4. Od té doby již hosté hlídali výsledek a na skóre nezměnili nic ani vyložené šance domácích ve 59.min. , 69.min. a 76.min. Naopak přišla 77.min. opětovně chyba v obraně a poté nutný faul ve vápně a hosté zvyšují stav z penalty na 0:5. Hrozivě vypadající skóre, až velmi kruté, alespoň upravil nádhernou střelou z dálky v 85.min. Lukáš Záplata na konečných 1:5. No co říci závěrem, myslím, že neproměněná penalta a šance z prvé půle rozhodly a dále značně hodně nepřesností v nahrávkách. No nedá se nic dělat, musíme jít dál a bojovat již o spodní patro tabulky v těžkém utkání s vedoucím mužstvem Horního Starého Města dne 8.10.2011 v 16:00 hodin. Doufám, že nás změna počasí zastihne v dobrém rozmaru. Hlavy vzhůru a jedem dál chlapi.