Vítěz Okresního přeboru Trutnov - sezóna 2016-2017.

Leden 2012

Krkonošská Zimní liga 2012

17. ledna 2012 v 18:47 | rzolman |  - Krkonošská Zimní liga 2012
- Staré Buky - Bílá Třemešná 0:3 (0:2)
15.1.2012. První utkání se neslo ve znamení značně obměněné sestavy a do branky zaválo Fandu Stehlíka. Soupeř přijel na zasněženou umělku s mladšími hráči a na hřišti to bylo znát. Prvních 15.minut Sokolíci drželi se soupeřem krok a hra se odehrávala především ve středu pole. Později soupeř začal mít převahu, což se projevilo v 17.min. kdy jsme po hrubé chybě ve středu pole inkasovali první gól 0:1. Ve 35.min poté po špatném rozehrání na soupeřově půlce a rychlém brejku hostů do rozhozené obrany, zvýšili na 0:2. Ve druhém poločase se hrálo převážně na naší polovině, přičemž soupeř zahodil několik slibných šancí. Využil až hrubé chyby naší obrany ve 12.min. kdy zvýšil na 0:3. V posledních 10.-ti mutách již uklidnění hosté nechali hrát Sokolíky, kteří se usadili na jejich polovině, přičemž vyvrcholení byl pokutový kop v 37.min. Tento však jak je u nás zvykem Fanda neproměnil a následnou dorážku Slavka poslal mimo svytyni hostů. Tak skončil i celý zápas 0:3. Myslím, že na zasněžené umělce a s promrzlým Fan clubem byla hra našeho celku na první zápas docela slušná. Uvidíme příště.
Foto se Vám zobrazí klinutím na obrázek Mrkající

- Staré Buky - Mladé Buky 2:4 (1:1)
22.1.2012. Další utkání zimní příparvy se odehrálo za přijatelnějšího počasí než minulý týden. S hráči Mladých Buků začali sokolíci celkem vyrovnaně. V prvních minutách prvé půle se toho na hřišti moc nedělo, i když se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez vyložených šancí. První udeřili Sokolíci, když v 17.min. po závaru před brankou hostů Vilám ml. Vstřelil první branku zápasu 1:0. Po pěti minutách však soupeř po chybě v obraně srovnal po pěkném centru a dorážce v malém vápně 1:1. Tento stav vydržel do konce půle. Na začátku druhého poločasu měli Sokolíci v první minutě 2 šance na skórování, ale střídajícího branaře hostů nepřekonali. Naopak hosté po rychlé akci strhli vedení na svou stranu v 2.min. 1:2. Sokolíci stihli ještě o pět minut později vyrovnat opět Vilámem ml. na 2:2. Dalších 10min. hry bylo celkem vyrovnaných, kdy hosté však častěji ohrožovali branku, kterou strážil Fanda Stehlík. Zlom přišel v 21.min., kdy ve vápně zahrál rukou Široký a hosté se z pokutového kopu opět ujali vedení 2:3. V dalších minutách se Sokolíci ještě pokusili ohrozit branku soupeře, ale bez gólového efektu. Naopak hosté v 31.min. zvýšili po pěkné akci na 2:4 a o zápasu bylo rozhodnuto. Zbylé minuty se dohrávali ve volném tempu, kdy hosté byli většinu času na polovině Sokolíků.
No, druhé utkání bylo rozhodně lepší jak to prvé, hlavně první poločas, ale určitě je stále co zlepšovat. Za týden se utkáme s týmem Janských Lázní, tak uvidíme.
Foto se Vám zobrazí klinutím na obrázek Usmívající se

- Staré Buky - Janské Lázně 1:2 (0:1)
29.1.2012. Další kolo Zimní ligy zastihlo po nedorozumění Fan club až na začátku druhého poločasu tohoto zápasu. V této chvíli byl byl stav 0:1 ve prospěch Janských Lázní. Začátek druhé půle však byl ve znamení tlaku Sokolíků a min. 3 tutových šancí, které však neproměnili. Naopak hosté v 15.min. udeřili , kdy z rohového kopu zvýšili na 0:2. I nadále jsme byli lepším celkem, ale koncovka je to, co našim Sokolíkům bude dělat asi opět problém. Prosadit jsme se dokázali až ve 24.min. kdy Lukáš Záplata přesnou střelou k tyči nedal Jardovi Dvořákovi v brance hostů šanci. Ve zbývajícím čase se už skóre nezměnilo a tak si odvážíme další porážku.

- zápas Staré Buky - Lánov odložen pro velké mrazy.

- Staré Buky - Mostek 3:11 (1:7)
11.2.2012. Tento zápas se spíše asi hrát neměl. Můj komentář nebude vůbec dlouhý, protože výsledek hovoří za vše. Sokolíci nastoupili v 9 hráčích a s Fandou Stehlíkem v brance. Až od 11.min. prvého poločasu hráli jen v 11.Celkem drželi s hosty krok do 20 min. prvé půle do stavu 1:2, kdy zahodili i pár šancí a z penalty se kupodivu za nás trefil nestor Roman Nývlt. Poté už jen skóre narůstalo v náš neprospěch. Hosté hlavně trestali chyby v obraně a z rychlých brejků, kdy se naši nestíhali vracet zpět. Druhá půle pokračovala ve stejném obrazu jako první. Za nás se ještě trefil ve 21.min. Michal Slavka na 2:8 a v poslední minutě nám hosté darovali vlastní gól na 3:11. Není tedy dál o čem psát a doufám, že Fan club nebude mrznout u takovéhoto fotbalu. Snad jen poslední zmínka, zahazování šancí je asi naše přednost kluci Křičící.

Staré Buky-Poříří 6:3 (2:1)
18.2.2012-"Opakovaný" zápas barážového utkání s Poříčím se odehrál v rámci Zimní ligy v dopoledních hodinách. Na místo jsem se dostavil za stavu 2:1 pro Sokolíky, kdy skóroval Ruml a takto skončila prvá půle. Ve druhé půli byli Sokolíci lepším týmem, což se projevilo na zvýšení skóre Rumlem na 3:1 a Záplatou na 4:1. Poté Sokolíci polevili a chybou ve středu hřiště zaplatili gólem 4:2. Poříčí vycítilo možnost o korigování zápasu, ale po chybě v obraně opět Ruml skóroval na 5:2. V závěru druhé půle ještě hosté přeci jenom skórovali na 5:3, ale poslední slovo měl Sedlařík, který po pěkné akce uzavřel skóre na konečných 6:3. Co dodat, první výhra byla zasloužená a ještě více chutnala, když jsme porazili do té doby neporažené Poříčí. Hodně zdaru do dalších zápasů, za podpory Fan clubu.

Staré Buky - H.S.M. 1:0 (1:0)
25.2.2012- Tak máme za sebou jeden zatím z nej. výkonů našich Sokolíků. První šanci zápasu měli sice hosté v 6.min. kdy nastřelili tyč Wonkovi barnky, ale poté už v prvé půli hráli jen naši. V 10.min. orazítkoval tyč H.S.M. Sedlařík a i nadále jsme měli překvapivě navrch. V 18.min. a ve 24.min. ještě k tomu nebyly uznány góly Sokolíků po údajném faulu na branaře a postavení mimo hru. Za pravdu poté bylo učiněno v 30.min., kdy po faulu se kopala penalty, kterou proměnil Sedlařík a vedli jsme 1:0. Druhý poločas začal ve znamení tlaku H.S.M., který však končil mimo brnaku nebo v rukách spolehlivého Wonky. Postupně se hra vyrovnala a protože již mnikdo něproměnil sé šance, utkání se dohrálo za překvapivého výsledku 1:0, pro Sokolíky. Jen tak dále hoši, jsme s Vámi :-D.

Staré Buky - Lánov 6:3 (4:1)
10.3.2012-Dohrávka zimní ligy začala v pozdním večerním čase pod umělým osvětlením. Od začátku se hosté snažili vyvinout tlak. První ale uděřili Sokolíci a to v 2.min. po rychlé akci 1:0. Ve 13.min. se kopala penalta po faulu v pok. území Lánova, exekuci zvládl Lukáš Záplata na výbornou a bylo to 2:0. V následujících minutách se hra vyrovnala, kdy jsme byli nebezpečnější a dokonce zahazovali dost šancí. V 16.min. zahodil tutovku navrátilec Jan Prokop, ale ve 29.min. se již neminul Vilám ml. a bylo to 3:0. Tentýž hráč opět ve 36 min. zvýšil na 4:0 po pěkné akci. V závěru poločasu Sokolíci polevili a po lehkovážné chybě v obraně Lánov skóroval v 38.min. na 4:1. Ve druhé půli jsem nechali aktivitu na kopačkách hostů, kteří se tlačili dopředu, ale opět uděřili Sokolíci v 3.min. po nádherné rychlé akci kdy Živný skóroval na 5:1. Hosté se nevzdávali a dále byli v druhé půli lepším týme. Wonka chytá v 9.min. tutovku, ale ve 12.min. už musí kapitulovat 5:2. V dalším průběhu hry se hra trochu vyrovnala, bez proměněných šancí. Ke změně došlo v 32.min., kdy se konečně prosadil Aleš Vilám na 6:2 a v samém závěru hosté již jen kosmeticky upravili výsledek na 6:3. No krásná tečka závěrem zimní ligy. No za Fan club Vám přeji úspěšnou jarní část sezóny a záchranu v OP. My budem s Vámi.