Červen 2012

Letní přestávka

20. června 2012 v 21:50 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Vzhledem k letní přestávce zde nebude asi taková aktivita, jako v případě sezóny. Doufám, že na podzim při začátku sezóny se zde opět uvidíme a pokecáme Smějící se. Když bude něco nového budu zde informovat.
Za Fan club bych chtěl ještě poděkovat nejlepšímu střelci Janu Prokopovi, který jen za jaro vsítil nádherných 15. gólu a velkou měrou tak přispěl k záchraně. Samozřejmě velké díky patří všem hráčům, kteří tuto sezónu za Staré Buky absolvovali.

S pozdravem za Váš fans Rostislav Zolman Překvapený.

Ps: Jinak jste zváni na baráž !!!!!!!

Staré Buky - Svoboda nad Úpou 3:2 (0:1)

17. června 2012 v 22:11 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

16.6.2012. Poslední pro Buky důležité utkání sezóny 2011-2012 se odehrálo na Bukovském pažitu za úmorného vedra, ale za podpory fans Starých Buků. Prvý poločas se odehrál ve vlažném tempu a ve znamení značných nepřesností. První šanci měl na kopačce Jan Prokop, ale po rohu nestihl tečovat balón správným směrem. V 5.min. zas Lukáš Záplata poslal slabou střelu na branku hostů, kdy s touto si poradil hostující gólman. Poté se začali osmělovat a hlavně hrozit i hosté. V 6.min. nedokončili slibný útok na domácí svatyni. O minutu později střílí nad Wonkovu branku. Od té doby bylo jasné, že zápas nebude jednoduchý. V 8.min. Michal Slavka hlavou střílí nad branku hostů, po přímém kopu Jardy Zbořila. V 10.min. opět Lukáš Záplata střílí mimo branku. Hosté však snahu oplatili vzápětí, kdy ze slibných akcí 2x střílí vedle Wonkovi branky. V 17.min. se ukázal střelec Jan Prokop, ale tentokrát se trefil přímo do náručí hostujícího branaře. Zápas ve vyrovnaném tempu ale hosté začali se šancemi převažovat, když v 19.min. lobem překonali Wonku, ale střela šla nad jeho branku. Zamrazilo nás až ve 20.min., kdy hosté nastřelují břevno a odražený míč Lukáš Záplata odkopává. Bukovští se snažili zahrozit v 24.min. kdy tutovku Jan Prokop, kdy po pěkném centru Jardy Zbořila trefuje opět branaře, který vyráží na roh. Vzápětí však hosté opět hrozí po nedorozumění v obraně, kdy zachraňuje Wonka. Ovšem studená sprcha přišla v 28.min., kdy po rychlém brejku hostů je Wonka bezmocný a podél těla se balón kutálí do sítě 0:1.I po obdržené brance se nedá upřít snaha Bukovským o změnu skóre, ale veškeré šance končili tam kde neměli. Ve 32.min. Lukáš Záplata opět střílí nad a z stereotypu nevyšel ani v 38.min. Aleš Vilám, opět střílí nad. Na druhé straně aktivní hosté v 39.min. málem využili špatného odkopu Bukovské obrany a střelu Wonka vyrazil nad branku. V závěru prvé půle se ještě domácí snažili o vyrovnání, ale akce Jana Prokopa a Jardy Zbořila skončili mimo branku. A tak se šlo do kabin za stavu krutého, ale na druhou stranu asi zaslouženého 0:1, kdy tedy tempo bylo asi úměrné počasí a fanoušci čekali, co se bude dít ve druhé půli. A to co se stalo se opravdu v Bukách nevidělo v této sezóně. Už v 46.min. nastartoval domácí a zvrat aktivní Jarda Zbořil, kdy pěknou střelou vyrovnal na 1:1. Hosté však nechtěli zápas jen tak odehrát a v 52.min. zahrozili střelou nad branku Tomáše Wonky. Vzápětí opět po ztrátě ve středu hřiště a rychlém protiútoku opět netrefují Wonkovu branku. A potom přišla z čista jasna supr rána Pavla Korce v 61.min. a k překvapení všech skončila v brance hostů 2:1. V 64.min. zatrnulo fanouškům při chybě obrany, ale hosté opět střílí nad branku Tomáše Wonky. Na druhé straně opět Jan Prokop zahodil tutovku a střílí v tutové šanci vedle branky hostů. Již se zdálo, že domácí si zápas udrží do konce po kontrolou, ale přišla 76.min. a z přímáku hostující brán prostřelí vše co mu stojí v cestě 2:2. I tento výsledek stačil domácím minimálně k baráži pokud by Bohuslavice vyhráli, ale snažili se o změnu skóre a tedy jisté záchraně. To se nepovedlo v 76.min. Prokopovi, který v jasné šanci trefuje pouze vedle hostující branky. A pak to přišlo !!! Nádherný moment a 86.min., kdy se poprvé v sezóně trefuje a tudíž rozhoduje o záchraně bez výsledku ostatních utkání Martin Pavlišta a je rozhodnuto - 3:2. Do konce utkání se již skóre nezměnilo a tak mohli domácí hráči, za hlasitého povzbuzování Fan Clubu oslavovat udržení Okresního přeboru pro Staré Buky i pro příští rok.
Chlapi, za Fan club Vám chci poděkovat hlavně za závěr sezóny, kdy jste to nevzdali a bojovali, i když to nebylo zrovna lehké. My jsme byli u toho a víme a doufám, že budeme i v příští sezóně jezdit s Vámi !!!!!
Ps: Pavle, jsou tady lidi a hlavně Fans, který stojí za tebou a věříme, že vytrváš a s tebou i tato supr sestava. Poslední výkop byl super, ale závěr, na kterém jsem již nebyl přítomen mne hodně mrzí a věřím, že ty i ostatní hrajete fotbálek pro diváky a hlavně Váš Fan club a my nebudem muset jezdit fandit jinam L My jsme Fan club TJ Sokol Staré Buky a tím by to i skončilo, pokud nebudete chtít vy, chlapi. Tedy doufám, že na podzim se uvidíme a hlavně uslyšíme, hlavně po tom nádherném a dramatickém konci.

Foto ze zápasu a posledního výkopu:
Jo a díky p. Hartmanovi, zde supr fotečky ze zápasu :-D Jo se pozná kdo má supr foťáček :-D

Také bych chtěl poděkovat panu Ožďanovi za přípravu mňamky na posledním výkopu.

Mladší přípravka: Staré Buky - Rudník 4:0 (1:0), 6:5 (2:3)

16. června 2012 v 15:41 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

16.6.2012. Utkání s názvem Mistrovské? Ano to se uskutečnilo na Bukovském pažitu. Přípravka před vlastním zápasem převzala z rukou p. Pilného za OFS Trutnov medaile a pohár za první místo ve své soutěži a za to jim gratulujem :-D Jinak první zápas začal ve znamení tlaku domácích, kdy už v 2.min. Radek Procházka po nahrávce Tomáše Nýče otevřel skóre 1:0. Poté se hra vyrovnala, i když jsme měli více šancí. Tutovku zahodil Tom,áš Nýč v 5.min., dále Pavel Strasser 2x v 13.min. nedokázal propálit branaře hostů a nakonec minutu před koncem Tomáš Nýč střílí vedle hostující branky. Hosté se v prvé půli k tutovce nedostali přes svou snahu. Ve druhém poločase se první ukázali hosté, kteří v 2.min. střílí vedle branky Adama Merty. Z protiútoku zase Radek Procházka střílí jen do branaře. Až ve 4.min. po nahrávce Procházky skóruje Tomáš Nýč a zvyšuje na 2:0. I nadále byli Sokolíci lepším týmem, i když při střídání za méně zkušené hráče, se hosté dostávali do šancí. Změnu skóre přinesla 6.min. kdy Tomáš Nýč opět pěknou střelou pod břevno zvýšil na 3:0. O poslední změnu skóre se postaral Pavel Strasser v 9.min. kdy ze střední vzdálenosti prostřeluje branaře 4:0. Hosté se ukázali v 11.min., kdy 2x měli tutovku, ale pokaždé stříleli vedle branky Merty. A když ani v 15.min. nedali, skóre bylo uzavřeno.
Druhý zápas začal ve znamení tlaku hostů, kdy už v prvé minutě po chybě v obraně se ujali vedení 0:1. A když v 5.min. po pěkné akci zvyšují na 0:2, zdálo se, že bude drama a to se i do konce zápasu stalo. V 7.min. vyrovnává po sólu Tomáš Nýč 1:2. Potom se i ukázal Adama Merta v naší brance, když v 8. Min. vychytal sólo hostů a v 11.min. chytá 2 tutovky hostů. V 13.min. už ale musel kapitulovat, po střele podél k tyči 1:3. V této době byli hosté lepším týmem. V té době se ukázal Radek Procházka a opět v 15.min. snižuje na 2:3. Musím podotknout, že vzhledem k horku byly zápasy zkráceny. Druhý poločas začali opět hosté lépe a hned v prvé minutě zvýšili opět na 2:4. V této době nastoupil nový hráč za Buky a to jakub Strasser :-D. Na to ještě za chvilku Adam Merta chytá tutovku hostů. Ve 4.min. se opět však ukázal Tomáš Nýč a snížil na 3:4. Když poté v 8.min. opět Tomáš Nýč vyrovnává na 4:4 po pěkné akci, zdálo se že utkání se obrací, ovšem hosté ihned z protiútoku otáčí na 4:5. Zvrat ale nedopustil Radek Procházka, který v 10.min. srovnává na 5:5, přičemž hned o minutku později Tomáš Nýč otáčí skóre 6:5, kdy ihned poté byl zápas ukončen.
Co říci závěrem. Gratuluji klukům k senzačnímu úspěchu a rodičům a trenérům za trpělivost. Víme, že příští sezóna bude horší, ale to nevadí, budem s Vámi :-D Váš Fans. Jo a díky za ocenění, které je vystaveno ve vitrínce a dále na stránkách fans.

Statistiky gólů: první zápas: 2x Tomáš Nýč, 1x Radek Procházka, 1x Pavel Strasser, druhý zápas: 4x Tomáš Nýč, 2x Radek Procházka.

Foto ze zápasu:

Ještě jednou díky rodičům:

TIP NA VÍKEND 16.6.2012

12. června 2012 v 22:48 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Mám zde pro vás možná poslední tip na ostrý fotbalový víkend ve Starých Bukách S vyplazeným jazykem

Takže naši nejmenší se v sobotu střetnou od 09:00 hodin na místním pažitu s mužstvem Rudníku a doufejme že potvrdí své první místo v tabulce Smějící se.
!!!!!!PO UKONČENÍ ZÁPASU BUDE SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ MEDAJLÍ ZA PRVNÍ MÍSTO!!!!

Muži se v důležitém a sledovaném utkání v boji o záchranu střetnou od 17:00 hodin s posledním celkem tabulky OP - Svoboda nad Úpou Mrkající.
!!!!!PO UKONČENÍ ZÁPASU BUDE POSLEDNÍ VÝKOP S TELEVIZÍ NA FOTBÁLEK ČESKÉ REPRE!!!!

Vzhledem k tomu, že má být nádherné počasí tak doufám, že návštěva a podpora bude velká :-D. Všechny vás tímto za Fans nejen z Buků zvu na pěkně strávenou sobotu.

Bohuslavice – Staré Buky 3:4 (1:3)

12. června 2012 v 18:46 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

Bohuslavice - Staré Buky 3:4 (1:3)
9.6.2012. Takže se odehrál přímý souboj o body o záchranu v Okresním přeboru. Bukovští zavítali na pažit do Bohuslavic a od začátku byli jasně lepším týmem. Za povzbuzování Fans se ukázali hned v 1.minutě, ale akce skončila mimo branku. Naopak domácí zahrozili ve 3.min., kdy Wonka vyráží a obrana odkopává střelu domácích. Pak už ale na dlouhé minuty byli na hřišti jen hosté. Z několika šancí bych zmínil 4.min. a narážečku Lukáše Záplaty a Jana Prokopa, který však trefuje jen branaře. V 5.min. opět aktivní Lukáš Záplata tutovku střílí pouze do branaře. V 11.min. opět Záplata doráží vyraženou střelu, branař chytá. Pak přišla 13.min. a průnik Záplaty do pokutového území domácích a po zákroku domácí obrany sudí píská penaltu. Z penalty se nemýlí Jan Prokop a zajišťuje Bukům vedení 0:1. I nadále se Sokolíci snažili o útočnou hru a v 15.min. Aleš Vilám střelou po rohovém kopu jen protahuje domácího branaře. V 17.min. se zase předvedl z přímého kopu Roman Nývlt, ale střela opět končí v rukou domácího gólmana. Ve 20.min. zase Jan Prokop střílí ve vyložené šanci nad domácí svatyni. Zlom přišel ve 23.min., kdy domácí hráč za urážku rozhodčího dostává červenou kartu a Buky hrají o jednoho v poli více. Hned v 25.min. toho málem využil Michal Slavka, ale jeho střela opět končí nad brankou. Odměnou za aktivní hru a tlak byla Bukovským 35.min. kdy po nádherné narážečce Aleš Vilám střelou k tyči zvyšuje na 0:2. V 36.min. se ukázal Trunkát, který po samostatné akci neproměnil tutovku, kdy trefuje jen branaře, ale dobíhající Lukáš Záplata se nemýlí a zvyšuje 0:3. V tuto chvíli to vypadalo na koncert Sokolíků, ale opak byl pravdou. Ve 41.min. domácí poprvé zahrozili a David Suk vykopával z brány. Ovšem rozhozená obrana vzápětí dělá další chybu a domácí a ve 41.min. nedávají Wonkovi šanci a snižují na 1:3. Do konce prvé půle byla pak hra vyrovnaná a v 44.min. se Bukovští ubránili za cenu 3 odkopů z prostoru brány. Druhá půle začala ve vlažném tempu, z kterého vybočil v 47.min. střelec Jan Prokop, který po pěkné rychlé akci nekompromisně zavěsil a zvyšuje na 1:4. Fanouškové nabažení z prvé půle byli poté asi zklamaní z následného průběhu druhé půle. Domácí začali vyrovnávat hru a byli aktivnější a v 49.min. využili hrubé chyby v obraně hostů, kdy se ocitli 2 hráči před Wonkou samotní a nedali mu šanci 2:4. I nadále se hrál vyrovnaný fotbal a v 55.min. opět hrozí domácí po rychlé kombinaci, ale tentokrát Wonka chytá jasnou tutovku. V tuto chvíli se nezdálo, že by domácí hráli o jednoho hráče v poli méně. Bukovští se opět ukázali až v 59.min., kdy Lukáš Záplata pěknou střelou zaměstnal domácího branaře. V 62.min. zas domácí střílí v šanci vedle hostující branky. V této době byla na hřišti vidět již nervozita z obou stran. Zmatků v obraně poté hosté končí faulem na domácího hráče v 77.min. a domácí proměňují a snižují na 3:4 a opět je zaděláno na pořádné drama. Ještě v 79.min. se Lukáš Záplata pokusil ohrozit domácí svatyni z přímého kopu, ale střílí nad bránu. V posledních 10.ti minutách poté domácí zatlačili Bukovské na svou polovinu a snažili se o vyrovnání. Vyrovnat se jim však naštěstí pro nás nepovedlo a ještě v 82.min. mohl skóre měnit Jan Prokop, ale trefuje jen domácího gólmana. A tak utkání skončilo těsně 3:4. Závěrem bych řekl, že děkuji všem hráčům za předvedený výkon zejména v prvé půli, kdy to do 41.min. vypadalo na jasnou záležitost. Druhé poločasy nám však ale v této sezóně nejdou a tak jsme se opět museli obávat o výsledek. 3 důležité body jsou ale naše, a tak se můžeme těšit na poslední utkání se Svobodou tuto sobotu na Starobuckém pažitu, kdy jim máme a musíme oplatit podzimní prohru. Fan club bude jak jinak u toho a zase s Vámi :-D.

Mladší přípravka: Dolní Kalná – Staré Buky 10:7 (5:2), 6:7 (1:2)

12. června 2012 v 14:43 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dolní Kalná - Staré Buky 10:7 (5:2), 6:7 (1:2)
6.6.2012. Přeložené utkání našich nejmenších se dohrávalo bez mé přítomnosti a komentář píšu dle sdělení informací. Jednalo se o předposlední dvojutkání. První zápas byl ve znamení neúčasti opory v obraně Pavla Strassera. První poločas skončil vítězstvím domácích 5:2, kdy za hosté skóroval Tomáš Nýč a Radek Procházka. Ve druhém poločase se podařilo hostům snížit na rozdíl jediné branky 6:5 brankami Vojty Slavíka, Tomáše Nýče a Ondry Gruse. Domácí však nenechali nic náhodě a těsné vedení si stále drželi a na konečné skóre 10:7, kdy ještě za hosty skóroval 2x Tomáš Nýč. Prohra se rodila z prostupné obrany, kdy v bráně ještě pár gólům zabránil Adam Merta.
Druhé utkání nastoupil do obrany již Pavel Strasser a bylo to znát. Vyrovnaný první poločas skončil 1:2, kdy za hosté skórovali Tomáš Nýč a Vojta Slavík. Ve druhém poločase hosté nastoupili jak vymění a skle narostlo do 18.min. na 1:7, kdy skórovali Vojta Slavík, Tomáš Nýč, Honza Grus a 2x Radek Procházka. Poté ale odešel Pavel Strasser a během 4.min. hosté snížili na konečných 6:7, kdy byly nastavovány 2.min. hrací doby. Dle sdělení trenéra Strassera ještě Adam Merta opět vychytal pár ložených gólů. No kluci příští poslední zápas s Rudníkem budete již všichni fit a ukážete nám naposledy v sezóně Vaší hru. Už se těšíme.

Statistiky gólů: 6x Tomáš Nýč, 3x Radek Procházka, 3x Vojta Slavík, 1x Ondra Grus, 1x Jan Grus.

Foto za zápasu:

Dětský den 2012

3. června 2012 v 22:10 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Dne 2.6.2012 se uskutečnil na hrišti TJ Sokol Staré Buky Dětský den Smějící se . Stručné zhodnocení: průběh: suprový, účast: slušná, kulisa: bez závad Šlápnul vedle. Všem co se zůčastnili nebo se podíleli na pořádání díky.

Staré Buky - Kocbeře 7:3 (3:1)

3. června 2012 v 22:06 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
2.6.2012. Domácí nastoupili za pěkného počasí k důležitému utkání s odhodláním, urvat důležité body v ještě možném boji o záchranu. Za podpory Fan clubu začali domácí odvážně a už ve 3.min. byl faulován ve vápně Lukáš Záplata a nařízenou penaltu k nadšení domácích proměnil Jan Prokop - 1:0. Hosté se ukázali v zápětí ve 4.min., kdy po rychlé akci domácí tečují jejich střelu a hosté mají roh, který však domácí likvidují. Vzápětí Jan Prokop po pěkné akci střílí nad hostující branku. V této fázi hosté mají více ze hry. První velkou šanci si hosté vytvořili v 11.min. po rychlém protiútoku, kdy nedali Tomáši Wonkovi šanci a vyrovnávají na 1:1. Hosté v této chvíli převzali taktovku utkání a hned ve 12.min. opět zahodili jasnou šanci, kdy se ukázal v domácí svatyni Tomáš a chytá. Domácí se ukázali v 16.min., kdy Trunkát po pěkné akci nepřekonal hostující gólmana. Hra se začala vyrovnávat a v 17.min. měl šanci nestárnoucí Aleš Vilám, kdy jeho střelu hostující branař vyráží na roh, z kterého však nic domácí nevytěžili. Naopak ve 23.min. opět v akci hosté, kdy Wonka v poslední chvíli fauluje mimo pok. Území. Nařízený přímý kop však hosté nevyužili. A tak přišla 32.min. a po centru Aleše Viláma Lukáš Trunkát konečně po pěkné akci posílá opět Buky do vedení 2:1. Hosté však ve vyrovnaném utkání ve 35.min. hlavou v tutovce míjí Wonkovu branku. V 38.min. se opět ukazuje "špílmachr" Buků Jan Prokop, který z přímého kopu zvyšuje na 3:1, k radosti přítomných diváků. Hosté v závěru poločasu ve snaze skórovat v 42.min. zahazují další tutovku, kdy po centru hlavičkují pouze mimo branku domácích. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří opět začali v zahazování šancí. Už ve 46.min. Wonka vyráží střelu na břevno své svatyně a v 47.min. zas Michal Živný hlavou zaskakuje za Tomáše a zachraňuje. Až ve 49.min. se ukazují domácí, kdy Jan Prokop po slušné akci střílí vedle hostující branky. Pak však přišla 56.min. a střela Lukáše Záplaty podél branře a zvýšení na 4:1. Poté Sokolící vyrovnávají hru a zdá se, že snad hosté už rezignují. Opak byl ale pravdou a v 63.min. po rychlé kombinaci střílí a Wonka vyráží střelu na roh, z kterého však hosté snižují po podběhnutí Tomášem na 4:2. V následující minutě se opět hosté dostávají do šance, ale střílí vedle a v 67.min. Wonka napravuje svou chybu a chytá tutovku hostů. Nedáš dostaneš se tentokráte přiklonilo na stranu domácích, kdy v následující minutě po nahrávce Tomáše Kaplana zvyšuje náskok Buků a završuje hetrik Jan Prokop - 5:2. V72.min. se ukázal Tomáš Kaplan, který pěknou hlavičkou ohrožuje hostujícího gólmana, který však chytá. Domácí začínají ovládat hru a snaží se zvýšit náskok a v 64.min. Trunkát střílí po pěkné akci nad branku a o minutu později střílí Tomáš Kaplan vedle branky hostů. A poté přišla 82.min. a po akci Jana Prokopa se prosazuje Aleš Vilám a zvyšuje na 6:2. Za ovací domácího publika hosté ještě hned z protiútoku snižují na 6:3, ale konečné skóre divokého utkání uzavřel Lukáš Záplata v 85.min., kdy nádherným lobem upravuje na konečných 7:3. Závěrečné slovo? Díky chlapi za předvedený výkon, za který jste si výhru zasloužili. K hostům byl vzhledem k promarněným šancím výsledek dost krutý, ale i na to jsme v Bukách zvyklí. Ještě jednou díky za celý Fan club a věříme, že Vám štěstí vydrží i ve veledůležitém utkání s Bohuslavicemi, ve kterém budeme opět s Vámi. Jo a nesmím zapomenout poblahopřát Honzovi Prokopovi k hetriku.

Mladší přípravka: Staré Buky - Hostinné 7:5 (1:3), 5:2 (2:1)

3. června 2012 v 22:00 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
2.6.2012. Toto utkání mělo být potvrzovací vítězství našich kluků v soutěži. Za pěkného počasí a slušné divácké kulisy se odehrál dramatický hlavně první zápas. Hosté vlétli na trávník a byli víc jak vyrovnaným soupeřem. Začátek se odehrával především ve středu hřiště. Až 4.min. přinesla změnu skóre, kdy hosté první střelou na branku překonali Patrika v naší svatyni 0:1. V 7.min. poté hosté zvyšují za přispění Tomáše Nýče, který si vstřelil vlastní gól a bylo to 0:2. Poté začali hrát i domácí, kdy Radek Procházka nastřeluje tyč. O minutu později už však Radek Procházka doráží míč do branky soupeře a je to 1:2. V 10.min. však hosté pěknou střelou z dálky opět zvyšují náskok 1:3. Ve 12.min. Pavel Strasser pěknou střelou hrozí, ale vynikající branař hostů chytá. V 17.min. pak Pavel málem skóruje z rohu, ale branař na poslední chvíli na čáře zachraňuje. Tak skončila prvá půle. Ve druhé půli začali opět lépe aktivní hosté, a hned na úvod nastřelují břevno. Ovšem v 3.min. Tomáš Nýč po samostatné akci snižuje na 2:3. Když v další minutě po akci Tomáše Radek Procházka vyrovnal na 3:3, zdálo se, že se utkání obrací. V 11.min. poté Pavel Strasser dává krásný gól od břevna, který však nebyl rozhodčím uznán. Naopak z protiútoku hosté opět korigují, kdy Patrik Vítek vyráží tutovku, ale na dorážku již nedosáhl 3:4. Ve 13.min. poté dle mého názoru přišel zlomový moment utkání, kdy se zranil vynikající branař hostů a musel být střídán. Toho domácí následně využili. Hned v 14.min. Radek Procházka z dorážky po rohovém kopu vyrovnává 4:4. Hosté ještě v 16.min. se ujali vedení houslemi Patrikovi 4:5, ale to bylo již vše. Následně již hráli jen domácí. Nejprve Tomáš Nýč v 20.min. střelou k tyči vyrovnává na 5:5, ve 21.min. Pavel Strasser střelou z poloviny hřiště posílá domácí do vedení 6:5 a sólem a střelou ukončil v 24.min. Tomáč Nýč skóre na konečných 7:5.
Druhý zápas znamenal změnu i v domácí brance, kdy nastoupil Adam Merta. Domácí začali lépe a v 3.min. Pavel Strasser orazítkoval tyč hostující branky. Ovšem v 4.min. Pavel Strasser se prosadil, když jeho střelu si hosté tečují do vlastní branky 1:0. I nadále byli domácí lepším týmem a akce Pavla Strassera i Tomáče Nýče byly pěkné, ale bez gólového efektu. V 9.min. se prosadil Tobiáš Janák a pěknou střelou z dálky zvyšuje na 2:0. Hosté v 10.min. v prvé akci snižují na 2:1, střelou podél Adama Merty. Ještě o minutu později v pěkné akci hosté střílí na branku, naopka v 14.min. Radek procházka nastřeluje tyč branky hostů. Druhý poločas začal šokem pro domácí, když hosté vyrovnávají ve 2.min. po chybě v obraně na 2:2. Pak se však ukázal Tomáš Nýč. Nejdříve v 4.min. střílí do branaře hostů, ale v 5.min. již skóruje po pěkné akci 3:2. V 11.min. po pěkné střele zvyšuje náskok na 4:2. I nadále se domácí snaží a změnu (konečnou) přinesl Radek Procházka v 13.min. kdy dorážkou upravuje konečný výsledek na 5:2. V závěru utkání ještě Tobiáš střílí dělovku nad branku hostů a hosté v 17.min. vychytal naopak Adam Merta.

Závěrem bych chtěl za Fan club poděkovat všem hráčům, trenérům a rodičům za trpělivost a odvedenou práci a za předběžně získané prvé místo v soutěži a hodně fotbalového štěstí do dalších sezón.

Statistiky gólů: první zápas: 3x Tomáš Nýč, 3x Radek Procházka, 1x Pavel Strasser, druhý zápas: 2x Tomáš Nýč, 1x Pavel Strasser, 1x Radek Procházka, 1x Tobiáš Janák.