Vítěz Okresního přeboru Trutnov pro sezónu 2014-2015. Gratulujeme.

Březen 2013

Trutnov B - Staré Buky 7:1 (1:1)

30. března 2013 v 19:38 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

30.3.2013. Máme za sebou první jarní kolo, které se odehrálo na "umělce" v Trutnově. Za celkem přijatelného počasí se odehrála zejména v prvním poločase tvrdá bitva. Již od začátku měli domácím, kteří byli favoritem na vrch. Již ve 2.min. se ukázali pěknou akcí, kterou likviduje branař Wonka. Další šanci si domácí vytvořili ve 4.min., ale opět míč končí v náručí Wonky. Bukovští hráli ze zajištěné obrany a snaha útočit končila před pokutovým územím domácích. Další náznak šance domácích byl v 9.min. po rychlém útoku, ale střela končí opět u branaře. Prvního zakončení se hosté dočkali ve 13.min., kdy po rychlé akci Trunkáta se dostal k míči Prokop, ale jeho nahrávka z boku končí pouze v náručí domácího gólmana. Naopak domácí v 16.min. zahrávali sérii 3 rohových kopů po sobě, ale ani jeden neskončil v brance Bukovských. Poté však přišel úder z čistého nebe, kdy v 18.min. po rychlé akci Prokopa nekompromisně zakončuje nová posila Bukovských Zdeněk Maňuch a k radosti fanklubu se hosté ujímají vedení 0:1. Od tohoto okamžiku se začala hra vyrovnávat. Domácí se snažili útočit a hosté toho využívali k rychlým protiútokům. Ve 22.min. se opět ukazuje Prokop, ale jeho střelu chytá domácí branař. Pak ale přišla 26.min. kdy domácí vyrovnávají po zmatcích v obraně 1:1. I nadále se na hřišti odehrávala vyrovnaná partie, kdy domácí byli nebezpečnějším týmem. Ve 37.min. chytá tutovku Wonka. Hosté se naopak ukázali ve 40.min., ale akce Kurice končí pouze rohovým kopem. Když z tohoto gól nepadl a jiné šance již do konce poločasu nebyly, šlo se do kabin za pěkného stavu 1:1. To co se však po změně stran odehrálo, již nepotřebuje výraznější komentář. Hosté nastoupili se změnou v sestavě, kdy Jardu Zbořila vystřídal nováček Dominik Fikejz. Začátek byl ve znamení snahy Bukovských o vytvoření si šance, ale naopak v 50.min. udeřili domácí, kdy po neodpískaném faulu na Gábrleho se dostali do přečíslení v pokutovém území a centr krásně domácí hráč uklidil hlavou za Wonkova záda 2:1. Rozhození hosté poté v další dvacetiminutovce nezvládli vůbec obrannou hru. Debakl začali domácí v 54.min. po chybě v obraně inkasují hosté a domácí zvyšují 3:1. Ještě v 55.min. se dostává do šance Prokop, ale jeho pěknou střelu domácí gólman vyráží na roh. Pak už ale hráli prim domácí, v 56min. po rychlé akci stačí Wonka jen vyrazit, dorážka však končí v síti 4:1. V 59.min. obraz trápení zakončuje vlastní brankou Mucudis - 5:1 a o minutu později nahrává Wonka domácímu útočníkovi balón přímo na nohu a ten nekompromisně zakončuje 6:1. V této chvíli již domácí kontrolují hru a v 63.min. z přímého kopu ohrožují hostující branku, ale Wonka vyráží. Poslední hřebíček domácí zatloukli do Bukovské brány v 74.min. po pěkné akci, kdy opět hlavou po přímém kopu uzavírají skóre na konečných 7:1. Hosté se poté ukázali v 77.min., kdy se v šanci ocitá Prokop, ale nemíří přesně a v 79.min. Fikejz střílí, ale jeho střelu vyráží domácí branař. Do konce zápasu si již žádné větší šance žádné z mužstev nevytvořilo a tak se skóre zastavila na krutém stavu 7:1. No co říci závěrem. Povedený první poločas a zbytečné položení se Bukovského mužstva ve druhém. Je třeba zvednout hlavu a již v příštím zápase s nebezpečným Poříčím se pokusit o první jarní výhru. Uvidíme, kde se zápas odehraje, protože stavy našich pažitů jsou zatím v zimním stylu. Takže uvidíme, ale Fans tam určitě bude s Vámi.