HLAVNÍ SPONZOŘI :

Duben 2013

Čarodějnice 2013

29. dubna 2013 v 19:00 | rzolman |  - Akce Sokolu a Fans
Takže vážení přátelé,

dne 30.4.2013 se uskuteční tradiční "čarodějnice", které jsou letos pořádané ve spolupráci TJ Sokol Staré Buky a Obce Staré Buky. Průvody nejen s lampiony vyráží z obou konců obce v 17:30 hodin, masky vítány. Sraz je na místním hřišti, kde bude poté zapálen oheň i s krasavicí.
Čeká nás opékání špekáčků, pití pivínka a mnoho dalších aktivit Usmívající se. Tak neváhejte a zapojte se do společného řádění.

Foto z přípravy a celé akce zde:

Staré Buky - Kocbeře 1:2 (0:0)

27. dubna 2013 v 21:17 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Kocbeře 1:2 (0:0)
27.4.2013. Další domácí zápas Sokolíků se uskutečnil za chladného počasí s mužstvem z Kocbeří a očekával se tvrdý souboj o body. Utkání začalo takticky z obou stran. První se do šance dostali domácí, když Jan Prokop v 3.min. míří do branky, ale hostující branař jeho střelu vyráží na břevno své branky. O minutu později Prokop centruje na Kurice, ale tento svou střelu posílá mimo branku. Hosté se ukázali v 13.min., kdy se do šance dostávají po rohovém kopu, ale Wonka jejich střelu chytá. V 18.min. střelu Prokopa chytá hostující gólman. I nadále se hra odehrávala především mezi hranicemi velkého vápna. Další větší šance byla ve 20.min., kdy hosté se dostali do přečíslení a těžkou střelu Wonka vyráží na roh. Domácí se ukázali v šanci ve 24.min., ale dorážka Prokopa končí mimo hostující branku. Ve 29.min. zase svou přízemní střelu posílá Lukáš Záplata pouze do tyče branky hostů a ve 34.min. Mucudis svůj přímák posílá nad branku. Do konce poločasu si již žádné z mužstev nevytvořilo vážnější šanci a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhý poločas začali lépe domácí, ale ani jeden za dvou rohů neskončil pohrožením hostujícího gólmana. V 54.min. posílá Mucudis svou střelu opět nad branku. Poté přišla 57.min. a sporný moment, kdy domácí střílí gól, ale k údivu diváků pomezní odmával ofside !! Následně zklamané domácí hráče zatlačili hosté do svého pokutového území a gól nenechal dlouho na sebe čekat. V 61.min. po závaru před Wonkou střílí hráč hostů, kdy tuto ještě stihne Bukovský gólman vyrazit, ale na dorážku již nestačil a hosté se ujali vedení 0:1. Další úder ze strany hostů nastal o dvě minutky později, kdy v 63.min. se Wonka snažil střelu vytěsnit nad svou svatyni, ale k údivu všech tato končí za jeho zády 0:2. Už se zdálo, že domácí opět složí zbraně, ale opak byl pravdou. To co následovalo se nebojím nazvat "mlýnicí" na hosty. Od této chvíle se tlačil za podpory fan clubu na Kocbeřskou branku jeden útok za druhým, ale branař hostů ustál spolu se svou obranou všechny nájezdy. Musel k radosti domácích kapitulovat až v 74.min. kdy Jan Kuric, svůj centrovaný balón k údivu všech posílá přesně nad branaře hostů za jeho záda a snižuje na 1:2. I nadále se valil jeden útok za druhým na branku hostů, ale ani šance Prokopa, Kurice a dalších hráčů neskončili v síti. Hosté se snažili kontrovat z rychlých brejků, ale již vážnější šanci si nevytvořili. To domácí měli šancí dost, ale hostující obrana spolu s branařem již výsledek udržela a tak si odvezli z Buků všechny body. Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům za předvedený výkon, i když nevedl k zisku bodů. Vzhledem k průběhu druhé půle by zápasu slušela "přinejmenším" remíza, ale jak se říká, hraje se na góly a né na šance. Nevadí, pokud takto budete "jezdit" při dalších zápasech, určitě další body přibudou. Fan club bude s Vámi už ve středu na Vítěznou.

Foto ze zápasu:

Mladší přípravka: Staré Buky - Kocbeře 11:3 (7:1), 13:2 (6:2)

27. dubna 2013 v 14:13 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Kocbeře 11:3 (7:1).

27.4.2013. Další dvojutkání se našim Sokolíkům opět vydařilo a potěšilo oko fotbalového fanouška. Zejména zajištěná obrana P. Strasser a A. Merta vedla k tomu, že se do hry zapojili ve větší míře i méně zkušení hráči.
Statistika:
I.poločas: 2.min. - 1:0, P. Strasser, střelou z dálky otevřel skóre. 5.min. - 2:0, R. Procházka, po pěkně provedeném rohu přesně zakončuje. 5.min. - 3:0, A. Svoboda, po zmatcích v obraně nekompromisně dotlačil míč do sítě hostů. 5.min. - hosté poprvé v tutovce, kdy A. Merta odkopl míč před brankovou čarou. 10.min. - 4:0, A. Svoboda, po pěkné akci uklidil zkušeně míč za hostujícího branaře. 15.min. - 4:1, hosté snižují po špatném odkopu a zmatcích v domácí obraně. 17.min. - 5:1, R.Procházka, zakončuje po pěkné nahrávce Jakuba Strassera. 18.min. - 6:1, P.Strasser, umístěná střela z dálky. 19.min. - 7:1, R.Procházka, po pěkné kombinaci prostřelil vše, co stálo před brankou a uzavřel I. Poločas.
II.poločas: 1.min. - Ondra Gruss trefuje pouze tyč hostující branky. 5.min. - Adam Merta opět odkopl míč směřující do domácí branky. 6.min. - 7:2, hosté se konečně protlačili do branky domácích i s přispěním domácí obrany. 7.min. - 8:2, R.Procházka, zvyšuje přesnou střelou po chybě v hostující obraně. 8.min. - 8:3, proměněná penalta hostů, po malé domů domácích. 11.min. - 9:3, R. Procházka, proměňuje své sólo. 13.min. - 10:3, R. Procházka, opět pěkná akce a zakončení do hostující branky. 17.min. - 11:3, A. Svoboda, pěknou střelou uzavřel skóre prvého zápasu.
Branky: 6x Radek Procházka, 3x Adam Svoboda, 2x Pavel Strasser.

Staré Buky - Kocbeře 13:2 (6:2).

27.4.2013. Opět vydařené utkání s řadou proměněných i neproměněných šancí, především na straně domácích. Zejména druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí našich borců.
Statistika:
I.poločas: 1.min. - 1:0, R.Procházka, hned v prvé minutě vybojoval míč a nekompromisně zavěsil a otevřel skóre. 3.min. - 2:0, R.Procházka, parádní lob nad branařem. 7.min. - 3:0, Jakub Strasser, poprvé skóruje benjamínek, po nahrávce bráchy Pavla. 9.min. - 4:0, P. Strasser, opět parádní sólo přes ½ hřiště a zakončení. 10.min. - 4:1, rychlá a pěkná akce hostů, se střelou k tyči. 12.min. - 4:2, opět rychlá akce hostů, s pěknou kombinací a střelou za záda Patrika. 16.min. - 5:2, R.Procházka, vybojovaný míč a střela podél branaře. 17.min. - 6:2, R.Procházka, skoro totožná situace se zakončením uzavřela první poločas.
II.poločas: 3.min. - 7:2, P.Strasser, jemu již klasické sólo s nekompromisním zakončením otevřelo nadílku druhého poločasu. 4.min. - 8:2, Ondra Gruss, zakončuje po pěkné akci Adama Svobody. 7.min. - 9:2, Adam Merta, pěkný gól po vypracované akci. 10.min. - 10:2, Jakub Strasser, "desítku" vstřelil po přesné nahrávce Procházky. 15.min. - 11:2, R.Procházka, po závaru před hostující brankou prostřelil vše co mu stálo v cestě. 16.min. - 12:2, Adam Svoboda, pěkná akce s pěkným zakončením k tyči. 17.min. - 13:2, Ondra Gruss, tečku za sobotním parádním výkonem učinil Ondra po nahrávce Svobody.
Branky: 5x Radek Procházka, 2x Pavel Strasser, 2x Jakub Strasser, 2x Ondra Gruss, 1x Adam Svoboda, 1x Adam Merta.

Foto ze zápasů:


Tip na sobotu 27.4.2013

26. dubna 2013 v 13:47 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Přátelé Starobukcé kopané, máme zde další fotbalový víkend, tzv. Kocbeřský Šlápnul vedle. Obojí se odehraje na Bukovském pažitu a proto neváhejte a přijďte povzbudit naše fotbalisty.

Naši nejmenší od 10:00 hod. rozehrají své dvojutkání s vrstevníky z Kocbeře

a

muži se poté v OP utkají od 17:00 hodin také s mužstvem Kocbeře.

Doufám, že i za nepříznivého počasí je příjdete povzbudit, protože hlavně muži mají soupeři co oplácet !!! Smějící se.

Staré Buky - Vrchlabí B 5:3 (3:0)

20. dubna 2013 v 20:45 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Vrchlabí B 5:3 (3:0)

20.4.2013. První jarní zápas v domácím prostředí se uskutečnil na velmi těžkém terénu. Od začátku bylo jasné, že to nebude jednoduchý zápas, ani pro jedno mužstvo. Začátek však vyšel lépe domácím a dá se říci i celý první poločas. První radost pro domácí fandy přišla už v 5.min. kdy parádní akci z levé strany zakončuje tvrdou střelou Jan Kuric a otevírá skóre 1:0. I nadále se domácí hnali do útoku a aktivně napadali soupeře. Další tutovka se domácí naskytla už v 9.min., kdy nováček Dominik Fikejz centroval z pravé strany nad branařem, ale Trunkát nestihl dorazit míč do prázdné branky. Hosté se dostali k prvé střele v 18.min., ale střelu z poza vápna Wonka chytá. Z následného protiútoku se ukázal Trunkát, který vybojoval balón a Kuric jeho přihrávku pálí nad hostující branku. I nadále byli domácí lepším týmem, ale ani šance Prokopa ve 22.min., střela Záplaty ve 26.min. a ani dorážka Mucudise ve 31.min. se neujaly. Další tutovku spálil v 34.min. Kuric, když střelu vyráží hostující gólman a následnou dorážku z otočky míří pouze vedle branky. Následující protiútok však již v 35.min. znamenal změnu skóre, kdy Jan Prokop nádherně zatáhl balón po rychlém brejku a Dominik Fikejz nedal gólmanovi šanci - 2:0. Zasloužené vyvrcholení tlaku domácích přišlo v 40.min. kdy balón parádně nacentroval Korec a Jan Prokop se nemýlil a umístněnou střelou zvyšuje na 3:0. Konečnou tečku prvého poločasu udělal ve 42.min. Jan Prokop, kdy po opět parádním průniku orazítkoval jen břevno hostující branky a tak se šlo do kabin za stavu 3:0. Druhý poločas však začali lépe hosté. Už v 47.min. Bělonožník zachraňuje a odkopává balón do bezpečí. V 50.min. se ukazuje Wonka, který krásně vytáhl přímý kop soupeře, který směřoval do branky. V 52.min. už ale Wonka kapituluje po rychlé akci hostů, kteří přečíslili obranu a v pohodě skórují 3:1. Domácí se probudili až v 55.min., kdy se v rychlé akci neprosadil Jan Prokop, který i o minutu později pálí v tutovce svou střelu jenom nad hostující branku. A poté přišel druhý úder hostů, kdy po zmatcích v obraně v 62.min. se k odraženému míči dostal hostující hráč a prostřelil Wonku 3:2. Domácí se poté opět dostali do hry a začali tlačit. Hned v 64.min. střelu Jana Prokopa po nahrávce Kurice hostující gólman chytá. Snaha se domácím vyplatila v 66.min. kdy nahrávku Jardy Zbořila proměnil Jan Prokop a domácí opět odskočili na 4:2. Drama však hosté provedli v 68.min. kdy po hrubé chybě v obraně opět snížili na rozdíl jednoho gólu 4:3. Ani to však domácí neskolilo a dál se tlačili do útoku. V 72.min. Kuric poslal hostujícímu branař pěknou střelu, kterou však tento vytáhl nad branku. V 75.min. Jarda Zbořil posílá svou hlavičku vedle branky. Hosté se do šance naposledy dostávají v 80.min., kdy Wonka prudkou střelu stačí vyrazit a klid v podobě odkopu provedl Jan Gábrle. Závěrečnou tečku v utkání učinil v 82.min. Jan Kuric, kdy zabojoval Jan Prokop a jeho nahrávku Kuric uklidil za záda hostujícího branaře 5:3. Do konce utkání si pak již žádné z mužstev nevytvořilo vážnější šanci a tak Sokolíci si odnesli z těžkého terénu první jarní body. Závěrem bych řekl, že zasloužená výhra domácích a bojovný výkon hostů zejména ve druhém poločase přinesli pěkný a dramatický fotbal.

Foto ze zápasu:

Mladší přípravka : Janské Lázně - Staré Buky 3:9 (3:3), Hostinné - Staré Buky 3:11 (1:6)

20. dubna 2013 v 14:14 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Janské Lázně - Staré Buky 3:9 (3:3).
20.4.2013. První zápas jarní sezóny nezačal na turnaji v Hostinném pro naše nejmenší nejlépe. Do poločasu však stihli vyrovnat a ve druhé půli již jen potvrdili svou neporazitelnost a dovedli zápas do vítězného konce.
Statistika:
I.poločas: 1.min. - 1:0 domácí se ujali vedení střelou pod břevno, 2.min. - P.Strasser střelou z dálky srovnává 1:1. 3.min. - 2:1 chyba v obraně Bukovských, 8.min. - 3:1, další chyba v obraně po tlaku domácích. 12.min. - 3:2, R. Procházka krásným lobem přehodil branaře. 13.min. - R.Procházka, prostřelil obranu i s branařem po rohovém kopu.
II.poločas: 1.min. - 3:4, R.Procházka po chybě branaře otáčí poprvé skóre na stranu Buků. 7.min. - 3:5, opět R.Procházka za přispění domácího hráče zvyšuje. 8.min. - 3:6, Adam Merta prostřelil vše co mu stálo v cestě po závaru před brankou. 12.min. - 3:7, R. Procházka, zakončuje své sólo pěknou brankou. 15.min. - 3:8, A. Merta, skóruje střelou z dálky. 16.min. - 3:9, A. Merta, opět pěknou střelou z dálky uzavřel skóre zápasu.
Branky: 5x Radek Procházka, 3x Adam Merta, 1x Pavel Strasser.

Hostinné - Staré Buky 3:11 (1:6).
20.4.2013. Druhý zápas už byl jasnou záležitostí našich borců. Zejména ve druhém poločase své domácí vrstevníky jasně přehráli.Domácí srovnávali hru jen v případech vystřídání a hry méně zkušených Bukovských borců.
Statistika:
I.poločas: 5.min. - 0:1, P. Strasser, klasická střela z dálky pod "víko". 9.min. - 0:2, Adam Sbvoboda, využil tlačenici před domácí brankou a prostřelil všechny hráče i s branařem. 10.min. - 1:2, domácí snižují umístěnou střelou z dálky. 13.min. - 1:3, R.Procházka, zvyšuje po "houslích", které uštědřil domácímu gólmanovi. 16.min. - 1:4, A.Svoboda, opět využil tlačenice před domácí brankou a zakončuje. 17.min. - 1:5, P.Strasser, umístěná střela po sólu přes ½ hřiště. 20.min. - 1:6, P.Strasser, pro změnu střela z dálky uzavřela I.poločas.
II.poločas: 3.min. - 1:7, R.Procházka otevřel účet druhé půle dorážkou po vyražené střele. 4.min. - 1:8, R.Procházka, doráží po hrubé chybě domácí obrany. 5.min. - 1:9, P.Strasser, pěkně provedený přímák přímo k tyči. 6.min. - 1:10, Ondra Gruss, prvním jarním zásahem přeloboval domácího branaře. 7.min. - 1:11, Adam Merta, pěkně zakončené sólo přes ½ hřiště. 10.min. - 2:11, domácí snižují po chybě Patrika v bráně. 18.min. - 3:11, domácí uzavírají skóre střelou k tyči Patrikovi branky.
Branky: 4x Pavel Strasser, 3x Radek Procházka, 2x Adam Svoboda, 1x Adam Merta, 1x Ondra Gruss.

Třetí utkání turnaje: Hostinné - Janské Lázně 3:13 (1:6).

Foto ze zápasu:

Tip na sobotu 20.4.2013

18. dubna 2013 v 21:55 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Přátelé Starobukcé kopané, máme zde první víkend, kdy se odehraje zápas našich borců na Bukovském pažitu. Proto mám pro Vás pozvánku na víkendovou fotbalovou nadílku:

Takže muži se v OP utkají od 17:00 hodin s mužstvem Vrchlabí B.

Doufám, že i za nepříznivého počasí je příjdete povzbudit.

Naši nejmenší od 10:00 hod. zajíždějí k trojzápasu v Hostinném, a vzhledem k jejich postavení v tabulce, doufám, že se přijdete podívat a povzbudit je.

My tam budem Smějící se.

16. kolo také odloženo

15. dubna 2013 v 16:09 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Oložený zápas s Janskými Lázněmi

Takže opožděně ale přeci, 16.kolo, které jsme měli odehrát na pažitu v Janských Lázních bylo přeloženo na 8.5.2013 od 17:00 hod. !!!

Uvidíme, zda se do soboty zlepší trávník tak, aby se zde odehrálo první jarní - domácí kolo s Vrchlabím B.

Víkendové 15.kolo ODLOŽENO !!!

3. dubna 2013 v 23:22 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže sobotní 15.kolo Okresního přeboru bylo kompletně odloženo Nerozhodný. To však neznamená, že budeme zahálet. Je připravován přátelák na umělce na sobotu. Budete zde informováni s kým a kdy se uskuteční !!! Proto sledujte naše stránky.

!!!!!! Takže hrajeme přátelák v sobotu 6.4.2013 v 14:30 hod. s Mostkem a to na umělce, tak přijďte povzbudit. !!!!

Staré Buky - Mostek 2:5 (1:3)
Za chladného počasí špatný a nervózní první poločas Bukovských a lepší výkon hostů. Ve druhém poločase zlepšený výkon a několik neproměněných šancí.
foto ze zápasu: