Vítěz Okresního přeboru Trutnov pro sezónu 2014-2015. Gratulujeme.

Listopad 2013

Poslední fotbalový víkend 9.11.2013

7. listopadu 2013 v 7:06 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Máme tu poslední fotbalový víkend roku 2013, a to před zimní přestávkou. Bukovští by se tedy měli doma (pokud to počasí dovolí), v jarní předehrávce dne 9.11.2013 od 14:00 hodin utkat s mužstvem z Libče. Takže sledujte naše stránky, mělo by se zde případně objevit odložení zápasu. Doufám, že se utkání odehraje a užijeme si společně poslední fotbalovou sobotu Mrkající.

Takže oficiálně je uvedené kolo přesunuto na jaro 2014. Takže si všichni odpočiňte a užijte si zimní pauzu :-D.

Poslední výkop - podzim 2013

4. listopadu 2013 v 11:58 | rzolman |  - Akce Sokolu a Fans
Dne 2.11.2013 se uskutečnil poslední výkop letošního roku. Myslím, že dopadl jak měl a všichni si užili zábavu. Jan mne mrzí neúčast některých hráčů, ale i tak Všem za fan klub přeju hodně fotbalového štěstí do dalších zápasů, které odehrajete za náš klub. Také bych chtěl marodům popřát brzké uzdravení, aby se brzo vrátili na zelený trávník.

Pár foteček:

Staré Buky - Podhůří 5:4 (3:2)

4. listopadu 2013 v 11:53 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

2.11.2013. Za sychravého a deštivého počasí na Bukovský trávník zavítalo mužstvo Podhůří. Domácí měli jasný a jediný cíl, zisk povinných 3.bodů a hned od úvodního hvizdu se do svého soupeře řádně zakousli. Hned v první minutě zapracovala dvojice Palinkáš - Prokop, kdy druhý jmenovaný poslal tvrdou střelu na branku, ale brankář hostů byl na místě a odvrátil na rohový kop. Ve 4.minutě se v šanci ocitl Špička, ale jeho střelu brankář opět vyráží nad branku. Poté přišla první akce hostů v 5.min. a k údivu všech míč končí v domácí síti, když na velkém vápně hostující hráč v pádu posílá míč přesně k tyči Wonkovi branky 0:1. Domácí se dále tlačili k brance hostů a už v 8.min. po důrazném atakování ve vápně po rohovém kopu si hosté v tlačenici sráží míč do vlastní sítě a je srovnáno 1:1. Už v 10.min. se zaslouženě domácí mohou opět radovat, když u postranní čáry vybojoval míč Široký, přesně našel Lukáše Trunkáta a ten posílá v záklonu míč přesně k tyči branky hostů a zajišťuje Bukům vedení 2:1. I dále se domácí tlačí k brance hostů, přičemž mnohdy zapomínají na zadní vrátka. Ve 14.min. se ukázal Jan Špička, ale jeho střela v pěkné pozici míří jen nad branku. Hosté se osmělují ve 20.min., kdy po zbytečné ztrátě míče před velkým vápnem, končí střela těsně vedle Wonkovi branky. Pak však přichází 22.min., kdy nejdříve Mucudis parádní střelou z dálky orazítkoval tyč branky hostů a odražený míč vybojoval Prokop, přihrál Josefu Širokému, který uklízí míč za záda brankáře hostů 3:1. V dojmu vedení domácí pouštějí otěže utkání a hosté se dostávají více k domácí brance. Ve 27.min. ještě rychlá akce končí v náručí Tomáše Wonky, ale ve 36.min. se již ujala přesná střela opět k tyči, po nedůrazu domácí obrany na velkém vápně a hosté snižují na poločasových 3:2. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí povzbuzováni svým fan klubem. Hned v prvé minutě Trunkát našel volného Viláma, ale ten míří jen nad branku hostů. Za minutku se netrefuje Palinkáš v další slibné pozici, po nahrávce Trunkáta střílí jen vedle. Další šance zahazují v 48.min. Jan Prokop, kdy se ocitl sám před brankářem, ale jeho zpětná přihrávka nenašla adresáta, v 52.min. neproměňuje sólo Palinkáš, kdy jeho slabou střelu brankář vyráží no a v 54.min. opět Palinkáš ani na 2x nepřekonal brankáře hostů. Až v 55.min. zúročuje mnohdy drtivý tlak domácích Aleš Vilám, ke kterému se dostane vyražená střela a nekompromisně prostřeluje z hranice penalty vše co mu stojí v cestě 4:2. I nadále domácí svého soupeře tlačí. V 57.min. se poprvé ukázali hosté, když po rohovém kopu nastřelují břevno Wonkovi branky a poté končí míč v autu. Na domácí straně poté v 58.min. Trunkát střílí nad po nahrávce Viláma. No a když se zdálo, že domácí budou pokračovat v zahazování šancí, přišla 68.min., Palinkáš vybojoval míč ve vápně zatáhl a přesným centrem našel Jana Špičku, který nikým neatakován hlavou posílá míč do brány 5:2. Asi pod dojmem lehkého vítězství se domácí tlačili dopředu a zapomínali na zadní vrátka. Toto se jim vymstilo v 79.min. kdy po nedůrazu ve velkém vápně hostující hráč překonává Wonku a snižuje na 5:3. Ještě jednu šnaci domácí zahazují v 86.min., kdy po rychlém brejku tvrdě pálí Špička, ale hostující brankář vyráží na roh. A když se zdálo, že se půjde do kabin za stavu 5:3, přišel další nedůraz v obraně a snížení v 90.min. na 5:4. Naštěstí pro domácí hlavní sudí následně zápas ukončil a tak se můžeme po sérii proher opět radovat ze zisku 3.bodíků. Co závěrem? Bylo vidět, že domácí chtějí utkání vyhrát, ale množství zahozených šancí je nakonec mohlo ještě mrzet. 3.body však doma zůstaly a můžeme se připravit na poslední letošní zápas, domácí předehrávku s Libčí.