Vítěz Okresního přeboru Trutnov pro sezónu 2014-2015. Gratulujeme.

Červen 2014

Byli jsme divácky nepřitažlivější

19. června 2014 v 23:24 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak jsem brouzdal po fotbalových statistikách a zjistil jsem, že v letošní sezóně jsme byly nejvíce atraktivním soupeřem pro diváky Okresního přeboru. Na domácím hřišti jsme měli druhou největší návštěvnost a na kupodivu venku, kde se nám dařilo méně jsme byli vůbec "nejsledovanější". I to znamená, že se nám sezóna 2013-2014 vydařila a jen se budu opakovat a děkovat všem hráčům, kteří dali své "kopačky" do služeb našeho klubu a všem lidem co fotbal u nás "dělají" Smějící se. Samozřejmě musím zmínit v nemalé míře i FAN CLUB, jako stálého držáka. Níže máte odkaz na oficiální statistiky.

Král střelců sezóny 2013 - 2014

18. června 2014 v 14:18 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Takže níže Vám přináším odkaz na konečnou tabulku střelců TJ Sokol Staré Buky po konečném 26. kole. Konečný sobou tedy vyhrál Zdenda Maňuch před Janem Prokopem a Davidem Palinkášem. Gratuluji vítězi a všem, kteří se zapsali do listiny střelců za náš tým.

Podhůří – Staré Buky 4:1 (1:1)

Podhůří - Staré Buky 4:1 (1:1)

14.6.2014. V pěkném slunečném počasí jsme přijeli k poslednímu zápasu sezóny na půdu Podhůří. Jarní výsledky domácích a marodka v Bukovském celku dávalo předvídat, že se nebude jednat o lehké utkání, což se nakonec potvrdilo. Co víc, výkon hlavního arbitra zejména poté v druhém poločase nakonec znamenalo, že utkání bylo za Bukovské dohráno "z povinnosti". Více se již nechci posuzováním situací zabývat. Vlastní zápas začali lépe domácí, kteří měli po celou první polovinu převahu, kterou však nedokázali zejména díky výkonu Tomáše Wonky v brance Buků, zúročit. Bukovští pak spoléhali zejména na útočné duo Prokop - Palinkáš, podporovaný zejména Maňuchem, Trutnkátem a Makovským. Do první šance se dostali domácí v 5.min., ale nepříjemný přímý kop, který proletěl před brankou nedokázal nikdo tečovat do sítě. Hosté svou první šanci zahazují naopak v 10.min., kdy Maňuch našel Palinkáše, který po pěkné kličce nedokázal střelou překonat domácího gólmana, který jeho střelu chytá. Ve 14.min. našel Maňuch centrem Prokopa, ale ten míří ve slibné poslici jen nad branku domácích. V 16.min. se však už hosté s fanoušky mohou radovat, kdy míč rozehrál Bokor, jeho vysoký centr brankař podcenil a David Palinkáš odražený míč posílá za jeho záda 0:1. Od té chvíle domácí zvýšili obrátky a hned o minutu později se musí Wonka natáhnout za tvrdou střelou domácího hráče. Ve 22.min. opět po rychlém útoku chybuje domácí obrana, Palinkáš vybojoval míč, našel volného Prokopa, ale ten opět trefuje jen brankáře domácích. Na druhé straně ve 23.min. zahazují domácí tutovku, kdy domácí hráč sám před Wonkou z hranice penalty střílí, ale Tomáš perfektním zákrokem vytěsňuje jeho střelu na břevno branky. Ve 29.min. po ztrátě míče ve středu pole a rychlém útoku domácí hráč z hranice velkého vápna tvrdě střílí, ale jen nad branku Bukovských. Ve 30.min. opět domácí posílají tvrdou střelu, kterou Wonka musí vytěsnit na rohový kop. Bukovští naopak zahazují další tutovku, kdy po rychlém brejku Maňuch našel Prokopa, ten volného Palinkáše, ale ten opět sám před brankařem trefuje jen místo, kde stál. Ve 41.min. našel opět Prokop nabíhajícího Palinkáše, který se řítil sám na brankaře, ale rozhodčí odpískal ofside, který pomezní nemával. Spravit chuť si mohl Palinkáš už o minutu později, kdy se ocitl opět sám na brankaře, který však jeho střelu vyráží mimo branku. Ve 43.min. vstřelení gólu odmítají domácí, když v jasné šanci opět zasahuje Wonka a vyráží střelu k tyči, následnou dorážku posílá domácí hráč mimo branku. Vyrovnání se domácí dočkají v 46.min. kdy domácí hráč nikým neatakován ze vzdálenosti 35m posílá tvrdou střelu přesně k tyči Wonkovi branky a od tyče se míč odráží za jeho záda 1:1, poté rozhodčí ukončil první poločas. Druhý poločas začal v duchu toho prvého. Do první a důležité šance se dostali domácí v 56.min., kdy se dostali do přečíslení díky neodpískanému faulu na Bokora (stažen na trávník viz. video), přičemž tento hráč dostal přesnou přihrávku se středu hřiště a poslal střelu do protipohybu Tomáše Wonky a otáčí skóre 2:1. Poté začala série sporných výroků hlavního arbitra a hra se začala kouskovat. V 60.min. domácí zahrozí po neodpískaném ofside, který byl pomezním máván, naštěstí Wonka střelu domácího hráče vyráží. V 64.min. za překonaného Wonku naopak zaskakuje Bokor a vyhlavičkoval míč, který směřoval do branky. Další změna skóre se odehrála v 68.min. po exekuci nepřímého kopu ve velkém vápně za řeči, kdy nebyl odpískán aut, za Bukovskou brankou. Domácí hráč prostřelil vše co mu stálo v cestě a zvyšuje na 3:1. Konečnou podobu skóre stanovil po záhadně odpískaném pokutovém kopu domácí hráč v 72.min., kdy se přesně trefuje k druhé tyči, než kterou si Wonka vybral a upravil tak na konečných 4:1 pro domácí. Závěr zápasu se již odehrál v kouskovaných sekcích z povinnosti, bez větší šance na obou stranách. Co závěrem? No prapodivný zápas na konci sezóny neskutečně ovlivněný výkonem hlavního sudího naštěstí neznamenal nic na tom, že jsme se nakonec umístnili na parádním 4. místě tabulky Okresního přeboru. Skvělý výsledek všech co se na Bukovském fotbalu podílí. Díky všem a doufám, že se ve stejném složení uvidíme v další sezóně. Fans bude zase s Vámi.

Foto ze zápasu:

Finálový turnaj starších přípravek Dolní Kalná.

18. června 2014 v 12:35 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
14.6.2014. Za proměnlivého počasí se v Dolní Kalné uskutečnil finálový turnaj starších přípravek za účasti našich borců. Cílem bylo, získat alespoň třetí místo, což se nakonec všem Bukovským povedlo. Hlavní slabinou se nakonec ukázala absence obránce Tobiáše Janáka, kterého nedokázal nikdo v obraně nahradit. Druhou slabinou byla koncovka, kdy jsme nedokázali vstřelit gól i z jasných šancí. Přesto si myslím, že kluci odvedli kus práce a za celý fans jim gratuluji k výbornému třetímu místu. Závěrem bych ještě zmínil, že dle konečného hodnocení Bukovských diváků byl naším nejlepším hráčem Adam Merta, který předvedl stabilní výkon ve všech zápasech. Takže ještě jednou díky a užijte si volno.

Zde hodnocení a výsledky turnaje z příspěvku Tomáše Navrátila, hlavního pořadatele turnaje:

Finálový turnaj starších přípravek Dolní Kalná, 14.6.2014:
Základní část:
Dolní Kalná-Rudník 7:1(4:1) branky: Navrátil 2, Hubálovský, Mazánek, Korda, Kalenský, Dyntar-Čáp
Žacléř-Staré Buky 3:0(1:0) branky: Šklíba, Birka, Koštrna
Rudník-Žacléř 0:3(0:1) branky: Horváth, Birka, Hradecký
Dolní Kalná-Staré Buky 8:0(4:0) branky: Mazánek 3, Navrátil 2, Kalenský, Korda, Ježek
Staré Buky-Rudník 1:1(1:0) branky: Procházka-Čáp
Dolní Kalná-Žacléř 9:0(5:0) branky: Mazánek 3, Kalenský 3, Navrátil, Stránský, Plecháč

zápas o 3. místo: Staré Buky-Rudník 1:0(1:0) branka: Nýč

finále: Dolní Kalná-Žacléř 5:0(3:0) branky: Navrátil 2, Šimůnek, Dyntar, Kalenský

Nejlepší hráč turnaje: Miroslav Stránský (Dolní Kalná)
Nejlepší střelec turnaje: Daniel Navrátil (Dolní Kalná) - 9 branek
Nejlepší brankář turnaje: Štěpán Laštovka (Žacléř)
rozhodčí: Jan Lukeš a Michael Pelc
diváků: 90
vyhlášení výsledků provedli Marek Pilný, předseda OFS Trutnov, Zdeněk Tauchman st., předseda FK Dolní Kalná, Romana Fischerová, zástupkyně ředitele ZŠ a MŠ Dolní Kalná a Zdeněk Tauchman ml., hráč "A" mužstva FK Dolní Kalná
Hodnocení turnaje: Finálový turnaj se povedl po všech stránkách. Výborné výkony malých fotbalistů, parádní branky, skvěle střižený a ještě ráno nakropený pažit, krásné počasí, parádní divácká kulisa. Všichni zúčastněni si turnaj užili a z Dolní Kalné odjížděli s krásnými, nejen fotbalovými, zážitky. I po sportovní stránce dopadlo asi vše podle "papírových" předpokladů, domácí tým, opírající se o řadu výrazných individualit vrcholového ročníku 2003 dokázal, že v letošním ročníku neměl konkurenci a i finálovým turnajem proplul jak ryba vodou a jednoznačně zvítězil, když svým soupeřům nastřílel 35 branek a pouze jednu inkasoval. Děkuji všem, kdo se na takto krásném turnaji, ať už organizačně, pořadatelsky, hráčsky, rozhodcovsky či divácky podílel.

Tomáš Navrátil, hlavní pořadatel turnaje.

Zde pár fotek ze zápasů:

Pozvánka na poslední fotbalový víkend 14.6.2014.

12. června 2014 v 11:10 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Příznivci Starobucké kopané, mám zde pro Vás pozvánku na poslední zápasy našich mužstev sezóny 2013 - 2014.

Nejdříve začnu přípravkou, která odehraje svůj závěrečný turnaj o umístnění na hřišti v Dolní Kalné. Začíná se v sobotu 14.6.2014 od 09:00 hodin, přičemž konec se očekává kolem 13:00 hodin. Účastní se zde mužstva Dolní Kalné, Rudníku a Žacléře, takže přijďte povzbudit naše Skolíky, aby z toho byla "bedna".

Zde propozice:

No a poté od 17:00 hodin odehrají své poslední utkání sezóny muži, kdy v Okresním přeboru zavítají na hřiště do Podhůří.

Doufám, že letní pauza pomůže všem k odpočinku a doléčení svých zranění a za pár týdnů opět vyběhnem na zelený pažit k dalším bojům. Fan klub bude určitě zase s Vámi a podporovat Vás v bojích nové sezóny 2014-2015.

Dětský den

12. června 2014 v 11:03 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
8.6.2014. V něděli za parádního tropického počasí proběhl na hřišti dětský den za spolupořádání Obce Staré Buky, TJ Sokol Staré Buky a Mysliveckého sdružení Staré Buky. Děti se bavily různými soutěžemi, opékáním buřtů a dalšími aktivitami. Současně děkujeme dobrovolným hasičům z Vlčic, kteří zde předvedli dětem ukázky ze své činnosti. Určitě se parádní odpoledne vyvedlo a všichni odcházeli spokojení Smějící se.

Zde foto:

Zde foto p. Hartman:

Staré Buky – Kocbeře 2:2 (1:0) na penalty 2:3

12. června 2014 v 10:58 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Kocbeře 2:2 (1:0) na penalty 2:3

7.6.2014. Za parného slunečného počasí se v Bukách uskutečnilo derby s mužstvem Kocbeří, které se aktuálně pere o postup do I.B třídy. Ihned od začátku bylo znát, že nikdo nechce udělat chybu v obraně a proto se hra obou mužstev opírala o bezchybnou obranu. Postupem času měli více ze hry hosté, kteří byli nebezpečnější. Přesto ve 4.min. zahrozili domácí, kdy přímý kop zahrával Gábrle k Palinkášovi, kterému však míč skočí a on posílá střelu vedle branky hostů. Pak přišli šance hostů. V 5.min. po rychlém brejku střelu Wonka vyráží, Bokor špatně odkopává k soupeři, ale ten tvrdou ránu posílá nad domácí branku. 9.min., další tvrdá střela hostů z 30m, opět však naštěstí vedle branky Wonky. Ve 12.min. se Wonka natahuje po přímáku hostů, který miří přesně k tyči, ale Tomáš jej vytáhl mimo. V 19.min. opět hosté střílí po závaru před domácí brankou, ale opět jen mimo. Ve 23.min. se opět musí natáhnout domácí gólman Wonka při střele z přímého kopu, ze 30m. Domácí se začali dostávat k brance až po půlhodině hry. V 31.min. opět zahrává přímý kop Gábrle, ale nabíhajícím Palinkášem míč chytá hostující brankář. Poté už přišla radostná minutka pro domácí hráče a fandy, když ve 40.min. parádně zabojoval Palinkáš, našel Makovského, který poslal přesný centr na Tomáše Sedláčka, který přesnou střelou překonal brankáře hostů 1:0. Od té chvíli začali zase hrozit i domácí, kteří vyrovnali hru. V 42.min. spaluje jasnou šanci Zdenda Maňuch, který sám na brankaře hostů nedokáže tohoto prostřelit a tak se jde do kabin za příznivého stavu 1:0. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří na rozdíl od prvého poločasu měli míč častěji na kopačkách. V 54.min. další tutovku spaluje Maňuch, kdy střílí v jasné pozici vedle branky, po pěkné nahrávce od Bokora. Hlavní zvrat v zápase přináší 61.min., kdy ze hry odstupuje zranění Gábrle, a obrana tak dostala řádnou trhlinu. Toho hosté dokázali využít už v 64.min. po rychlém útoku po straně hostující hráč obehrál Suka a tvrdě se trefuje na vzdálenější tyč Wonkovi branky 1:1. Další radostná chvilka pro domácí přišla v 67.min. kdy Maňuch našel Jirku Makovského, ten se parádně otočil s míčem a za velkým vápnem tvrdě střílí přesně na vzdálenější tyč branky hostů, parádní gól 2:1. Hosté se však nevzdávali a dále se hnali do útoku. Skóre se měnilo už v 70.min., kdy po závaru před brankou hráč hostů na potřetí dokázal protlačit míč za Wonkova záda a opět vyrovnává na 2:2. V závěru zápasu se hrálo nahoru dolů se snahou rozhodnout. Šanci měli domácí v 84.min., ale osamocený Palinkáš připravený ke střele v rozhodujícím okamžiku podklouzl a míč končí jinde než jsme čekali. V 88.min. naopak hostující brankář opět ukázal své kvality, když vytáhl Sedláčkovu střelu pod břevno. No a když se zdálo, že již se zápas takto dohraje, v 90.min. zahazuje stoprocentní šanci hráč hostů, když po rychlém a přesném rozehrání sám jde na Wonku, který jej ale parádně vychytá a ihned poté rozhodčí ukončil zápas. V penaltovém rozstřelu však jako první zklamal Josef Široký, kterého brankář hostů "vychytal". No a když další penalty všichni naši i hosté proměnili, druhý bod skončil v Kocbeři. Závěrem? Myslím pěkný zápas, který zaslouženě skončil remízou. Možná jen škoda neproměněných šancí na domácí straně. Dle mého názoru bylo rozhodující zranění Jana Gábrleho, po kterém se rozpadla na čas obranná hra. No nevadí, zápas se určitě musel všem líbit, teď nás čeká poslední zápas v Podhůří a pak zasloužený odpočinek na doléčení zranění.
Ps: Po zápase proběhl myslím zdařilý "poslední výkop".

Foto ze hry:

Foto z posledního výkopu:

Přípravka: turnaj ve Starých Bukách

12. června 2014 v 10:22 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
8.6.2014. Za slunečného počasí se uskutečnilo poslední kolo soutěže st. přípravek, za účasti mužstva domácích, Vítězné a Dolní Kalné. Vzhledem k tomu, že již nešlo o konečné umístění v tabulce a naše mužstvo mělo již jistou účast na finálovém turnaji, pojal první zápas s Vítěznou trenér Strasser hlavně jako "zácvik" pro hráče, kteří nehrají v základu. I přes velkou prohru hlavně ve druhém poločase byla "druhá sedmička" vyrovnaným soupeřem. Druhý zápas s Dolní Kalnou byl vyrovnaným soubojem a příslibem pro závěrečný turnaj.

Staré Buky - Vítězná 2:9 (2:8)
První zápas jak jsem již psal byl hlavně o tom, zaučit řádně hráče, kteří jinak nenastupují v základní sestavě, aby si vyzkoušeli hru společně. Hlavně v prvním poločase jim to moc nešlo, ale ve druhém už byli vyrovnaným soupeřem.

I.poločas: 1.min. - 0:1, 0:2, hned dva góly v úvodní minutě, kdy v domácí bráně chytal Jakub Strasser, 2.min - 0:3, další rychlý útok, kdy hostující hráč prošel hladce obranou a skóroval, 5.min. - 0:4, gól jako přes kopírák, Jakub neměl šanci tvrdou střelu chytit, 6.min. - střídá základní sestava, 8.min. - 1:4, Tomáš Nýč, samostatná akce a střela k tyči, 13.min. - 2:4, Radek Procházka, vybojoval v obraně míč a prostřeluje branaře, 13.min. - nastupuje druhá sedmička, 15.min. - 2:5, tvrdá střela pod břevno, 18.min. - 2:6, opět hráč prochází obranou a podél Jakuba střílí, 19.min. - 2:7, akce tentokrát po straně hřiště a střela z úhlu, 20.min. - 2:8, opět tvrdá střela, když obrana nedokázala ubránit protihráče.
II.poločas: 16.min. - 2:9, jediný gól při sestavě druhé sedmičky, v brance již Ondra Grus, ale i tak musel lovit míč ze sítě, když vyraženou střelu soupeř doráží za jeho záda.

Branky: 1x Tomáš Nýč, 1x Radek Procházka.
--------------------------------------------
Staré Buky - Dolní Kalná 1:3 (1:2)
Druhý zapas již odehrála celý základní sestava a bylo to znát. V obraně však pro zdravotní potíže ze začátku chyběl Pavel Strasser, kterého nahradil Tomáš Nýč. Nic to však nezměnilo na parádním výkonu, kteří všichni podali. Škoda jen, že se nepodařilo dát více gólů. Myslím si, že to byla vyrovnaná partie.

I.poločas: 3.min. - 0:1, hráč soupeře vybojoval míč v obraně a střelou k tyči poprvé překonal Ondru, 12.min. - 1:1, Radek Procházka, parádně vybojoval a nacentroval Adam Merta, kdy Procházka doráží jeho vyraženou střelu, 16.min. - 1:2, rychlý útok hostů a tvrdá střela, na kterou Ondra nestačil.
II.poločas: 14.min. - 1:2, nešťastný gól po zahrané ruce a následnému přímému kopu přesně k tyči.
Branky: 1x Radek Procházka.

Další výsledek: Dolní Kalná - Vítězná 11:0.

Pozvánka na víkend 7.6. a 8.6.2014

4. června 2014 v 9:45 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Přátelé nejen Bukovského fotbalu. Mám zde pro Vás pozvánku na bohatý nejen fotbalový víkend ve Starých Bukách Smějící se.

- Takže v sobotu dne 7.6.2014, po absolvování gulášových hodů na Severce (viz. leták níže), se od 17:00 hodin uskuteční poslední zápas mužů v OP na domácím pažitu a to derby s Kocbeří !!!
POZOR - po ukončení doufáme že vítězného zápasu se v prostoru našeho "svatostánku" uskuteční Poslední výkop. Občerstvení zajištěno.

- No a po vystříznivění (pro ty co odpadnou na místě po probuzení), v neděli dne 8.6.2014, od 09:00 hodin se doma zase ukáže naše přípravka a to v turnaji s mužstvy Dolní Kalné a Vítězné.
POZOR - po ukončení turnaje, bude na hřišti probíhat odložený dětský den !!!

Takže lidi neváhejte mám být suprové počasí, tak přijďte za kultůrou. Na to vše Vás zve fan klub.

Přípravka: turnaj v Lánově

3. června 2014 v 9:33
14. kolo - turnaj v Lánově.

1.6.2014. Na svůj svátek odehráli své předposlední kolo naši nejmladší na turnaji v Lánově. Za slušného počasí, s letadly nad hlavou si odvezli všechny body, ale určitě to nebyla jednoduchá záležitost. Určitě se projevila únava některých hráčů z utkání od pátku do neděle. I přesto tedy svá utkání zvládli a ještě tak budou bojovat o 3. Místo v konečné tabulce. Takže v neděli doma a pak dětský den.

Lánov - Staré Buky 1:2 (0:1)

První utkání začali lépe Bukovští, kteří měli více ze hry, ale opět nedokázali proměnit své šance. Postupem času se hra začala vyrovnávat a domácí se tlačili k brance Bukovských. Naštěstí jsme dokázali hubený náskok udržet.
I.poločas: 1.min. - břevno po rohu, které rozezvoněl Tomáš Nýč, 5.min. - 0:1, Tomáš Nýč, pěkný signál po přímém kopu Pavla Strassera a hlavně tvrdá střela, 12.min. - Nýč pěkně zatáhl balón, obešel obránce, jenže konečnou střelu poslal vedle branky.
II.poločas: 1.min. - domácí po rohovém kopu střílí, ale Ondra Grus střelu chytá, 4.min. - další břevno domácí branky, tentokrát po střele Radka Procházky, 5.min. - 0:2, Jan Hamáček, po nahrávce Nýče střílí pěkně pod břevno, 13.min. - 1:2, po chybě v obraně domácí hráč prostřelil vše i s brankářem.
Branky: 1x Tomáš Nýč, 1x Jan Hamáček.
Staré Buky - Rudník 4:0 (2:0)

Druhé utkání již bylo určitě snadnější. Bukovští sokolíci si drželi po celý zápas převahu, a jen na pár útoků zejména na začátku druhého poločasu, nepustili soupeře do větších šancí.
I.poločas: 2.min. - 1:0, Radek Procházka, Tomáš Nýč vybojoval míč před brankou, nahrál Procházkovi a ten střílí pod branařem, 4.min. - tyč domácí branky v podání Tomáše Nýče, 6.min. - 2:0, Tomáš Nýč, přesná nahrávka od Adama Svobody a střela, která přeskočila brankáře hostů, 8.min. - šance hostů, kdy tvrdou střelu po závaru Ondra vyráží na rohový kop, 15.min. - po akci Procházky střílí Adam Merta před brankou jen nad..
II.poločas: 1.min. - střela hostů, ale Ondra pěkně vyráží, 4.min. - 3:0, Adam Svoboda, nejdříve břevno Nýče a poté na 2x doráží za záda brankáře hostů, 6.min. - Procházka nedal penaltu, střílí pouze břevno a nad, 14.min. - Merta parádně hlavičkuje, ale pouze do tyče branky, 17.min. - 4:0, Tomáš Nýč, sám vybojoval, obešel obranu a tvrdě poslal míč pod břevno branky hostů a uzavřel skóre zápasu.
Branky: 2x Tomáš Nýč, 1x Adam Svoboda, 1x Radek Procházka.

Další výsledek: Lánov - Rudník 2:5.

Strážné - Staré Buky 0:3 (0:1)

3. června 2014 v 8:58 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

31.5.2014. K dalšímu utkání jsme zavítali na horkou půdu do Dolní Branné, k utkání se Strážným. Měli jsme co oplácet, a to vysokou domácí prohru, dále se bojovalo a 4.místo v tabulce a 6. naší výhru v řadě. Za slušného počasí se však odehrál celkem jednoznačný zápas v náš prospěch. Ihned od úvodního hvizdu hlavního arbitra byli Bukovští lepším týmem, i když tempo hry připomínalo přátelský zápas. Do první šance se tedy dostali Bukovští, kdy Palinkáš zatáhl míč, který centroval před bránu domácích, ale zde stojící Prokop jej netrefuje. V 10.min. zaujala dalekonosná střela Prokopa z 30.-ti metrů, která končí vedle domácí branky. Domácí se poprvé ukázali v 11.min., kdy hosté zahráli špatně ofside systém, ale v pozici 1 na 1 Wonka zachraňuje a vyráží míč domácímu hráči. Pak už přišla 22.min., kdy Lukáš Záplata vybojoval míč, nachází přesně Jirku Makovského, který parádně prostřeluje domácího brankáře a otevírá skóre 0:1. I dále hosté nepouštějí domácí hráče ke své brance a drží míč převážně na svých kopačkách. V 27.min. opět nachází Záplata centrem Prokopa ve slibné pozici, ale ten střílí vysoko nad domácí branku. Ve 34.min. dokonce zazvonilo břevno domácí branky, když Trunkát zatáhl míč po straně, centrem našel Palinkáše, který vyslal střelu a domácí brankář tuto vytáhl na břevno své branky. Do konce prvého poločasu pak žádná větší šance nebyla a do kabin se šlo tak za stavu 0:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a během úvodních dvou minut se musela obrana hostů otáčet. Nejdříve ve 46. Min. vyslal domácí hráč z přímého kopu tvrdou střelu těsně nad Wonkovu branku a následně o minutku později musel Wonka vyrážet střelu domácích v těsné blízkosti své branky. Hosté se probudili ve 48.min., kdy Palinkáš našel před brankou volného Prokopa, který však na hranici malého vápna poslal míč opět vysoko nad branku. Parádní akce hostů na jeden dotek však přišla už o minutku později ve 49.min., kdy míč zatáhl Makovský, nahrál Trunkátovi, ten našel Davida Palinkáše a ten přesnou střelou rozvlnil podruhé domácí síť 0:2. V 51.min. se blýskl Josef Široký, kterému nahrál Prokop, ale jeho střelu domácí brankař vyráží. V 55.min. mohli skórovat domácí, kdy po faulu rozhodčí ponechal výhodu, ale v rychlé akci 1 na 1, domácí hráč posílá míč jen vedle Wonkovi svatyně. Naopak hosté mohli zvýšit v 57.min., po akci, která začala u Palinkáše, který přihrál Makovskému, ten Prokopovi, ale jeho tvrdou střelu domácí obránci odkopávají. Převaha hostů byla odměněna v 64.min., kdy Prokop nachází náběhem Davida Palinkáše, a ten přesnou střelou k tyči opět překonává domácího gólmana a zvyšuje na 0:3. Další pohledná akce přišla v 71.min., kdy Palinkáš nachází střídajícího Sedláčka, ale jeho střela ve slibné pozici míří přesně do prostoru kde je domácí brankář. Domácí zahrozili v 73.min., kdy střílí po závaru před hranicí malého vápna, ale Wonka byl připraven a vyráží na roh. V 77.min. Mucudis po rozehrání rohu centrem našel Prokopa, který pěkně hlavičkuje, ale jen nad domácí branku. Poslední vážnější šanci zápasu měli domácí a to v 80.min., ale jejich zmar opět dokonal hráč, který nedokázal překonat dobře chytajícího Wonku v akci 1 na 1. A tak na konci zápasu svítilo na ukazateli pěkné skóre pro hosty - 0:3. Glosa: Pohodově zvládnuté utkání znamená 6. výhru v řadě a doufejme pohodové naladění před prestižním derby s Kocbeří. Opět zaslouží dík i ostatní hráči hostů, které jsem zde nezmiňoval, ale na tomto utkání se podíleli dobrým výkonem. Jen tak dál, no a doufáme, že v sobotu společně rozneseme Kocbeř. Fans tam bude zase s Vámi.