Vítěz Okresního přeboru Trutnov - sezóna 2016-2017.

Září 2014

Pozvánka na víkend 27.9. a 28.9.2014

24. září 2014 v 21:45 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Další fotbalový víkend před námi a s ním i fotbalové zápasy našich mužstev.

Muži se v domácím prostředí v sobotu dne 27.9.2014 od 16:30 hodin pokusí odčinit debakl z Vrchlabí, a to proti mužstvu Bohuslavic.

St. přípravka zavítá v neděli dne 28.9.2014 v 09:00 hodin, na hřiště do Poříčí u Trutnova, kde je čeká turnajové kolo proti domácím a mužstvu Janských Lázní.

Tak přijdte opět povzbudit snažení našich fotbalistů.

Vrchlabí B – Staré Buky 6:0 (3:0)

24. září 2014 v 21:40 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Vrchlabí B - Staré Buky 6:0 (3:0)

21.9.2014. V 7.kole zavítali Bukovští na hřiště do Dolní Branné k zápasu s Vrchlabím B. V souboji je zde přivítal těžký podmáčený terén a výrazně posílené domácí mužstvo. Sokolíci začali opatrně s vědomí dobře zabezpečit hlavně obranu. To se jim však nepovedlo hned při prvním útoku domácích v 7.min., kdy po útoku po levé straně dobře naběhl mezi obránce domácí hráč a nikým neatakován z hranice velkého vápna nedává Wonkovi šanci a přesnou střelou k tyči otevřel skóre 1:0. Další útoky hostů končily před hranicí velkého vápna domácích, na obranném valu domácích. Další šance se naskytla opět domácím a to ve 12.min., kdy po rozehraném přímém kopu se k odraženému míči na pravé straně dostal domácí hráč, jehož střelu Wonka chytá. Ve 21.min. domácí opět zahrozili střelou ze 30m, která nebezpečně skákala po mokrém terénu, ale Wonka si s ní naštěstí poradil. Hosté se k první střele dostali až ve 22.min., když Korec našel nabíhají ho Palinkáše, ale ten z 30m střílí vedle levé tyče branky domácích. Další slibnou akci domácí zahodili ve 25.min., kdy po pěkné kombinaci hráč vnikl do šestnáctky, kde však z hranice pokutového kopu míří vedle Wonkovi branky. Ve 27.min. se však už mohou domácí opět radovat, centr z levé strany míří přesně na přední tyč, kde čeká volný hráč, a ten již jen tečuje za Wonkova záda 2:0. A už ve 29.min. domácí opět střílí branku po rychlé akci, kdy využili chybné rozehrávky Bukovských ve středu pole a přečíslení obrany 3:0. Hosté se ke druhé střele dostali ve 32.min., ale Aleš Týnek z 35m při střele podklouzne a ta míří vysoko nad branku domácích. Z následného protiútoku domácí vsítili sice gól, ale ten nebyl uznán pro postavení mimo hru. V závěru poločasu se přeci jenom dostali Bukovští k ohrožení domácí branky, ale ani v 41.min. po akci Týnek - Palinkáš, tak v 43.min. Palinkáš po rohovém kopu, neskončil míč v prostoru mezi tyčemi domácí branky, tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu 3:0.Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, kteří do cca 60.min. měli míč častěji na kopačkách a dostali se k ohrožení domácí branky. V 48.min. Špička našel volného Němečka, který za hranicí velkého vápna vystřelil, ale míč prošel vpravo vedle branky domácích. V 53.min. se ze vzdálenosti cca 30m ke střele napřáhl Týnek, ale s touto střelou, která mířila konečně mezi tyče neměl domácí gólman problémy. Pěknou akci předvedli v 56.min. Němeček s Makovským, ale na poslední nahrávku již Makovský nedosáhl zásluhou včasného vyběhnutí domácího brankáře. V 57.min. se Bukovští dostávají k poslednímu ohrožení domácí branky, kdy musí zasahovat po střele Němečka k tyči a vyrazit míč na rohový kop. Domácí následně po dvou střídáních opětovně převzali otěže hry a byli nebezpečnější. V 61.min. se musí ukázat Wonka v bráně na zahrávaný přímý kop, který vyráží mimo brankoviště. V 70.min. domácí zahazují šanci po chybné rozehrávce před velkým vápnem a následným centrem na hranici pokutového kopu, kde však domácí hráč míč tečuje mimo branku hostů. Kapitulovat musel Wonka v 72.min. po rychlém útoku do rozhozené obrany a následné umístněné střele 4:0. Další změnu skóre přinesla 76.min. a centr z pravé strany, kdy před přední tyčí domácí hráč prodlužuje nad obránci na zadní tyč a zde nekrytý hráč pohodlně doráží na 5:0. Poslední zářez udělali domácí do zdecimovaných hostů v poslední minutě, kdy střelu z velkého vápna Wonka jen vyráží k postranní čáře, kam si pro ní zaběhl domácí hráč a v klidu kolem obránců a Wonky uklízí míč za jeho záda 6:0. Následně hlavní rozhodčí ukončuje zápas a stanoví tak nejvyšší prohru od 13.3.2013, kdy jsme prohráli na umělce s Trutnovem B 1:7.

Závěrem: Jak jsem již psal na začátku, těžký terén a posílení domácí o hráče z A mužstva byli základem úspěchu domácích. Je faktem, že si Bukovští za celých devadesát minut nevytvořili 100 procentní šanci, na což jsme nebyli na rozdíl od minulých zápasů zvyklí. Tvrdá a důsledná obrana domácích dělala našim hráčům problémy, zejména poté ve spojení s těžkým terénem. Nic to však nemění na tom, že domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Jediné řešení je zde zahodit vysokou prohru za hlavu a v sobotu zdolat doma Bohuslavice, v čem Vám Fans určitě pomůže.

Foto ze zápasu:

Starší přípravka: turnaj ve Starých Bukách

22. září 2014 v 11:24 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
4. kolo - turnaj ve Starých Bukách.

21.9.2014. Další kolo odehráli nejmladší na turnaji ve Starých Bukách s družstvy Kocbeří a Malých Svatoňovic. V obou utkáních měli naši herní převahu a většina zápasu se odehrávala na polovině soupeře. V zápase s Kocbeří byla znát přítomnost Pavla Strassera, který se blýskl hned 4. góly. Ve druhém zápase houževnatě hrající mužstvo ze Svatoňovic v poslední minutě druhého poločasu vsítilo čestný gól. Zajímavostí je, že oba zápasy dobře odchytal Jakub Strasser. Konečně kluci potvrdili svůj potenciál a díky tomu se vyhoupli na 3. místo. Doufám, že v dalším kole v Poříčí u Trutnova navážou na vítěznou sérii.

Pilníkov/Staré Buky - Kocbeře 7:0 (5:0)

I.poločas: 2.min. - 1:0, Ondra Grus, pěkně nahrával z levé strany Radek Procházka a hrající brankař Ondra v pohodě doráží a otevírá skóre, 3.min. - 2:0, Pavel Strasser, po tvrdé střele z pravé strany si hostující hráč srazil míč do vlastní brány, 10.min. - 3:0,Pavel Strasser, po pěkné nahrávce Procházky střílí pod břevno branky hostů, 14.min. - 4:0, Pavel Strasser, vybojovaný míč po závaru nekompromisně prostřelil do branky a dovršuje hetrik utkání, 15.min. - 5:0, Pavel Strasser, tvrdá střela z dálky propadla brankáři hostů rukama a skončila v brance.
II.poločas: 8.min. - 6:0, Radek Procházka, sólo z poloviny hřiště napodruhé dorazil za záda brankáře, 16.min. - 7:0, Daniel Bajer, skóre utkání uzavřela parádní a přesná střela Dana z přímého kopu.
Branky: 4x Pavel Strasser, 1x Radek Procházka, 1x Ondřej Grus, 1x Daniel Bajer.
-------------------------------------------------------

Pilníkov/Staré Buky - Malé Svatoňovice 6:1 (3:0)

I.poločas: 5.min. - 1:0, Radek Procházka, vybojoval míč ve skrumáži hráčů a prostřelil přesně k tyči, 7.min. - první slabá střela hostů, Kuba chytá, 18.min. - 2:0, Ondra Grus, do branky tečoval střelu Dana Bajera, 19.min. - 3:0, Radek Procházka, parádní nahrávka Adama marty do volného prostoru a střela k tyči uzavřela první poločas.
II.poločas: 1.min. - 4:0, Ondra Grus, opět přesná nahrávka Adama Merty a střela pod břevno branky hostů, 4.min. - 5:0, Adam Merta, po pěkné kombinaci přesná střela k tyči, 14.min. - 5:1, po rychlém útoku prostřelil Jakuba v bráně hráč hostů s velkého úhlu přesně kolem tyče, 19.min. - 6:1, Adam Merta, konečné skóre stanovil Adam z rohového kopu, kdy si jeho centr do své branky sklepl hostující hráč.
Branky: 2x Radek Procházka, 2x Ondřej Grus, 2x Adam Merta.

Třetí zápas: Malé Svatoňovice - Kocbeře 1:1 (0:1)

Pozvánka na fotbalovou neděli 21.9.2014

17. září 2014 v 10:05 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Další fotbalové kolo odehrají naše mužstva v neděli 21.9.2014.

Muži zavítají k těžkému utkání na neoblíbené hřiště do Dolní Branné, kde se utkají od 16:30 hod. s prvním mužstvem tabulky Vrchlabím B.

St. přípravka odehraje své 4. turnajové kolo od 9:00 hodin doma s mužstvy Malých Svatoňovic a Kocbeří.

Takže si vyberte kam přijdete naše borce povzbudit, nebo prostě přijďte na oba zápasy.

POZOR !!!!
Současně upozorňuji na naši anketu o nejužitečnějšího hráče podzimu, kterou naleznete v levé spodní části stránek. Hlasovat zde můžete pro jednoho hráče.
Dále upozorňuji, že vzhledem k tomu, že OFS u soutěže starších přípravek nebude dělat celkovou tabulku, tuto budu neoficiálně sám zpracovávat a bude uveřejněna ve vláknu - Tabulky st. přípravky.

Staré Buky – Janské Lázně 2:1 (2:0)

16. září 2014 v 21:28 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Janské Lázně 2:1 (2:0)

13.9.2014. V 6.kole přivítali Bukovští na domácím hřišti poslední mužstvo aktuální tabulky - Janské Lázně. Kdo si z přítomných domácích fandů myslel, že to bude jednoduchý zápas, byl určitě překvapen. Do zápasu měli lepší vstup domácí, kdy už ve 3.min. vyzkoušel brankáře hostů Jan Němeček technickou střelou, kterou však vyráží. O minutku později brankář hostů vyráží další nebezpečnou střelu, tentokrát Jana Prokopa, po rozehraném rohovém rohu. V 9.min. rozehrával přímý kop z nebezpečné vzdálenosti Prokop, za faul na něho, ale tvrdá střela letěla těsně vedle tyče. V 11.min. po rohovém kopu Němečka mířila hlavička Aleše Týnka mezi tyče, ale hostující hráč stihl míč před brankou vyhlavičkovat. Poté se začali více osmělovat hosté, přičemž poprvé zahrozili ve 14.min., ale hlavička hostujícího hráče po centru mířila do Wonkovi náruče. Slibnou šanci hosté zahazují v 15.min., kdy po rychlé akci a tvrdé střele Wonka stihne míč pouze vyrazit, následnou dorážku však hostující útočník posílá mimo branku. Domácí se do akce dostali v 19.min., kdy se k odraženému míči dostal Jan Prokop a z hranice velkého vápna přehodil brankáře, rozvlnil síť a otevřel skóre 1:0. I nadále hráli hosté aktivně a dostávali se do nebezpečných akcí, kdy ve 20.min. opět zahrozili po rychlém kombinačním útoku se ocitl hráč sám před Wonkou, ale naštěstí opět mířil jen vedle pravé tyče. Ve 32.min. hosté opět zahrozili, když jejich útok a hlavičku po centru chytá Wonka na hranici malého vápna. Domácí se do vážnější šance dostali v 33.min., kdy Prokop našel centrem nabíhajícího Davida Palinkáše, ale jeho střela mířila přesně do míst, kde stál brankář hostů. Hlasivky domácích fanoušků opět mohli zaznít v 35.min. kdy nejdříve střílí vybojovaný míč Lukáš Trunkát, ale brankář hostů vyráží, přičemž odražený míč vybojoval zpět Prokop, našel Jirku Makovského, který přesnou střelou nedal brankáři šanci a zvýšil na 2:0. Ve 37.min. se opět ukázal brankář hostů, když vychytal slibnou akci Palinkáš - Prokop. Poslední vážnější šanci zahodil v 42.min. Palinkáš, kdy po přesné nahrávce Prokopa střílí těsně vedle levé tyče branky hostů a tak poločas skončil 2:0. Druhý poločas byl na šance skromnější. První vážnější měli Bukovští v 54.min., kdy Palinkáš parádně zabojoval a vyslal střelu na branku hostů, ale ke škodě trefuje jen tyč branky. Hosté naopak nahrozili v 62.min., kdy po rychlé akci z pěkné posice míří hráč hostů opět mimo Wonkovu branku. V této fázi hry mají hosté častěji míč na kopačkách, ale bez vážnějších šancí. Na druhé straně mohl v 68.min. skórovat střídající Zdenda Maňuch, po přesné nahrávce Makovského, ale míří jen do brankáře hostů. V 70.min. zas Prokop posílá hlavičku po centru Maňucha vedle levé tyče branky hostů. Hosté se čestného úspěchu dočkali v 79.min., kdy po rychlém útoku a špatném ofside systému dostal před Wonku samotný hráč, který do protipohybu snižuje na 2:1. Bukovští rozvlnili síť branky hostů ještě v 40.min., ale pro ofside nebyl gól uznán. No a když se neprosadil v 89.min. po rychlém brejku Špička, kdy jeho střelu odvrátil brankář na rohový kop, utkání skončilo nakonec 2:1, pro Bukovské.

Závěrem: No ze zápisu to tak moc nevypadá, ale bylo to velké trápení se šťastným výsledkem, kdy jsme se přeci jen prosadili, proti dobře hrající obraně hostů, kteří určitě nepůsobili dojmem posledního mužstva tabulky. No 3. bodíky zůstali doma a to je dobře, hlavně díky bojovnosti do konce utkání. Teď se musíme připravit na těžké utkání v Dolní Branné, s aktuálně prvním mužstvem tabulky - Vrchlabím B. Fans Vás určitě přijede povzbudit do tohoto né příliš sportovního prostředí. Doufám, že i tento zápas zvládneme se ctí.

St. přípravka: - turnaj v Malých Svatoňovicích.

16. září 2014 v 21:17 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
3. kolo - turnaj v Malých Svatoňovicích.

14.9.2014. K dalšímu kolu zavítali naši nejmladší na hřiště do Malých Svatoňovic. Za příjemného slunečného počasí se tu střetli s mužstvy Poříčí a domácích Malých Svatoňovic. První utkání sehráli naši s mužstvem Poříčí. Celkem vyrovnané utkání ve kterém jsme ale byli techničtější a dokázali jsme proměnit své šance. Ve druhé utkání jsme defakto odehráli oba poločasy na polovině Malých Svatoňovic, kteří se úspěšně bránili, a až vlastní gól ve druhém poločase znamenal zvrat v zápase, který jsme nakonec dotáhli do vítězného konce. Jinak povedené zápasy, při kterých je vidět, že se nový tým začíná sehrávat i když to někdy vázne a je potřeba přísného slova trenéra.

Pilníkov/Staré Buky - Poříčí 6:2 (5:1)
I.poločas: 1.min. - 1:0, Jan Hamáček, vybojoval Radek Procházka, přesně nahrál a Hamáček na dvakrát dostal míč do sítě, 2.min. - 2:0, Jan Hamáček, prostřelil podél tyče brankáře Poříčí, 6.min. - šance hostů, kdy tvrdou střelu Ondra Grus vyráží a dorážka jde mimo jeho branku, 10.min. - další šance hostů, po rychlém útoku opět Ondra zasahuje a vyráží míč mimo branku, 11.min. - 3:0, Radek Procházka, Martin zatáhl balón a přesně našel Procházku, který sklepává k tyči za gólmanova záda, 13.min. - 3:1, gól z penalty, kdy první střelu Ondra vyrazil, ale dorážku už neměl šanci chytit, 18.min. - 4:1, Radek Procházka, obehrál si dva protihráče a do protipohybu brankáře zvyšuje, 20.min. - 5:1, Adam Exnar, střela propadla brankáři Poříčí pod rukou až do sítě.
II.poločas: 3.min. - první šanci mají hosté, ale v akci sám proti brankáři Ondrovi střílí mimo branku, 14.min. - 6:1, Adam Merta, prostřelil skrumáž před brankou Poříčí a zvýšil skóre, 16.min. - 6:2, rychlý útok a přesná střela k tyči ze strany hostů zakončila gólové skóre tohoto zápasu.
Branky: 2x Radek Procházka, 2x Jan Hamáček, 1x Adam Merta, 1x Adam Exnar.

Malé Svatoňovice - Pilníkov/Staré Buky 0:4 (0:0)
I.poločas: 6.min. - do první vážnější šance a jediné v prvém poločase se dostali Malé Svatoňovice, ale Ondra v brance byl jistý a střelu chytá, 9.min. - penalta pro naše, kterou šel zahrávat Ondra Grus, ale jeho střela mířila přesně do míst, kde stál brankář, 15.min. - další penalta po ruce, proti domácím, ale Radek Procházka mířil nad branku.
II.poločas: 1.min. - pěkná akce, ale Hamáček mířil jen nad domácí branku, 8.min. - 0:1, Radek Procházka (vlastní), zlom přinesl až rohový kop, který si domácí hráč sráží do své branky, 9.min. - 0:2, Adam Merta, střela z dálky prošla až za záda domácího brankáře, 11.min. - akce domácích po rychlém útoku, ale střela končí vedle branky, 12.min. - 0:3, Radek Procházka, pěkná akce po nahrávce Hamáčka střílí přesně Procházka k tyči, 16.min. - 4:0, Jan Hamáček, pěkná střela pod břevno, na kterou nemohl domácí gólman dosáhnout, 17.min. - poslední vážnější akce zápasu - domácích končí střelou vedle branky.
Branky: 2x Radek Procházka, 1x Jan Hamáček, 1x Adam Merta

Třetí zápas: Malé Svatoňovice - Poříčí u Trutnova 1:8 (0:3)

Pozvánka na víkend 13.9. a 14.9.2014

10. září 2014 v 11:13 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Tak další víkend máme před sebou a zde program našich mužstev.

Muži se v dalším kole představí doma v sobotu dne 13.9.2014 od 17:00 hodin v souboji s posledním mužstvem tabulky, Janských Lázní.

Starší přípravka zavítá ke svému turnaji v neděli dne 14.9.2014 od 09:00 hodin na hřiště do Malých Svatoňovic, kde se mimo domácích utkají s mužstvem Poříří u Trutnova.

Takže si upravte rozvrh činností tak, aby jste mohli povzbudit naše čutálisty :-D Ps: Fans tam bude určitě.

Poříčí u Trutnova - Staré Buky 1:4 (1:2)

10. září 2014 v 11:08 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

6.9.2014. V dalším zápase jsme zavítali k derby na hřiště do Poříčí u Trutnova. Vlastní zápas začal s velkým zpožděním kvůli bouřce a silnému dešti. Nakonec se nebe umoudřilo a promoklí jsme mohli sledovat zajímavý zápas, ve kterém našim borcům moc lidí nevěřilo. Později se však ukázalo, že útočné duo z minulého zápasu Prokop - Palinkáš, v tomto zápase stoprocentně nahradilo duo Němeček - Palinkáš. Začátek zápasu vyšel lépe domácím. Sice už ve 2.min. Jan Špička zahrával přímý kop a Palinkáš tečoval před brankou vedle, ale ve 4.min. zahrávali domácí rohový kop, kdy Tomáši Wonkovi míč vypadl přímo k domácímu hráči, který pohotově zavěsil, a otevřel skóre 1:0. Postupem času ale Bukovští získávali převahu a tlačili se k domácí brance. Už v 8.min. Špička nešel centrem volného Lukáše Záplatu, který však svou střelu posílá do náručí domácího brankáře. V 13.min. Záplata našel volného Němečka, který technickou střelu poslal k tyči, ale domácí brankář se natáhl a vyrazil na rohový kop. V 16.min. se už můžeme radovat, když Němeček našel Trutnkáta, ten zátáhl po pravé straně a centrem našel Tomáš Sedláčka, který doráží míč za záda domácího brankáře 1:1. I nadále Bukovští ovládali hru, přičemž útoky domácích končili před hranicí velkého vápna. V 18.min. vybojoval míč Trunkát, přihrál Němečkovi, ten přistrčil Záplatovi, ale jeho pohotová střela končí vedle branky. Ve 20.min. se do další šance dostal David palinkáš, který vybojoval míč, zatáhl po levé straně a v pozici sám před branařem střílí jen do tyče. Jen o minutku později zahazuje slibnou šanci Makovský po nahrávce od Záplaty, kdy střílí jen vedle branky. Zasloužená změna skóre přišla ve 29.min., kdy aktivní Němeček parádní přihrávkou za obránce našel na levé straně Davida Palinkáše, který přesně k tyči poslal Bukovské do vedení 1:2. Domácí se probudili ve 30.min., kdy po kombinační akci domácí hráč posílá tvrdou střelu do břevna Wonkovi branky. I nadále se domácí snažili o vyrovnání a zatlačili Bukovské na svou polovinu.Ve 35.min. vyzkoušel Wonku střelou z velkého vápna domácí hráč, ale Tomáš bez problémů chytá. Gólovku mají další domácí ve 37.min., po chybě Bukovských ve středu pole a rychlém útoku tvrdá střela končí po teči Wonky na tyči. Poslední vážnější šanci prvé půle měli domácí a to ve 42.min., kdy opět po rychlém útoku střelu domácího hráče Wonka nohou vyráží na rohový kop. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:2. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe Bukovským, když v 46.min. Sedláček našel volného Davida Palinkáše, který opět parádně skóruje za záda domácího brankářea zvyšuje 1:3. I nadále se obraz hry neměnil a domácí se snažili o změnu skóre. V 47.min. zahrávali přímý kop, ale střela proletěla netečně nad brankou. V 49.min. vystřelil po sólu na domácí branku Šošovička, ale mířil jen nad branku. Další zvuk brankové konstrukce byl slyšet v 65.min., kdy z přímého kopu se domácí Kuric trefil do tyče Wonkovi branky, který pohotově pak odražený míč před dobíhajícími hráči chytá. V 69.min. po dalším přímém kopu domácích zachraňuje situaci střídající Josef Široký a odkopává míč na rohový kop. V 72.min. zahazují domácí další šanci, kdy po rychlém brejku po levé straně sám před Wonkou posílá míč pouze vedle branky. V těchto chvílích se Bukovští soustředí hlavně na obranu a domácí mají míč častěji na kopačkách. I přesto udělují Bukovští další lekci z produktivity v 75.min., kdy po nevinné kombinační akci Němeček zatáhl po levé straně, poslal míč na hranici pokutového kopu, kde parádně zaběhl z pravé strany David Palinkáš a střelou zasunul míč k pravé tyči domácí branky 1:4. I ve zbývajícím čase domácí neskládali zbraně a zkoušeli změnit nepříznivý stav. Šanci k tomu měli v 84.min., ale rychlá akce za obranu končí střelou, kterou Tomáš Wonka nohou opět vyráží na rohový kop. No a když v poslední minutě další střela domácích skončila na břevně Wonkovi branky, mohla po závěrečném hvizdu vypuknout radost Bukovských fanoušků a hráčů.
Závěrem: Velká gratulace Davidovi Palinkášovi k dosaženému a zaslouženému hetriku. Dále suprově takticky zvládnutý zápas, kdy jak jsem již psal duo Němeček - Palinkáš motalo domácím hlavy.Velký dík za předvedený výkon, který dokázal, že i pozměněné sestavě dokážeme hrát slušný a líbivý fotbálek. No a za týden opět za podpory Fans vlítneme společně doma na Janské Lázně.

St. přípravka: turnaj v Úpici

10. září 2014 v 11:07 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
2. kolo - turnaj v Úpici.
6.9.2014. K druhému kolu zavítali naši nejmladší na turnaj do Úpice a to se značně obměněnou sestavou a novými hráči. Na vlastní hře to bylo dost vidět, ale nedá se nic dělat, každý se musí učit. V prvém zápase s domácí Úpicí se hrál vyrovnaný fotbal z obou stran, přičemž domácí dokázali využít jednu šanci a proměnit pokutový kop. Naši se v koncovce dost trápili a nedokázali své šance proměnit. Ve druhém utkání s Janskými Lázněmi se hrálo na jednu branku a to Janských Lázní. Trápení našich v koncovce zde gradovalo a když hosté vsítili z jediné šance vyrovnávající gól, mohli jsme jen smutnit. No nevadí jedeme dál kluci, příště Vám to vyjde.

Úpice - Pilníkov/Staré Buky 2:0 (1:0)

Statistika:
I. poločas: 2.min. - první ze šancí domácích, pěknou střelu však Ondra Gruss chytá, 4.min. - 1:0, další akce domácích, kdy po závaru před naší brankou a střele, si obránce tečuje míč do vlastní sítě, 17.min. - pěkná, rychlá akce, ale střela Adama Merty mířila jen vedle tyče, 20.min. - šance domácích, když jdou dva samotní na Ondru, který však míč chytá.
II. poločas: 5.min. - šance hostů, kdy Merta parádně našel Radka Procházku, ten však míří jen do brankáře domácích a ten vyráží na roh, 7.min.- 2:0, přísný pokutový kop po faulu Ondry Gruse mimo branku na útočícího hráče, který domácí proměnili, 18.min. - pěkná střela Adama Merty, ale jen do míst, kde stál domácí brankář, který tuto chytá.

Pilníkov/Staré Buky - Janské Lázně 1:1 (1:0)

Statistika:
I. poločas: 2.min. - střela Radka Procházky končí na břevnu branky hostů, 7.min. - střelu Merty brankář vyráží na rohový kop, 9.min. - 1:0, Dan Bajer, parádní střela z přímého kopu brankáři hostů propadla až do sítě, 11.min. - první šance hostů po rohovém kopu, kdy nikdo naštěstí nedokázal míč prokopnout za Ondrovi záda, 16.min. - opět přímý kop a přihrávka Bajera na Mertu, který však z boku trefuje opět brankáře hostů.
II. poločas: 4.min. - další z nespočet šancí, Adam Merta našel volného Jakuba Strassera, ale ten míč posílá jen do tyče, 7.min. - střela Radka Procházky po nahrávce Merty končí v náručí brankáře, 8.min. - střela Merty končí opět jen na břevně branky hostů, 14.min. - 1:1, první akce hostů ve druhém poločase před naší brankou, kdy po rohovém kopu hostující hráč přehazuje Ondru v brance a srovnává na konečných 1:1.
Branky: 1x Dan Bajer.
-----------
Třetí zápas : Janské Lázně - Úpice 0:13.

Pozvánka na víkend 6.9. a 7.9.2014

1. září 2014 v 22:22 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Mám zde pro Vás další ochutnávku fotbalu našich mužstev, pro tento víkend.

Muži, v sobotu dne 6.9.2014, od 17:00 hodin zavítají v 5.kole okresního přeboru k těžkému zápasu - "derby" do Poříčí u Trutnova.

St. přípravka sehraje své 2.kolo v neděli, dne 7.9.2014 od 09:00 hodin, na turnaji v Janských Lázních, a to za účasti domácích a dále mužstva Úpice.

Takže v obou dnech se máme kam vypravit a uvidíme, jak si naše mužstva povedou. Doufám, že si najdete chvilku a přijdete je podpořit v jejich snažení o další bodíky. Fans tam bude určitě Úžasný .

St. přípravka : turnaj ve Starých Bukách

1. září 2014 v 22:13 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
1. kolo - turnaj ve Starých Bukách.

31.8.2014. Za příjemného počasí odstartovali naši nejmladší novou sezónu turnajem na vlastní půdě a pod novým názvem, po sloučení - Pilníkov/Staré Buky. Staré známé tváře, doplněné novými rozjeli sezónu jedním vítězstvím a jednou smolnou prohrou. Nevadí, je vidět, že je stále co zlepšovat.

Staré Buky - Bílá Třemešná 3:0 (2:0).
První zápas se odehrál za převahy domácích, kteří měli více ze hry a hosty tlačili před svou branku. Zakončení však bylo slabinou. Hlavně díky stálici Pavla Strassera se však dokázali prosadit a zaslouženě zvítězili.
Statistika:
I. poločas: 1.min. - Radek Procházka sám před brankou střílí pouze vedle, 2.min. - Adam Svoboda, ve slibné posizi nedokázal překonat výborného brankáře, který vyráží jeho střelu, 3.min. - Pavel Strasser střílí pěknou střelu z dálky, ale pouze vedle pravé tyče, 5.min. - první šance hostů, po rychlém útoku včas vybíhá Ondra Grus a chytá střelu, 9.min. - 1:0, Richar Čubič, střelu ze strany si hostující hráč srazil do vlastní sítě, 12.min. - 2:0, Pavel Strasser, pěkná umístněná střela k tyči, na kterou neměl brankář hostů šanci reagovat.
II. poločas: 5.min. - po rohu Radka Procházky hlavičkuje Pavel Strasser, ta však míří vedle pravé tyče, 14.min. - 3:0, Pavel Strasser, opět pěkná a přesná střela k pravé tyči, po několika marných šancích, 15.min. - Jakub Strasser pěkně zabojoval a po krátkém sólu střílí vedle levé tyče.
Branky: 2x Pavel Strasser, 1x Richard Čubič.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Staré Buky - Lánov 1:2 (1:2).
Druhé utkání skončilo smolnou prohrou. V prvém poločase byli hosté víc jak rovnocenným soupeřem a měli více ze hry. Po změně stran se karta obrátila, ale domácí nedokázali využít ani jednu šanci ke vstřelení gólu, v čemž jim samozřejmě nepomohla, ani dobře fungující obrana hostů.

Statistika:
I. poločas: 4.min. - 0:1, rychlý útok hostů, první střelu Ondra vyráží, ale dobíhající hráč nikým nekrytý v klidu doráží do prázdné branky, 12.min. - Radek Procházka, po dobře kopnutém rohovém kopu si hostující hráč sráží míč do vlastní branky, 14.min. - šance hostů po rychlém útoku po straně se střela hostujícího hráče od levé tyče domácí branky odráží do pravé tyče a poté naštěstí ven z branky, 19.min. - 1:2, střela hostů propadla Ondrovi pod tělem a opět dorážka volného hráče hostů do prázdné branky.
II. poločas: 6.min. - Radek Procházka zahrál rohový kop, odražený míč střílí do branky Adam Merta, ale míč odkopává hostující hráč z brankové čáry pryč, 7.min. - šance hostů, po špatném odkopu domácí obrany, střelu vyráží parádním zákrokem Ondra, 15.min. - tlak domácích po několika rozích a střelách, které však všechny míří mimo branku, nebo je likviduje brankář hostů.
Branky: 1x Radek Procházka.