19. června 2015 v 13:19 | rzolman |  - Akce Sokolu a Fans
Dne 13.6.2015 se uskutečnil Poslední výkop sezóny 2014-2015. Myslím, že proběhl tak jak jsme si představovali a všichni jsme si tento závěr veleúspěšné sezóny užili. Opět velká gratulace všem, co se na tomto úspěchu podíleli, no a hráčům do nové sezóny hodně fotablových úspěchů, ať už u nás v klubu nebo tam kam míří.

Foto z akce:

Podhůří – Staré Buky 6:3 (2:2)

19. června 2015 v 12:54 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Podhůří - Staré Buky 6:3 (2:2)

13.6.2015. Poslední kolo bylo ve znamení zápasu, kdy už ani jednomu týmu o nic nešlo. Bylo poznamenáno velkou absencí na straně Bukovských a v samotném zápase to bylo znát. Hlavně obrana byla torzem základu poznamenána. Vlastní zápas začal v pozvolném tempu a do první šance se dostali Sokolíci po akci Pálinkáše se pěkně, ale do břevna trefil Brutovský. O minutu později se do šance dostali domácí po první chybě hostující obrany, kdy vychytali malou domů a v poslední chvíli Tomáš Wonka vyrazil míč na rohový kop. Následná hlava domácího hráče po rohovém kopu mířila nad branku. V 5.min. se ukázal Makovský, který z hranice velkého vápna poslal míč těsně vedle levé tyče. V 8.min. se už otevřelo skóre zápasu, kdy rychlý brejk po centru z vlastní poloviny domácích, bukovská obrana nezachytila a samotný hráč již jen obhodil Tomáše k pravé tyči 1:0. Ve 12.min. mohli domácí skórovat po centru z levé strany, kdy Jan Němeček hlavičkuje, ale do vlastní branky, kdy parádním zákrokem Wonka míč u pravé tyče vytáhl a dorážka domácích šla mimo branku. V 17.min. se ukázal na hostující straně Nikolas Mucudis, kdy po centru Brutovského z pravé strany nikým neatakován hlavičkuje těsně vedle levé tyče. V této fázi hry měli Bukovští více míc na kopačkách a snažili se o srovnání skóre. Domácí naopak využívali rychlých útoků a chyb v přihrávkách hostů. Toto se jim povedlo v 17.min., ale střelu z velkého vápna Wonka vyráží na rohový kop. Ve 24.min. se Wonka opět ukázal po exekuci přímého kopu domácími, kdy tvrdou střelu opět vytáhl na rohový kop. Pak přišla Bukovská 5.minutovka. Nejdříve v 31.min. Makovský po pěkné nahrávce Pálinkáše, za hranicí velkého vápna napřáhl a prostřelil vše i s brankářem a srovnal na 1:1. No a v 34.min. se podruhé v sezóně trefil hlavou Tomáš Sedláček po centru z pravé strany Davida Pálinkáše a otáčí skóre 1:2. V 35.min. navíc odmítl skórovat Mucudis po nahrávce Makovského, kdy v jasné pozici poslal svou střelu pouze vedle levé tyče. Ve 40.min. vystřídal Sedláčka Maňuch a oživil útočnou řadu. Když se zdálo, že tento výsledek již vydrží do konce poločasu, přišla akce domácích, kdy ve 44.min. zahrávali přímý kop z levé strany za hranicí velkého vápna a následná technická přízemní střela prošla mezi všemi až k pravé tyči Wonkovi branky a bylo srovnáno na 2:2. Do druhého poločasu nastoupili obě mužstva v "lijáku", kdy se fanoušci museli schovat pod přístřešek mezi domácí. To nic nezměnilo na tom, že lépe začali hosté a zatlačili domácí. V 46.min. se musel poprvé v druhém poločasu ukázat domácí brankář po pěkné střele Brutovského, kdy míč vytěsnil na roh. V 51.min. se musel opět řádně natáhnout po střele Makovského z dálky, kdy míč končí opět jen vyražený na rohový kop. V 57.min. nedokázal domácího brankáře prostřelit Zdeněk Maňuch po nahrávce Němečka, míč poslal přímo do míst kde brankář stál. V 65.min. po rozehrání rohového kopu Němečkem a následném centru Palinkáše z hranice pokutového kopu střílel Trunkát, ale pouze těsně vedle levé tyče domácí branky. Pak už přišla vražedná desetiminutovka domácích. Nejdříve v 70.min. po lehkém centru domácích z levé strany si na zadní tyči míč hlavou srazil do branky Lukáš Tunkát - 3:2. V 72.min. po chybné rozehrávce Bukovské obrany přišel faul v pokutovém území a následnou penaltu domácí hráč proměnil 4:2 no a v 77.min. po rozehrání přímého kopu za velkým vápnem míč skrumáží hráčů propadl až za Wonkova záda k levé tyči - 5:2. Od té doby již bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Skóre se měnilo v 80.min., kdy fanoušci hostů přišli opět svými hlasivkami pozvednou sebevědomí hráčům a toho vzápětí využil Zdenda Maňuch po parádní nahrávce Němečka, kdy poslal míč podél brankáře k pravé tyči 5:3. Poslední slovo ale měli přeci jen domácí, když v 82.min. po rychlém útoku po pravé straně, centrem domácí hráč našel volného spoluhráče na malém vápně, který nikým neatakován pohodlně skóruje a upravuje na konečných 6:3. Za zmínku stojí ještě břevno domácích v předposlední minutě, po zaváhání hostující obrany a následné střele domácího hráče.
Závěrem: Každá série jednou končí a Bukovským skončila na hřišti Podhůří, a to po 11. zápasech. Jak jsem již psal složená sestava bez absentujících hráčů i tak předvedla solidní výkon, který byl ovlivněn faktem, že již o nic nešlo. Tak opět gratuluji k výhře v celé soutěži za fan klub a doufám, že se všichni sejdeme opět v plné síle po letní pauze v sezóně 2015-2016 Okresní přeboru a budem si počínat stejně dobře, nebo alespoň podobně. MY budeme u toho s Vámi a užijte si volna.

Také nesmím zapomenout poděkovat a poblahopřát nejlepšímu střelci Bukovského týmu, kterým se stal s 21. zásahy do černého David Pálinkáš. Na druhém místě je s 14. vstřelenými góly Jan Prokop a na třetím místě se umístnil Zdeněk Maňuch s 8. vstřelenými góly. Gratulujem.

Foto ze zápasu:

Pozvání na poslední kolo a poslední výkop.

11. června 2015 v 9:23 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Vážení přátelé, mám pro vás poslední jarní pozvání k mistrovskému zápasu.
Muži tedy sehrají svůj poslední mač v sobotu dne 13.6.2015 od 17:00 hodin na hřišti v Podhůří. I když už o nic nejde, doufám, že je přijdete povzbudit.

No a poté od 20:00 hodin se v Hospodě U smrku ve Starých Bukách koná poslední výkop. K poslechu a tanci všem příchozím zahraje Dj. Fousek.

Tak přijďte pobejt.

Opět hlasujeme o sestavu kola

9. června 2015 v 15:34 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Opět můžeme hlasovat o sestavu kola, tentokrát zde máma Lukáše Záplatu a Jirku Makovského, takže hlasujte do 10.6.2015 - 11:59 hodin !!

Staré Buky – Kocbeře 2:0 (1:0)

9. června 2015 v 12:39 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Kocbeře 2:0 (1:0)

6.6.2015. V tropickém počasí se naši Sokolíci postavili na domácí půdě proti soupeři z Kocbeří. Již jen bod stačil k potvrzení prvního místa v tabulce Okresního přeboru. Oslabené sestavy na obou stranách a již zmiňované počasí bylo předzvěstí celkového výkonu v utkání. Úvod vyšel lépe hostům, kteří "odmítli" skórovat po tutových šancích v 5., 6. a 9.min., po akcích z levé strany. V 7.min. se na druhé straně ukázal Lukáš Trunkát, ale jeho střelu k levé tyči likviduje brankář hostů. Postupem času se hra vyrovnala a hrálo se mezi velkými vápny. V 17.min. se předvedl David pálinkáš, po nahrávce Jana Němečka, ale jeho střela mířila nad branku hostů. Ve 21.min opět Pálinkáš, po rohovém kopu domácích střílí těsně vedle pravé tyče. Ve 23.min se do pěkné šance dostali hosté, kdy po rozehraném přímém kopu za obranu domácích, hostující hráč ve slibné poslici poslal míč nad Wonkovu "svatyni". Změnu skóre přinesla 36.min. kdy Jirka Makovský dostal na velkém vápně prostor ke střele od hostujících hráčů, a tuto poslal k radosti početného domácího publika přesně k levé tyči, za záda brankáře hostů - 1:0. Do konce poločasu se poté již žádné z mužstev do větší šance nedostalo, tak se šlo do kabin za příjemného stavu 1:0. Ve druhém poločase se na hřišti odehrávala další vyrovnaná partie, úměrná tropickému počasí. První z mála šancí měli hosté, po zahrávání série rohových kopů po 53.min., ale největší šanci polapil Tomáš Wonka. V 58.min., musel opět Wonka zasahovat a míč z přímého kopu vytáhl nad břevno své branky. V 65.min. se na straně domácích dostal ke střele ve slibné pozici Jan Prokop, ale jen těsně minul levou tyč branky hostů. Pak už přišla 70.min. kdy se k špatně odehranému míči dostal Lukáš Záplata a nikým neatakován přesně podél brankáře hostů "zavěsil" druhou pojistku domácích - 2:0. Poté se již zbytek utkání dohrával v poklidném tempu, kdy za zmínku stojí střela Prokopa v 75.min. těsně nad branku a závar před domácí brankou v 78.min. po rohovém kopu, kdy Wonka musel míč opět vyrážet mimo branku. Po další zbytek utkání již domácí v poklidu ubránili vedení a po závěrečném hvizdu hlavního arbitra Marka Pilného mohli naplno vypuknout oslavy vítězství jak hráčů, tak početného diváckého publika. Na konec mne jistě všichni pochopí, že tento komentář není ten z nejpodrobnějších, protože to hlavní je, že jsme vše zvládli a 11. výhrou v řadě jsme potvrdili celkové první místo, jsme prostě MISTŘI.
Závěrem: Jak jsem již psal utkání ovlivnilo zejména tropické počasí, ale i absence hráčů na obou stranách. Přesto se fotbal určitě líbil, zejména domácím fanouškům. Tímto bych chtěl nejen všem hráčům, ale prostě všem poděkovat za předvedenou hru v celé jarní části, kdy uvedenou sérií 11.výher vybojovali první místo v tabulce Okresního přeboru. Gratuluji. Teď již jen dohrát poslední utkání v Podhůří a poté zasloužená letní pauza.

Poslední vzájemná utkání venku s Podhůřím: 2013-2014: Podhůří - St.Buky 4:1, 2012-2013: Podhůří - St.Buky 3:3, penalty 1:3.

Foto z oslav:

St. přípravka : turnaj v Libotově

9. června 2015 v 11:33 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
16.kolo - turnaj v Libotově.

7.6.2015. Vzhledem k proběhlým oslavám po vítězství našich mužů v Okresním přeboru, nemohl jsem se dostavit na poslední turnajové kolo naší přípravky do Libotova Smějící se. Zde přináším výsledky z OFS Trutnov. Jak jsem psal posledně, i přes ztrátu bodu s Kocbeří, obsadili naši nejmenší pěkné konečné 3.místo v "pomyslné" tabulce, za lídrem z Lánova a druhým mužstvem Úpice/Rtyně v P.

9. června 2015 v 10:57 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
6.6.2015. I letos se našim dětem počasí na jejich den vydařilo. Možná, že bylo až příliš tropické, ale myslím, že si to naši nejmenší i tak užily, při plnění nejrůznějších disciplín. Tímto bych chtěl současně poděkovat za sponzorství a účast Obci Staré Buky, Mysliveckému sdružení a za ukázky a zpestření vystoupení SDHJ Vlčice.

Zde foto:

Pozvánka na víkend 6.6. a 7.6.2015

3. června 2015 v 9:51 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Vážení přátelé,
je před námi předposlední fotbalový víkend, a pro starší přípravku ve Starých Bukách vůbec poslední. Má být parádní počasí (dle předpovědi Smějící se), tak si vyberte, kam přijdete strávit svůj volný čas.

Takže začínáme v sobotu, dne 6.6.2015 "Dětským dnem" a to jako každoročně na hřišti TJ Sokol Staré Buky, se začátkem od 13:00 hodin. Vezměte sebou své "ratolesti" a přijďte strávit zábavné odpoledne.

Muži v sobotu, dne 6.6.2015 poté sehrají od 17:00 hodin své důležité utkání - "derby" doma s mužstvem Kocbeří, kdy již mohou rozhodnout o svém prvním místě v Okresním přeboru.

No a starší přípravka v neděli, dne 7.6.2015, zajíždí ke svému poslednímu turnajovému kolu na hřiště do Libotova, kde začínají od 09:00 hodin.

No a komu to nestačí, může v sobotu, dne 6.6.2015 průběžně z hřiště zavítat na Rybářskou baštu Severka, kde od rána - 08:00 hodin jede celodenní program, 3. ročník gurmánských závodů - Trautenberkův guláš.

No vidíte, tento víkend se opravdu zadařilo, věřme, že počasí nám vydrží a společně si to užijeme.

Rtyně v Podkrkonoší - Staré Buky 1:1 (1:1), penalty 3:4

1. června 2015 v 22:52 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu

30.5.2014. Za "fotbalového" počasí jsme zavítali na půdu do Rtyně v Podkrkonoší, na které se nám v posledních sezónách příliš nedařilo. Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří byli aktivnější, ale bez vytvoření větší šance. Naopak Bukovští jako v minulém zápase s Lánovem v 5.min. gól vsítili, ale opět nebyl uznán pro postavení mimo hru, kdy Ivoš Kábrt našel pěkným lobem na levé straně nabíhajícího Zdendu Maňucha, který prostřelil domácího gólmana. Postupem času Bukovští zvýšili "obrátky" a hra se vyrovnala. Další vážnější šance přišla v 17.min. a to na straně domácích, kdy rychlý brejk domácího hráče zastavil skluzem ve vápně Kábrt a odražený míč již Tomáš Wonka chytil. Na druhé straně v 19.min. vyzkoušel pozornost domácího brankáře Jan Němeček, po nahrávce Aleše Týnka, kdy jeho střelu brankář musel vytěsnit na rohový kop. V dalších minutách měli Bukovští herně mírně navrch, ale žádná větší šance se ani na jedné straně nekonala, zejména dobrou hrou obranných řad. To se změnilo až ve 30.min. když Týnek našel Kábrta, ten si počkal na nabíhajícího Zdendu Maňucha z levé strany, lobem mu opět poslal přihrávku za obránce a ten již přesnou střelou otevřel skóre 0:1. Domácí se ukázali v 32.min., kdy opět rychlý útok po pravé straně zastavil dobrým vyběhnutím Wonka, kdy skluzem vytěsnil míč na rohový kop. Další gólová akce na straně Bukovských proběhla v 35.min., Němeček našel uličkou nabíhajícího Pálinkáše, ten prostřelil brankáře domácích, ale na brankové čáře jej zastoupil obránce a míč odkopl. Ve 35.min. domácí zahrozili z přímého kopu, kdy tvrdá střela prolétla těsně vedle pravé tyče Wonkovi branky. Když se zdálo, že poločas skončí vedením hostů, v 41.min. přišel opět rychlý útok domácích po levé straně, kdy domácí hráč proběhl kolem obránců, a střelou z velkého úhlu podél Wonky poslal míč k pravé tyči a srovnal stav na 1:1. V poslední minutě ještě zaujala akce Bukovských, kdy po kombinaci Makovský - Palinkáš - Maňuch, poslední jmenovaný nebezpečně vystřelil, ale domácí brankář byl opět tam, kde měl a střelu vyrazil. A tak se šlo do kabin za srovnaného stavu 1:1. Do druhého poločasu nastoupili Bukovští se dvěma změnami v sestavě. Odešli Pálinkáš a Brutovský a nastoupili Korec a Šošovička. Na předváděné hře to bylo znát a Bukovští byli lepším týmem na hřišti a zatlačili domácí na svou polovinu. V 49.min. se do šance dostal Maňuch po nahrávce Němečka, který ač atakován stihl nahrát, ale následná střela prolétla jen vedle levé tyče domácí branky. V 51min. se hosté opět dostali do slibné pozice po narážečce Týnek - Špička, ale následné střele zabránil hvizd hlavního arbitra, pro postavení mimo hru. Dalšímu gólu v domácí síti zabránili obránci v 58.min., kdy Lukáš Záplata již překonal po závaru domácího brankáře, ale obránce stihl míč před brankovou čarou odkopnout pryč. V 61.min. se zase ukázal domácí brankář po střele Záplaty, kdy střelu vyrazil na rohový kop, nahrávka Němeček. V 65.min. tvrdě za velkým vápnem vystřelil Špička, ale jeho střela šla jen vedle pravé tyče. V následujících minutách se na trávníku začalo přiostřovat ze strany domácích, což okusil Korec, jež byl v krátké době několikrát faulován a nakonec musel být v 67.min. ošetřován na postranní čárou. Domácí si prví šanci vytvořili ve druhém poločase až v 72.min., kdy rychlý brejk zakončil domácí hráč tvrdou střelou a Wonka se musel pořádně natáhnout, aby míč vytěsnil na břevno. I nadále měli Bukovští převahu na hřišti, ale protlačit míč za záda domácího brankáře se nedařilo. V 77.min. vychytal Maňucha domácí brankář, když těsně před střelou chytl míč. V 79.min. zase pěkně kopl z pravé strany rohový kop Němeček, který se snášel do domácí branky, ale na brankář opět parádním zákrokem míč vytáhl nad branku. Závěr zápasu se poté již více pískalo než hrálo. Spíše než fotbal zaujalo oplácení domácího hráče, kdy po střetu s Špičkou na tohoto zalehl a loktem jej udeřil do obličeje, za čož viděl jen žlutou kartu. Když se poté do konce zápasu již žádná šance ke skórování ani na jedné straně nenaskytla, šlo se po hvizdu hlavního rozhodčího na rozstřel - pokutové kopy. No a v nich jsme byli šťastnější, když jsme proměnili všechny (Záplata, Kábrt, Němeček, Záplata) a naopak Bukovský gólman Tomáš Wonka ve třetí sérii vychytal domácího střelce.

Závěrem: Dramatické utkání, kdy se hrál celkem vyrovnaný první poločas, obě mužstva si dala gól a následný tlak Bukovský ve druhém poločase, který však gól nepřinesl. Penaltová loterie následně zaslouženě přinesla při zaváhání Vítězné, důležité dva bodíky na konto Bukovských sokolíků v boji o první "flek" v tabulce. Tímto chci také poděkovat celému týmu zejména za předvedenou hru ve druhém poločase a za pevné nervy v závěru utkání.
Rozmýšlel jsem se zda to zde vůbec uvedu, ale závěrem si nemohu odpustit "inteligentní" chování domácího hráče (č.10), který při odchodu z trávníku na konci zápasu "sdělil" směrem k mé nezletilé dceři a dalším divákům: " Vy mně můžete vykouřit teplouši" s patřičným gestem - určitě uhodnete jakým. Nevím co jej k tomu vedlo, ale myslím, že to určitě k fotbalu nepatří, dcera z toho byla vedle a svědčí to jen něco o jeho charakteru. Z "kotle" fanklubu určitě taková slova neslyšel a pokud se nedokáže srovnat s naším fanděním, měl by jít asi dělat něco jiného. No nic, teď se již připravit na "derby" s Kocbeří, kdy už můžeme rozhodnout o vítězství v soutěži.

Poslední vzájemná utkání doma s Kocbeří: 2013-2014: St.Buky-Kocbeře 2:2, penalty 2:3, 2012-2013: St.Buky-Kocbeře 1:2.

Staré Buky – Lánov A 7:2 (3:0)

1. června 2015 v 22:44 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Lánov A 7:2 (3:0)

23.5.2014. K dalšímu kolu na hřiště do Starých Buků zavítalo mužstvo Lánova, které aktuálně bojuje o záchranu v Okresním přeboru. Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo bude v utkání tahat za kratší konec. Domácí se na svého soupeře vrhli a začal festival šancí. Hned ve 2.min. vsítil branku Jan Prokop po nahrávce Lukáše Záplaty, jenže pro postavení mimo hru nebyl uznán. V 11.min. zase protáhl brankáře hostů Jirka Makovský pěknou střelou z 30m, ta však jen těsně minula pravou "šibenici". V 15.min. zaujala parádní rychlá akce po trase Němeček - Špička - Pálinkáš, kdy jeho technickou střelu brankář hostů chytá. Ve 20.min. se už domácím divákům mohli rozechvět hlasivky, když Makovský našel pěknou nahrávkou za obranu Jana Prokopa, který poté nedal brankáři šanci a otevřel skóre zápasu 1:0. Už o minutku později se mohli domácí opět radovat, ale svou velkou šanci nevyužil Prokop po chybě hostující obrany a z hranice pokutového kopu jen přestřelil branku hostů. Ve 24.min byl v akci opět aktivní Prokop, tentokráte hlavou usměrnil míč jen do brankáře, po centru Aleše Týnka. Ve 26.min. zase rychlou akci zakončoval Pálinkáš centrem na nabíhajícího Jana Špičku, jehož střelu brankář hostů vytáhl na rohový kop. Ve 28.min. Makovský nachází Pálinkáše, ale ten svou střelu posílá jen do náručí brankáře hostů. Ve 32.min. se domácí konečně dočkali po parádní střele Matěje Brutovského, kdy ze vzdálenosti cca 30m prostřelil vše co mu stálo v cestě a k levé tyči "zasunul" míč za záda brankáře hostů - 2:0. Další parádní fotbalový moment pro domácí přišel ve 39.min., Němeček našel nabíhajícího Jana Špičku, který výstavní trefou z 35m trefuje přesně pravou šibenici branky hostů a zvýšil na 3:0. Závěr prvního poločasu okořenil ještě zahozenou šancí ve 41.min. Pálinkáš, kdy po zaváhání obrany hostů nechal po své střele vyniknout brankáře hostů, který ji vytěsnil jen na rohový kop. 3:0 byl tedy závěrečný účet prvého poločasu, přičemž výčet šancí domácích byl daleko vyšší, než jsem popsal. Druhý poločas začal v obdobném duchu jako první. Přesto se do své prvé šance dostali i hosté, když po zaváhání obrany hostů musel hasit závar před brankou Tomáš Wonka, když rychlý brejk a střelu na 2x likviduje. Ve 47.min. už ale začali hrozit opět domácí, když po rohovém kopu Němečka poslal Šošovička svou hlavičku vysoko nad branku hostů. V 57.min. se opět ukázali hosté, kdy po rychlém útoku musel přijít taktický faul v poslední chvíli před velkým vápnem. Z následného přímého kopu naštěstí hráč hostů poslal míč mimo branku. O minutku později na druhé straně vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Pálinkáš, ale opět jeho střelu jen vyráží mimo branku. Pak však přišla domácí pětiminutovka. Nejdříve v 61.min. využil špatného odkopu obrany hostů Jan Prokop, kdy následnou střelou prostřelil brankáře - 4:0, a poté v 65.min. Jan Němeček opět výstavní střelou k levé tyči rozvlnil síť branky hostů a zvýšil na 5:0. Pod dojmem vysokého vedení domácí zvolnili tempo, čehož využili hosté už v 75.min., kdy nedůraz v obraně domácích potrestal přesnou střelou hostující hráč a snížil na 5:1. V 79.min. se na domácí straně předvedl Němeček po nahrávce Makovského, ale jeho střela z hranice velkého vápna prolétla vedle pravé tyče. V 81.min. opět udeřili hosté, kdy hráč hostů po rychlém útoku po pravé straně a následným přesným centrem nachází volného spoluhráče před Wonkou, který s přehledem doráží míč do domácí sítě a upravuje stav na 5:2. V 83.min. se na domácí straně dostane k hlavičce Pavel Korec po přímém kopu Brutovského z levé strany, ale tuto posílá v malém vápně za branku hostů. V 86.min. se opět mohou radovat domácí, když nařízený pokutový kop na 2x proměňuje David Pálinkáš a zvyšuje na 6:2. Zvýšenou aktivitu domácích potvrdil v 87.min. Korec, kdy před velkým vápnem vybojoval míč, našel volného Němečka, který technickou střelu poslal těsně vedle levé šibenice branky hostů. No a když se zdálo, že utkání skončí, vsítil svou druhou branku v 89.min. David Pálinkáš pohodlnou střelou k pravé tyči a upravil tak konečné skóre na 7:2.

Závěrem: Myslím pohodové utkání, 9. výhra v řadě, kdy hosté neměli v prvém poločase vážnější šanci a ve druhém využili jen zvolnění Bukovské obrany. Jinak s přehledem zvládnutý zápas ještě s mnoha neproměněnými šancemi na domácí straně. Takže pěkná příprava na další zápas, tentokráte s nebezpečnou Rtyní v Podkrkonoší, kde nám to v poslední době moc nesvědčí, ale kam Vám přijedeme opět fandit. Také musím zmínit 2 branky Pálinkáše, které jej posunuly o jeden gól na 2.místo střeleckých tabulek okresu a to s 21. přesnými zásahy, gratulujeme.

Poslední vzájemná utkání venku se Rtyní: 2013-2014: Rtyně - St.Buky 1:1 (penalty 4:3), 2012-2013: Rtyně - St.Buky 5:2.

St. přípravka : turnaj v Lánově a Bílé Třemešné

1. června 2015 v 22:36 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
14. kolo - turnaj v Lánově a 15. kolo - turnaj v Bílé Třemešné.

Dne 24.5.2015 se odehrál turnaj v Lánově a 31.5.2015 turnaj v Bílé Třemešné. Opět jsem se nemohl dostavit, ale dle výsledků marodka opět udeřila. Před posledním turnajovým kolem v Libotově je jasné, že naše přípravka obsadí neoficiální konečné 3. místo tabulky. I to je myslím pěkný výsledek všech hráčů a hlavně trenérů, čímž chci předem poděkovat panu Strasserovi a Procházkovi.