HLAVNÍ SPONZOŘI :

Listopad 2018

Úmrtí dlouholetého člena TJ Sokol

8. listopadu 2018 v 10:24 | rzolman |  - Výročí, gratulace, významné událostiSe zármutkem v srdci Vám oznamuji, že dne 5.11.2018 nás navždy opustil dlouholetý člen, kamarád, fanoušek, přítel, prostě nedílná "součást" našeho klubu pan JAROSLAV HAMÁK. Odešel po krátké, těžké nemoci ve věku 68 let.
Tímto bych chtěl za vedení klubu TJ Sokol Staré Buky, za všechny fanoušky a kamarády vyjádřit všem pozůstalým hlubokou a upřímnou soustrast.
Poslední rozloučení se uskuteční v pátek dne 9.11.2018 ve 14:00 hodin ve smuteční síni v Trutnově.

"Budeš nám chybět Jarko".

Současně bych chtěl poprosit všechny, kteří jste Jaroslava Hamáka znali, abyste tuto smutnou zprávu předali dalším jeho přátelům a známým. Děkuji."Neproměňování šancí nás stálo další body"

8. listopadu 2018 v 10:04 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Nová Paka - Staré Buky 3:1 (2:0)

Na komentáři se pracuje.

Blahopřání k narozeninám - listopad

1. listopadu 2018 v 14:01 | rzolman |  - Výročí, gratulace, významné události


Tímto bych chtěl poblahopřát k narozeninám Romanu Wimmerovi, který tyto oslaví dne 27.11.. Všechno nej, hodně zdraví tobě a celé tvé rodině a ještě hodně gólů ve Starých Bukách, ti ze srdce přejí všichni fanoušci Starobucké kopané." Jedenáctka statečných na body nedosáhla"

1. listopadu 2018 v 13:50 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
Staré Buky - Dvůr Králové nad Labem B 2:4 (2:1)

27.10.2018. Sestava: Pelc Michael, Záplata Lukáš (C), Němeček Jan, Tošovský Jiří, Šošovička Vít, Prokop Jan, Pištora Zdeněk, Makovský Jiří, Křižovič Martin, Koščál Daniel, Wimmer Roman, stř. Korec Pavel.

K poslednímu domácímu utkání v podzimní části Bukovští nastupovali proti sousedovi v tabulce, Dvoru Králové nad Labem B. Ještě před úvodním hvizdem bylo jasné, že se opět nebude jednat o lehké utkání, protože domácí nastoupili pouze s 11 hráči a k tomu ještě byli někteří po zranění a někteří dokonce se zraněním. A úvod zápasu Bukovským vůbec nevyšel. Hned v úvodní minutě kopali hosté přímý kop zpoza velkého vápna a střela byla tečována ve zdi a zamířila do protipohybu Pelce, přesně k pravé tyči a hosté tak otevřeli skóre - 0:1. V 5.min. musel "hasit oheň" před brankou Záplata, když odkopl míč před prázdnou brankou, po rychlém útoku hostů z pravé strany. Domácí zahrozili v 8.min. a to hned gólově, když Pelc dlouhým výkopem našel vyběhnutého Pištoru na levé straně, ten vrátil nabíhajícímu Křižovičovi, který z první, k levé tyči překonal brankáře hostů a srovnal utkání - 1:1. Domácí srovnali nejen výsledek, ale míč měli častěji na kopačkách. V 16.min. vybojoval na pravé straně míč Pištora, uvolnil se, centrem na vápno našel Wimmera, ten přiťukl Makovskému, ten však svou střelu následně poslal jen vedle levé tyče. Obrat se Bukovským podařil ve 24.min., po rohovém kopu Prokopa z levé strany nejvýše na zadní tyči vyskočil Záplata a hlavou poslal domácí do vedení - 2:1. Dále se hra vyrovnala a hosté opět začali hrozit z brejků. Ve 28.min. po akci z pravé strany se k míči před brankou "prodral" hostující hráč a pohotovou střelu poslal těsně vedle levé tyče. Ve 35.min. opět rychlý útok po pravé straně hostů, zpětná nahrávka na střed, kde osamocený hráč okamžitě vystřelil, ale Pelc byl na svém místě a vyrazil. Poslední vážnější akcí byla v 36.min., po rohovém kopu, kdy nejvýše vyskočil hostující hráč, ale opět pěkným zákrokem vyrazil Pelc mimo branku. Do konce poločasu domácí hosty zatlačili, ale bez vážnější šance a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. Druhý poločas opět začal ve znamení tlaku hostů. Už v 46.min., musel Pelc zasahovat proti střele hostujícího hráče, který šel po akci z pravé straně na něj sám. Pak přišla pětiminutovka hostů. Nejdříve v 54.min., kdy rychlý útok po levé straně přenesl hostující hráč na pravou stranu, kdy nabíhající hráč obešel vyběhnutého Pelce a pohodlně zakončoval do prázdné branky - 2:2. No a obrat byl dokonán v 57.min., kdy po akci středem se k odraženému míči na hranici velkého vápna dostal hráč hostů, prošel do vápna a prostřelil vše co mu stálo v cestě a vrátil hostům vedení - 2:3. Bukovští se však nevzdávali a snažili se dostat na dostřel branky hostů. S přibývajícím časem však byly znát ubývající síly. V 73.min. byl po průniku do vápna stažen ve vápně Tošovský, ale píšťalka hlavního zůstala němá. Hosté si do závěru zápasu již utkání pohlídali a navíc v 90.min., kdy Bukovští zahrávali rohový kop z levé strany a všichni i s Pelcem byli připraveni na zakončení, po rozehrání odkopli míč k domácí brance a rychlý hráč hostů neměl problém se zakončením do prázdné branky a stanovení konečného účtu na 2:4.

Závěrem: Klobouk dolů před výkonem Bukovských hráčů, kteří v jedenácti odvedli parádní výkon, což ocenilo i přítomné domácí publikum. Na druhou stranu musíme říct, že v takto důležitých utkáních mrzí ztráta bodů, navíc, když soupeř byl určitě víc než "hratelný". Prostě podzimní část této sezóny nás nezastihla v tom nejlepším světle, kdy jsme se potýkali se zraněními, s vyloučeními nebo prostě jen s nedisciplinovaností hráčů, přičemž tedy nebyla snad ani v jednom zápase ideální sestava. Ještě nás čeká těžký, poslední zápas na půdě druhého celku tabulky - Nové Paky, který se odehraje na umělé trávě a snad se sejde opět jedenáctka, která se pokusí urvat nějaký bod.

Záběry ze zápasu:

St. přípravka - 9. kolo v Hostinném

1. listopadu 2018 v 11:02 | rzolman |  - Zprávičky Fan Clubu
28.10.2018. Poslední kolo starší přípravky bylo odloženo.